Evlilik yıldönümü

Gül var, onu beğenmemiş
İlk olduğu için daha çok beklentiye girmiş. Eşi daha fazlasını düşünememiş konusahibi de sitem etmiş Bunun üzerine adam hadi hazırlan çıkalım demiş. O zaman tribe devam etmek yerine çıksaydı çok güzel bir akşam ve gece geçirselerdi adam bir dahaki yıldönümünü iple çekerdi.

İlk olduğu için daha çok beklentiye girmiş. Eşi daha fazlasını düşünememiş konusahibi de sitem etmiş Bunun üzerine adam hadi hazırlan çıkalım demiş. O zaman tribe devam etmek yerine çıksaydı çok güzel bir akşam ve gece geçirselerdi adam bir dahaki yıldönümünü iple çekerdi.
Ama tribal enfeksiyon geçirmiş, ilk yıldönümlerinde ayrı uyumuşlar, üstüne de sabah gülü çöpe atmış. Gülü çöpe atma kısmına kadar konu sahibine tatlı tatlı konuşuyordum ama çiçeği çöpe attığını duyunca sinir oldum

Gülüde sabah çöpe attım😁
Her yoruma böyle gülmeye devam edin. Millet size yardım etmek, görmediğinizi göstermek istiyor ama siz herkese alaycı cevaplar yazıyorsunuz. Bir daha gül veya herhangi bir çiçek göreceğinizi sanmıyorum. Bence hediye almadınız, alsanız ben onun için özenle seçtim şunu aldım diye çoktan yazardınız. Adam getirdiği çiçeği çöpte görüp değersiz hissedince bir daha alır mı? Söylenmiş ağlamış ve küsmüşsünüz. Değdi mi sizce?

Evlilik hediye alma verme olayı değil. İletişim kurma, karşılıklı sayma sevme ve idare etmektir. Kırgınlığı anlatmak, ifade etmek, ortamı düzeltmek varken çiçeği çöpe atmanız size bir gün dönecektir emin olun.

X