Borç isteyen abi.

Böyle abi yenge size arabayida sattirir evi barkida. Arabayı satarsiniz bir yıl bile olmadan başka borç çıkarırlar arabadan olduğunuzda kalırsınız. Onların zihniyetiyle düşünüyorum bu kadar yüklü miktar borcu ödeyen ailem olsa onları sömürmeye devam ederdim bu gidişe bi son vermeniz hayır demeniz lazım. Yigenlerinize kıyamıyorum diyorsunuz ama onların geleceği için sorumluluk sahibi ebeveyinlerinin olması lazım

Bu tiplerin borcu bitmez gelinde tam tencere kapak bari birinden biri aklı başında olsaydı Allah hayırlı evlat versin sizlere de sabır

Anne babanızın düşüncesini de merak ettim onlar arabayı satma fikrine nasıl bakıyor

Yengem bana dedi ki guya annem ona arabayı satalım borcu ödeyelim demiş ama bizimkiler asla demez öyle bir şey sordum yok diyor bana mesaj attığından haberleri yok henüz bilmiyorlar meseleyi

Yengem bana dedi ki guya annem ona arabayı satalım borcu ödeyelim demiş ama bizimkiler asla demez öyle bir şey sordum yok diyor bana mesaj attığından haberleri yok henüz bilmiyorlar meseleyi
Bir tek onların mı hayatı varmış yani onları yaşatmak içinmi vardınız çalışsınlar ödesinler borçlarını eğer zorlanmazlar hep böyle birileri kapatırsa arkalarını bunun sonu mu gelir

Zaten bu ne yüzsüzlük ki arabayı sat diyebiliyor küsün hiç muhatap olmayın siz arabayı satmazsanız 1 kötü olacaksınız satarsanız 1000 malasef tecrübe ettim bu yüzden diyorum

Niye abinize yengenize kendinizden daha fazla değer veresiniz?
Onları vazgeçilmez ve herseyinizi feda edilebilir kılan nedir sizin için ??bana bunu açıklar mısınız ? Arabanızı satmayı nasıl düşünürsünüz ?

Kesinlikle benim arabada sizin payınız varsa size verilen paralarda alınan eşyalarda sürekli gönderilen paralarda benimde hakkım vardı der çat diye suratına kapatırdım.
Klasik hikaye gözü aç aşırı şımartılmış oğlan çocuk, lüksten vazgeçemeyen ha bire para harcayan yiyici yenge
Asla düzelmezler.
Ve dediğiniz gibi kendilerini çok severler asla sıkıya gelmezler.

Manipülasyon.

Gelme bu oyunlara.

Herkes kendi çocuğunu düşünmeli.

Evet hayat bu imtihanla dolu. Hiç birimiz batmak istemeyiz ama bu batmak öyle bi batmak değil.

Çocukların okul zamanı kırtasiye kıyafet desteği yaparsınız o başka ama arabayı satmanızı zaten abinin hakkıydı diyecek kadar hadsiz insanlara da para kaptırmayın.

Satsınlar bileziklerini, telefonlarını tahminimce arabaları da vardır. Çocuklara lazım oluyor bahanesiyle satmoyprlardır.

aileniz de hata var surekli evli barkli adama koltuk alacak para yolla ev tasiyacak para yolla

olmamis yani abiniz sorumluluk altina girmemis hic o yuzden ..

hakkinizi vermeyin derim sahsen ...20 yi 50 yo harcayip devam eden

300-400 u de harcar devam eder bagimlilik icin abinizi tedavi ettirin daha iyi ...

Zaten bu tarz konulardan nefret ediyorum. Yersiz yere şımartılan erkek çocukları her zaman ailesinin başına böyle bela oluyor.

1 ₺ kaptırma bunlara

Uf ömür torpusu gibi yenge ve şımarık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…