Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

hayırlısı ile karşılaştırsın allaah
mutsuz olacaksam hiç evlenmem daha iyi:)

Allahım iki cihan saadeti versin.. çok güzel dile dökmüşsünüz. Rabbimm mutluluğunuza mutluluk katsın inşALLAHH...

tesekkur ederım :) Amıııın

ayy okurken içim kıpır kıpır oldu...Rabbim ahirette de ayırmasın sizi..Bizde nişanlımla nette tanıştık...Ve kimsecikler bilmiyor...Bilmelerinede gerek yok mutluysan kime nee opuyorumnanaktan

Amin canımmm.. aynen mutluysak kıme ne nerden oldugunun ne önemı var..

hayırlısı ile karşılaştırsın allaah
mutsuz olacaksam hiç evlenmem daha iyi:)

tabı canım ,mutlu olmayınca cekilir mi hiç bir ömür boyuuu

Allah mutlulugunuzu daim etsin :asigim:
cok tatli bi hikaye :asigim: Allah en kisa zamanda bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin :asigim:
darisi tum asiklarin basinaaaaa

Ya ben ne diyecegimi bilemiyorum.
Okurken gözlerim doldu, ve sonunda kitaplari görünce gözyaslarimi tutamadim senağlama
Bu ne güzel bir ask :nazar: Insanin asik olup evlenesi geliyor a.s
Okurken sanki bir Canan Tan kitabi okurmus gibi hissettim. O kadar güzel yazmissin yani. Kitaplarda yazdiklarinizi okumak icin neler vermezdim hihoyyyt
Taa uzak yollardan cok güzel bir sarki ve uzaga gelin gidersem, ki öyle olmasini istiyorum cünkü suan gurbetteyim ama Türkiye´de evlenip orada kalmak istiyorum, ben de o sarkiyi isterim.

Size ömür boyu mutluluklar dilerim. Her sey gönlünüzce olsun, askiniz daim olsun, ve en yakin zamanda Masal´iniz olsun :Saruboceq:

Sabah sabah içimi açtı gençlik ve aşk romanı okuyormuş hissi yarattı ben de, çok tatlı çok saf bir aşkı; evlilikle perçinlemişsiniz...:) O yılların saflığını şimdiki zaman da yakalamak çok zor ne mutlu size...

Allah mutlulugunuzu daim etsin :asigim:
cok tatli bi hikaye :asigim: Allah en kisa zamanda bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin :asigim:
darisi tum asiklarin basinaaaaa

amiiiiiiiin ,tesekkur ederım .

Ya ben ne diyecegimi bilemiyorum.
Okurken gözlerim doldu, ve sonunda kitaplari görünce gözyaslarimi tutamadim senağlama
Bu ne güzel bir ask :nazar: Insanin asik olup evlenesi geliyor a.s
Okurken sanki bir Canan Tan kitabi okurmus gibi hissettim. O kadar güzel yazmissin yani. Kitaplarda yazdiklarinizi okumak icin neler vermezdim hihoyyyt
Taa uzak yollardan cok güzel bir sarki ve uzaga gelin gidersem, ki öyle olmasini istiyorum cünkü suan gurbetteyim ama Türkiye´de evlenip orada kalmak istiyorum, ben de o sarkiyi isterim.

Size ömür boyu mutluluklar dilerim. Her sey gönlünüzce olsun, askiniz daim olsun, ve en yakin zamanda Masal´iniz olsun :Saruboceq:

tesekkur ederım cnım ,yazı yazmayı cok severım ..
Canan Tan'a benzettın demek oysa ben begenmıyorum o tarzı ,tühh:)
kıtaplarda günlük şeyler var genelde ..
ama belkı bır gününü yazarım buraya :)

cok tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın .

Sabah sabah içimi açtı gençlik ve aşk romanı okuyormuş hissi yarattı ben de, çok tatlı çok saf bir aşkı; evlilikle perçinlemişsiniz...:) O yılların saflığını şimdiki zaman da yakalamak çok zor ne mutlu size...

evet cok zor ,şanslıydık gercekten ..
ama aşkımız çok safmıydı bılmıyorum :)
tesekkur ederım tekrardan

çok hoş çok beğendim ömür boyu mutlu olun

tesekkur ederım ..

tesekkur ederım cnım ,yazı yazmayı cok severım ..
Canan Tan'a benzettın demek oysa ben begenmıyorum o tarzı ,tühh:)
kıtaplarda günlük şeyler var genelde ..
ama belkı bır gününü yazarım buraya :)

cok tesekkur ederım guzel dıleklerın ıcın .

