Bosanip pisman olan erkek var mı

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk defa konu acıyorum, boşandıktan sonra, eşinden boşandığına pişman olan erkek var mı?Pişman olup gelip kendini affettirmek isteyen...
Genelde erkeklerin takıldıgı buna benzer platformlar sözlükler ordada dalga geçip gülüyolar. Biz kendi derdimzii bırkaıp mileltin derdini okumaya da buraya geliyoruz. Erkek pişmanda olmaz üzülmezde erkeler big arip varlıklar

Evet çok doğru, zaten ailesi çok haklı ben onu sevsem ailesinin bir dediğini iki etmem

Boşaninca birçok şey zaten yıpranmış oluyor. Sevgliyken aileler dahil olmuyor ki hiçbirseye. Gayet normal bu. Pişman olmaması daha iyi ruh hastası gibi peşinden kosacagina sal ipini gitsin
Bilmiyorum ama sanki pişmanlığını görsem biraz rahatlarım gibime geliyor, belki benimki de sağlıksız bir düşünce

Bilmiyorum ama sanki pişmanlığını görsem biraz rahatlarım gibime geliyor, belki benimki de sağlıksız bir düşünce
Böyle zayıf düşünceleri atın zihninizden. Ne kadar erken bazı şeyleri kabullenirseniz sizin için o kadar iyi olur. Hayatınıza kaldığınız yerden daha göçlü bir şekilde devam edin.

Son düzenleme:
Rahatlamayacaksın inan. Tam hayatını kurup geride bırakınca gelip tebelleş olacak, Allah'a yalvaracaksın anası bi kız bulsa da arınsa başımdan diye.

Benim dönme gibi bir düşüncem yok zaten ama pisman olduğunu görüp,duyup içimin soğumasını istiyorum
Adamın duyduğu pişmanlık neden içini soğutsun? Benim cızlardı barışasım gelirdi galiba. Evlilik yıkılmış ilişki derinden sarsılmış artık pişman olup gelse neye yarar. Yeni aşklara yelken aç artık boşver. Erkekler zaten çekilmesi anlaşması zor varlıklar bir de anne abla vs yüzünden tartışma oluyorsa evlilik hayatı çekilmez olur. onun gibi olgunlaşamamış bir adamla zor bu iş boşver.

Sevgiliyken pişman olup dönüyolar, boşanınca niye dönmüyorlar?
adı üstünde kardesım sevgililık farklı evlılık farklı sevgılınden ayrılmak basit biter gider üzülür dönerse döner ama orda mecburiyet yok yanı evlılık öyle degıl dönmez hıc de sanmam duygusal aclıga girer kafanı karıştırır en güzel cevap ona bence özellıkle yenı elbılserle onun görmedıgı seylerı giy profil resmı yap ya vay be desın meslaa görunce sasırsın pişman olsun istiyorsun ya hani em güzel cevap onu hatırlamamak yazdıgında bile hayırdır sorunun mu var dıyeceksın musaıt değilim gıbı umursmaa yanı dönen erkek boşa dönmez ıyı nıyetlı olmaz ama arada gercekten sevgı varsa ve öyle ıhanet aldatma gıbı seyler yoksa o ayrı bazı seylerın cözumu olabılır

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk defa konu acıyorum, boşandıktan sonra, eşinden boşandığına pişman olan erkek var mı?Pişman olup gelip kendini affettirmek isteyen...
Vardır 1 hafta falan sürer sonra yeni arayışlara girer. Eğitimliside aynı eğitimsizide aynı bir tanıdığım vardı. İkiside Dr eş aldattı anlaşamadılar işte boşandı sonrası adam pişman oldu tekrardan evlendiler şimdi yine boşandılar. İşte pişmanlık bu kadar.

Benim için dönüşü yok zaten kendi aramızdaki uyumsuzluktan değilde ailesinin ağzına baktığı için bu duruma gelmek canımı çok sıkıyor, o yüzden pisman olup geldiğini görüp koş hadi anneciğinle, ablacığınin yanına demek istiyorum

Var tabi ve bence hepsi...
Hele şöyle birkaç saçma sapan kadına rastlasın,görün siz pişmanlığı...
Genelde bir kaç yılda geliyor akılları başlarına ama bu bizi yada sizi ilgilendiren bir duygu hali olmamalı. Aynı suda iki kez yıkanılmaz derler.

İkinci eşle tekrar evlenenlerin büyük çoğunluğu tekrar boşanıyor.Bir kere boşaldığın birinden ikinci kere boşanmak daha kolay .Bir kere biten gene biter bı kete vazgecilenden daha çabuk vazgecersin.Umarim toplarsiniz kendinizi denenmisi denemek iyi değildir .Aynı yollardan farklı yere gidemezsiniz zaten

Kadın bosadiysa belki o erkek dönmek isteyebilir benim vakalarda giden boşanan bunu isteyen erkekse dönene rastlamadım hiç işin açığı nerds bu dönenler bilmiyorum ciddi olduklarını da hiç düşünmüyorum bir insan bir insanın yokluğuna alıştımı onu istemiyor.Erkeklef sevmediklerinde çok acımasız.Kadinlar gibi değiller

valla ilk aylar çok arıyolar sonra herkes yoluna bende böyle oldu en azından nsona başkasıyla evlendı 2 senede onunla evli kaldı öle yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…