Bosanip pisman olan erkek var mı

Alıntı yapamıyorum ondan buraya yazıyorum adama sorarlar niye gittin niye döndün kimsenin başı sıkışıp temizlikcisi olmaya hizmet etmeye gelmediniz değer veren zaten üzmez bosanmaz gitmez aradığını bulamayıp dönmez .O dönüşler inanın sevgiden değil çaresizlikten akıllı olun kimse istemedigi için size dönen eski eşi kabul etmeyin hayal o eşini sevip döndü kısmı insanın kendini kandirmasi yüzde 90 i bu

ben evlenmedim vukuatlı nüfüs örneğinde eski eşin evlenip evlenmediğini görebiliyorsun orada görmüştüm evlenip boşanmış tekrar başka birisiyle
Anladım umarım sizin istediğiniz zamanda istediğiniz gibi biri karsiniza çıkar, çok mutlu olur ve ömürlük bir evlilik yaşarsınız 🌺

Benim için dönüşü yok zaten kendi aramızdaki uyumsuzluktan değilde ailesinin ağzına baktığı için bu duruma gelmek canımı çok sıkıyor, o yüzden pisman olup geldiğini görüp koş hadi anneciğinle, ablacığınin yanına demek istiyorum🥺
Benim bu yüzden nikaha 1 ay kala bitti. Böyle erkekler en ufak bir krizde karısına karşı, ailesiyle müttefik oluyor ve eşini düşman gibi görüyor. Halbuki gelinin de, kaynananın ve görümcenin de insan olarak dertleri var herkes kendi mutluluğunun huzurunun derdinde bu taraflar birbirlerini kötüleyip uzaklaştırınca ne olacak taraflardan olgunluk göstermesi gereken kaynana ve görümce aslında çünkü gelin dışardan gelen biri hemen ait hissedemiyor kendisini. İnsanların öncelikle birbirine zaman vermesi gerekiyor yavaş yavaş gelişir ilişkiler. Olgunluk göstermesi gereken erkek tarafı yani, bir de insanlar varsayım üzerinden olmamış olaylardan bile kavga çıkarıyor böyle olsa şöyle yaparsın gibi. Yani kimisi hep huzursuzluk çıkarmak için sebep arar. Bunu anlayıp idrak eden daha sabırlı ve anlayışlı davranıyor bu arada hep alttan alan o olunca yıpranan da o oluyor. Yani evlilik büyük sabır işi ya bitirmeyecektiniz ya da bitti artık bundan sonrasında da benzer şeylerle karşılaşacağınızı bilin, bu konuda olmasa da başka konuda.

Benim bu yüzden nikaha 1 ay kala bitti. Böyle erkekler en ufak bir krizde karısına karşı, ailesiyle müttefik oluyor ve eşini düşman gibi görüyor. Halbuki gelinin de, kaynananın ve görümcenin de insan olarak dertleri var herkes kendi mutluluğunun huzurunun derdinde bu taraflar birbirlerini kötüleyip uzaklaştırınca ne olacak taraflardan olgunluk göstermesi gereken kaynana ve görümce aslında çünkü gelin dışardan gelen biri hemen ait hissedemiyor kendisini. İnsanların öncelikle birbirine zaman vermesi gerekiyor yavaş yavaş gelişir ilişkiler. Olgunluk göstermesi gereken erkek tarafı yani, bir de insanlar varsayım üzerinden olmamış olaylardan bile kavga çıkarıyor böyle olsa şöyle yaparsın gibi. Yani kimisi hep huzursuzluk çıkarmak için sebep arar. Bunu anlayıp idrak eden daha sabırlı ve anlayışlı davranıyor bu arada hep alttan alan o olunca yıpranan da o oluyor. Yani evlilik büyük sabır işi ya bitirmeyecektiniz ya da bitti artık bundan sonrasında da benzer şeylerle karşılaşacağınızı bilin, bu konuda olmasa da başka konuda.
Sizi tebrik ediyorum ne güzel bitirebilmissiniz, Nişanlılık dönemi evliliğin fragmanı, az çok insanlar kendini belli ediyor.Ama sevince her sorun çözülür sanılıyor ama maalesef öyle olmuyor o iş. Bundan sonrası için evlenirim, evlenemem, ya da evlenip mutlu olur, olamam onu bilemem. Ama kendimi de biliyorum böyle evliliği devam ettirsem hep aklımın biryerinde bosansam nasıl olurdu diye düşünecektim. Bir de yukarıda yazdığım gibi hani onunla anlaşmazlık olsa idare ederdim. Ancak ailesi için sorun çıkarması beni delirtiyordu.

İşte bundan korkuyorum katip bana bunları söylemiyorsun ama 😔😔
Sen o günlere bi gel de. Konu sahibi korkuyorum bahanesine saklanıp yapışmaya yer aramıyor. Korkacak şeyin de kalmadı artık senin, adam seni istemiyor. Sen kendi yoluna bakarken gelirse de değişen bi şey olmayacak.

X