Tarz olarak degil, nasil anlatsam. Kitaplarinda yazdigi ask hikayelerini cok begeniyorum, ve sizin askiniz da sanki öyle bir masal gibi :asigim:

çok güzel bi hikayeniz var, çok da güzel yazmışsın yaa rahat okumak için msn i kapattım hatta:)
benim gibi bir ayıyı bile ağlattın, darısı herkesin başınaaaa

ne güzel bir hikayee ne güzel bir aşkk.inşallah hep böyle devamö edersiniz.çok uzun yazdım belki okumayabilirsiniz yazmışsın yaa masal tadındaydı çok begenerek virgül atlamadan okudumm...

Tarz olarak degil, nasil anlatsam. Kitaplarinda yazdigi ask hikayelerini cok begeniyorum, ve sizin askiniz da sanki öyle bir masal gibi :asigim:

tesekkur ederım cnım ,bı roman cıkar gercekten :)

Cok güzel yaa.. Insallah bir ömür boyu böyle mutlu olursunuz.. Masallah nazar degmesin.. Cok güzel hikayeniz! :nazar:

cok tesekkur ederım cnm ,Amiiiiiin

ne güzel bir hikayee ne güzel bir aşkk.inşallah hep böyle devamö edersiniz.çok uzun yazdım belki okumayabilirsiniz yazmışsın yaa masal tadındaydı çok begenerek virgül atlamadan okudumm...

cok tesekkur ederım cnım ,daha uzundu ama kısalttım ..:)

atladıgım olaylar vardı ,hatta yazıp bıtırdıkten sonra ki ,
(hemencıcık ne düşündüysem yazdım.
hiç planlamamıstım ,ne gecıyorsa ıcımden..)
şunu da mı yazsaydım fılan dıye gecırdım..

gercektenuzun dıye korktum ..ama hıkayemizin begenılmesıne cok sevındım

cok tesekkur ederım..

çok güzel bi hikayeniz var, çok da güzel yazmışsın yaa rahat okumak için msn i kapattım hatta:)
benim gibi bir ayıyı bile ağlattın, darısı herkesin başınaaaa

ahh kıyamam ,hıkayemize agladıysan emınım dedıgın gıbı ayı degılsındır :)
cok tesekkur ederım cnım başınıza :)

ne güzel ne akıcı bir yazı uzun olmasına rağmen sıkılmadan okudum Allah mutluluğunuzu daim etsin nice güzel huzurlu seneler geçirin ,davetiyenizde çok hoş muş...

ofiste nasıl gözlerim doldu anlatamam zor tuttum kendimi ağlamamak için inş Allah herkese böyle "duru aşk" nasip eder.mutluluğunuz daim olsun :KK69:

Ne güzel başlamış ve ne güzel sonuçlanmış.
Allah mutluluğunuzu daim etsin inş.
Bebeğinizle birlikte kat kat katlansın inş mutluluğunuz.:nazar:

Canim yaaa nasi ozendim nasi ozendim anlatamammm:emir_bebek:
Bende 2 yildir msn araciligiyla bi ask yasamaya calistim ama olmadi:KK43: bizim aramizda ulkeler denizler var:KK43: Ve ben senin kadar sevilmedim ne kadar sanslisinizz ikinizde:) cok mutlu olunnn emii:KK16:

Ne güzel başlamış ve ne güzel sonuçlanmış.
Allah mutluluğunuzu daim etsin inş.
Bebeğinizle birlikte kat kat katlansın inş mutluluğunuz.:nazar:

tesekkur ederım ,aminnn..

Canim yaaa nasi ozendim nasi ozendim anlatamammm:emir_bebek:
Bende 2 yildir msn araciligiyla bi ask yasamaya calistim ama olmadi:KK43: bizim aramizda ulkeler denizler var:KK43: Ve ben senin kadar sevilmedim ne kadar sanslisinizz ikinizde:) cok mutlu olunnn emii:KK16:

darısı senın basına canmı benıım

hayırlısı olsun ,şanslıyız ..esım benı çok sevdı cok bu kadar sevmese belkı bızımkı de sürmezdi..

tesekkur ederım en kısa zamanda sana da guzel bi aşk yaşamanı diliyorum :98:

X