Bosanip pisman olan erkek var mı

Cahil çiftlerin çoğu boşanmaya kavga ya da inat sonucu sağlıksız şekilde adım attıkları için, küstük barıştık tarzında boşanma sonrası birleşmeleri çok duydum.
Ama şahsi kanaatim, duştan çıkınca eski kirli donu giymek gibi eskiye dönmek.
Canınız yanar, anlıyorum ve kolaylıklar diliyorum.
Ama kesinlikle göbek bağı kök ailesinden kopmamış ergen irisi birine dönmenizi önermem

Benim dönme gibi bir düşüncem yok zaten ama pisman olduğunu görüp,duyup içimin soğumasını istiyorum
O zaman fizyolojik degısıklıklere gıdın
Saç boyansın
Kısaysa kaynak yapılsın.
Kulaklarda yenı delıkler acilsin.
Biraz suslü ama asla kokoş değil.

Cahil çiftlerin çoğu boşanmaya kavga ya da inat sonucu sağlıksız şekilde adım attıkları için, küstük barıştık tarzında boşanma sonrası birleşmeleri çok duydum.
Ama şahsi kanaatim, duştan çıkınca eski kirli donu giymek gibi eskiye dönmek.
Canınız yanar, anlıyorum ve kolaylıklar diliyorum.
Ama kesinlikle göbek bağı kök ailesinden kopmamış ergen irisi birine dönmenizi önermem
Teşekkür ederim çok doğru söylüyorsunuz

Anasi,ablasi birini bulmakta gecikirse pisman olur ama bulduklari gibi pismanligi gecer. Boyle birinde mantik arama. Sokma akilla hayatini gecirecek cunku akli kendine yetmiyor.
Vallahi çok doğru dediniz akli kendine yetmiyor ve herkesten etkileniyor herkesle kıyaslıyordu

Ben bir daha birine güvenip evleneceğimi sanmiyorum🥲

Herkes bir değil ki. Çeşit çeşit insan var.
Çocuk da yokmuş, ha boşanmışsın ha sevgilinden ayrılmışsın öyle düşün.
Önüne bak, o ne halde bırak gitsin. Pişman olsa ne çıkar ?
Aynı evde aynı soyadını paylaşırken kıymet bileceklerdi.

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk defa konu acıyorum, boşandıktan sonra, eşinden boşandığına pişman olan erkek var mı?Pişman olup gelip kendini affettirmek isteyen...
Bilemiyorum fakat çevremde boşanıp pişman olan erkek yok. İkinci evliliğini hemen yapandan tutun da kendini farklı yollara atana kadar gördüm. Pişman olan görmedim. Eşimin birçok arkadaşı boşandı hepsi zaten eşlerini mutlu edemeyen ve kadınların yaka silktigi tiplerdi. Eşleri güle oynaya boşadı bunları. Umurlarinda değil ama baba olan bile var içlerinde yine de akılları yok.

Ailesi yüzünden yuvasının yıkılmasına onay veren bir varlık (ara sıra duygusallaştığını düşünelim)hemen savunma mekanizması devreye girer ve yine ailesi sizden bir adım öteye geçer. Bu şekilde duygusal tarafını yok eder.

bazi erkeklerde (ozellikle genc yasta ilk askiyla evlenen vs) sanki disarida harika bir hayat var da kaciriyorum hissi oluyor sanirim..bosandiktan sonra eger cidden guzel bjr hayati olursa, yatak arkadasi bir - birkac kadin bulursa - yeniden severse sevilirse - arkadas cevresi keyifliyse tutup da pisman olmaz. ama yalniz kaldiysa, bosandi diye toplumun bir kesiminden dislanip yalniz kaldiysa, arasa da onun yatagina girecek kadin bulamiyorsa iki öpücük almak icin aylarca yemek ismarlayip jestler yapip maymuna dönüyorsa tabii ki pisman olur

Herkes bir değil ki. Çeşit çeşit insan var.
Çocuk da yokmuş, ha boşanmışsın ha sevgilinden ayrılmışsın öyle düşün.
Önüne bak, o ne halde bırak gitsin. Pişman olsa ne çıkar ?
Aynı evde aynı soyadını paylaşırken kıymet bileceklerdi.
Bilmiyorum ki dışarıdan birinin bosandigini duymak normal geliyor, Ancak kendin olunca canın acıyor, pisman olduğunu görmek birseyi değiştirmeyecek ancak içim soğuyacak sanki...

X