Bosanip pisman olan erkek var mı

sedef2234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
17
5
31
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk defa konu acıyorum, boşandıktan sonra, eşinden boşandığına pişman olan erkek var mı?Pişman olup gelip kendini affettirmek isteyen...

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim ve ilk defa konu acıyorum, boşandıktan sonra, eşinden boşandığına pişman olan erkek var mı?Pişman olup gelip kendini affettirmek isteyen...
çok sevdiğinden değil işini, temizliğini, yemeğini yapan kadını kaybettiği için üzülüyorlar

ha bu arada ayrılık süresince boşta kalmıyorlar..

Detaylı anlatırsanz daha yardimci yorumlar alirsiniz sonucta her bosanma ayni değil pisman olup olmamak neden bosanildigina gore degisir

Var ama geri dönüp kendini affettirmiş değil. Zaten ikinciyle evlenince anladı problemin kendisinde olduğunu. Ama ikinci evliliğini yapanların çok büyük bir kısmı bunu eski eşle gerçekleştiriyormuş böyle de bir istatistiğe rastlamıştım. artık kim pişman oldu da adım attı bunu bilemeyiz

Ay napcaksın ayol aynısını.
Bosanmıssın yeni sulara yelken aç
Acer testinin suyu sogukta olur hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…