Bizimkisi Uzun İnternet Aşkı Hikayesi - 'Bol Anılı ,Fotolu'

ne kadar güzel anlatmışsın tatlım.
bu arada bende senin seçtiğin dans müziğini seçmiştim. ağlaya ağlaya söyledim dans ederken kocama :)

Yaaa sumak ne tatlı bişeysin sen yaaa
Soğuktan büzülmüşüm zaten monitörün başına çay molası vermişim , aman allahım ya .
Nasıl keyiflendim adına bu kadar mı güzel anlatılır bi aşk .
Umarım hiç mi hiç ayrılmazsınız torunların etrafında bıcır bıcır çokk tatlı bi ninecik olursun:nazar:a.s.
Allah nazardan saklasın maşallah diyimde valla

Çok güzel..Mutluluğunuz hep daim olsun canım.
Darısı başıma...opuyorumnanaktan

darısı basına cok tesekkur ederım :)

Yaaa sumak ne tatlı bişeysin sen yaaa
Soğuktan büzülmüşüm zaten monitörün başına çay molası vermişim , aman allahım ya .
Nasıl keyiflendim adına bu kadar mı güzel anlatılır bi aşk .
Umarım hiç mi hiç ayrılmazsınız torunların etrafında bıcır bıcır çokk tatlı bi ninecik olursun:nazar:a.s.
Allah nazardan saklasın maşallah diyimde valla

canım benım ..
aynen senın halındeyım ..moralim bozukk ,bitmiş durumdayken gırdım pikemin altına actım konumu senın mesajın sıcacık ettı valla içimi ..

Amiiiin canım ,tesekkur ederım..

torun için önce bebek yapmak lazım :gitme:

:Saruboceq:İnşallahhh darısı başına olsun

opuyorumnanaktan

ee senın yaş kaç..

hepinizi evlendırıcem valla bu gıdısle ,bu olaya bi el atmalıyım olumunekankayizsmile

Anamm geçti benden o işlerde -tatlicadiarzu- 36 yaşındayım ama ne bileyim evlenmek ile alakalı hayal kurmam artık yapımdan mı ruhsuz olduğumdan mı bilemedim akannehir
Yazını okuyunca deryanın dediği gibi hep yanımda olsa kocam olsa dedim benim uzatmalı erkişi için :umursamaz:
Gerçi geçti mi ne yerimseniben hep böle güzel şeyler yaz forumda bekar kalmaz bence :asigim:
İnşallah tez zamanda sağlıklı nurtopu gibi bi bebişin olur hayırlısıyla ..

ya ben de cok erken evlendım ..Derya'ya da dedım ya erken daha dıye..

24 erkendı en az 28 olsaydım barı ama benım herıf daha bekleyemedı ..çekti resti -tatlicadiarzu-

bunu da eşimle anlasamadıgım ıcın soylemıyorum geçen forumda yazı okudum ..
pek fikirlerine katılmadıgım birisiydi zaten..
erken evlendım ,gec evlenseydım keske dıyenler ,ona göre evliliginde mutsuz olanlarmışş ..
eşiyle anlasamayanlarmışşş filan..

benım bunu demem ,iş güç ,falan fılan ..kendımce şeyler..

mılletın sadece bekarken yapabılırım dedıgı şeyleri ben evliyken yaşadım ..kızkıza tatil bile var içinde..

ben eşimle cok mutluyum..bayram tatılınde ayrı yerlerde olacagız ..süreklı sen 10 gün cok özliyecegım dıyoruz bırbırımıze şimdiden..

bi bebegımız eksık..stress yapmamam lazım ama ah şu mahalle baksısı denen şey yok mu ..

pek mümkün olmuyor..

mint sana da olmuştur gerçi ,evlen evlen dıye..

ay döktüm içimi valla :KK1:

Mahalle baskısı çocuk için çok önemli zatennn:)
Hayırlısı dedikya aman geç olsun güç olmasın ...
Küçük öyküler yazsana sen eşinden on gün ayrıyken ...
İlk öykü kitabını ben alırım :))
Sen bana enerji kattın Allah da sana katsın ne diyim başka öpüyorum yanaklarından kocaman

canım benım cok tesekkur ederım :)

güzel fikir ,her gün yazayım eşimden ayrıyken ..bakalım eskısı gıbı olacak mı :)

bız bırbırııze ufak notlar ,yazılar yazarız hep ama 10 gun arka arkaya yazılmadı hıc :)

hersey ıcın hayırlısı artık ..çok öpüyoruuuuuum ben de

Allahım iki cihan saadeti versin.. çok güzel dile dökmüşsünüz. Rabbimm mutluluğunuza mutluluk katsın inşALLAHH...

ayy okurken içim kıpır kıpır oldu...Rabbim ahirette de ayırmasın sizi..Bizde nişanlımla nette tanıştık...Ve kimsecikler bilmiyor...Bilmelerinede gerek yok mutluysan kime nee opuyorumnanaktan

X