bogurtlenkusu.listen2myradio.com RADYOLU GEYİK

aa canım çok geçmiş olsun onlara da, bildik bişey evet, adını bilmiyormuşum.
ee nası geçiyo akşam
canım ben açık açık birazda utanarak söyleyeyim yılbaşına yarı uyanık yarı uyur girdim. saat 22:00'a kadar ailecek televizyon, sohbet, muhabbet, arada oğlanın mıkırdanmalarıyla geçti. sonra televizyonu kapattık. çocuklar odaya, benim 11 aylık oğlanla biz eşim biraz daha oturma odasında. ben emir mete'yi ssallıyorum. eşimle bir yandanda kısık sesle sohbet ediyorum. o bana çekirdek falan uzatıyor. 22:30 gibi benim bir uykum geldi ki sorma. Metede daldı zaten. onu bizim odadaki yatağın yanına beşiğine koydum. bizde eşimle sohbet etmeden o telefonda, ben leptopta yatak odasında sessizliğe özen göstererek 11:00'u yaptık. sonra benim uykum iyice geldi. leptopu şarja taktım sanıyordum ama sabah bi baktım. şarjda değil. gece saat 12 oldu. havai fişekler atılıyor. benim gözler yarı açık yarı kapalı. aklım fikrim Emir mete uyanmasın. beşiğini hafif hafif sallıyorum. allahtan uyanmadı galiba eşimde uyumuştu. ışık kapalıydı. 13 yaşındaki 2 çocuğumda bilgisayar başında girdiler kesin. havai gfişeklerde bi susmadı gitti. bizim yılbaşı böyleydi. demek uyuyarak girdim diyenlere gülmemek gerek. gülme komşuna gelir başına hesabı yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…