Borcumun dilencisi oldum

valla artık bizde de o mantık var. gider bankaya faiz öderim de bunlarla uğraşmam. en son zaten söyledik açlıktan ölseniz bizden bir lira istemeyin diye. hamile kaldım diye laf ettiler ceplerinden para çıkacak korkusuyla. ne gerek vardı simdi? cocuk yapmak sanki çok büyük olay vs dediler arkamdan. beni arayıp “su devlet hastanesi çok iyiymiş, orda mı doğursan?” vs diyorlar. en son sinirlendim size ne benim esim ben özel hastanede doğurayım diye çalışıyor belki? dedim. hala daha sen nerde istersen doğur tabii mecbur ödicez falan diyorlar. bunu diyen de eltim he. sen kimsin benim doğumumu ödeyeceksin? ayy sinir bozucular. anca konusuyorlar.

E nasıl satılacak araç?
Aracın değeri ne kadar şuanda ne kadar istiyor arabaya?

Eşiniz ilana koyacak, eşiniz oto pazarına götürecek. Eşiniz satip alacak parasını başka yol yok gibi gözüküyor.
Aracın değeri 270-280 bizimki 350 istiyor yersen yani insanın psikolojisini bozuyorlar

Aracın değeri 270-280 bizimki 350 istiyor yersen yani insanın psikolojisini bozuyorlar
Anladim, dediğim gibi eşiniz ilgilenecek fotoğraflarını çekip paylasacak. Yoksa daha çok bekleyeceksiniz gibi duruyor.
Babasınada araba bu kadar etmez 280 e sattim yarın notere gidiyoruz diyecek. Süreç uzarsa kendi borçlu çıkar nasılsa altın olarak alırsınız borcu

Hayır istemediler eşim teklif etti kabul ettiler
Bence burada size anlatılmayan birşeyler var. Yok akraba arabayı satıyormuş da yok kayınbaba araba yükseltecekmiş de arabasını satamamış eşiniz altınları teklif etmiş. Sizin arabanız var mı? Yoksa akrabanızın arabasını neden siz almadınız? Hadi almadınız kayınaile istememiş bile neden kendi kendinize gidip altınları teklif ettiniz. Çok pis kandırılıyorsunuz gibi geldi bana. Altınları almak için danışıklı dövüş olmuş

Terbiyesizlik. Hamilesin boşver. Daha bunları düşünme. Allah sorsun hesabını artık.

Bu durumda eşiniz borç olduğunu karşı tarafa söylememiş olabilir mi?
Evet evet borcunun farkında kendisi eşim arada soruyor arabadan var mı bi haber sattın mı diye ama cevap çok soran varmışta herkes ölücüymüş

Konu sahibinin ailesinin taktığı altınlarda varmış. Ailelere bağış yapılacaksa herkese taktığı verilsin o zaman. Eş ailesi kim oluyorda onların da üstüne yatabiliyor.

Neden sessiz kalıyorsunuz? Eşiniz sert biri mi size karşı? Kendimi sizin yerinize koyup düşünüyorum da, önce eşime her gün hatırlatırdım. Baktım beni sallamıyor, alyansımdan nakit parama varana kadar elimde ne varsa aileme vermiş gibi yapardım. Belki bu harekete geçirir. Hiçbiri işe yaramazsa da eş ailesiyle iletişimi keser, evlerine ayak basmaz, asla aramazdım.

Borç veren her zaman kötü olur . Verip kötü olacağıma vermeyip kötü olmayı tercih ederim. Yani zor alamazsınız gibi

Eşiniz de az değil, o kadar söylüyorum. Yani kayın aileye bilenmeniz mantıksız. Olayı eşinizin çözmesi gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…