Biz ve Diğerleri

eltim var eşimin dayısı onlarında 15 yıllık papağanı var papağana kral dairesi almışlar

ema'nın aklı bizde malum, naapsın ancak birkaç kelime yazabiliyor, varlığın yeter emacım, sağ olasınnn!

hihi emumm, ne mutlu bana böyle birini hatırlatmışım bir sözümle, ben de işleri bitirip gelince bulup dinleyeyim hemen tavsiye için çok sağ ol, oliviam mest olmuş bile baksana:)))

bu kral dairesi kaç m2 bir kafes acep?:)))) havasından geçilmez artık:KK66: ee sizin fino vardı di mi o nasıl karşıladı bu misafiri?:))

Oliv'cim haline bırak onu sıpaları varken bizimle fazla uğraşamaz:)
Bayramda da hem misafir hem çocuk yazamaz unutur gider:KK1:

ben evde doğru dürüst iş ev işi yapmıyorum tatlım :KK53: ayrıca bayramda dahil eve misafir de kabul etmiyorum,geziyoruz ailece..şehir dışına çıkıyoruz bayramlarda..bizimle uğraşmak derken başka topikten bu topiğe hakkımda atıp tutarak yok kpss kağıdını göstersin falan filan diye sataşan ben değildim.ne diye uğraşayım ki sizinle işim olmaz..yeterki olmadık hakaretler işitmeyeyim..Gören de sanır ki ben arkanızdan yazdım çizdim..insanın yüzüne söylemek cesaret ister..cesareti olmayan arkadan atar,sallar...:KK9: ayrıca dr olmak birileri için çok büyük bir olay ve çok matah bir şey olabilir ama benim için süper bir durum değil..eşim ,babam vs çoğunluk dr..yani herhangi bir meslek benim gözümde..yaşım 37 ve benim zamanımda kpps diye bir olay yoktu,üstelik ben devlet sektöründe çalışmıyorum,kendime ait iş yerim var..şu an gitmiyorum..mezun olduğum okula gelince yani 2 seçenek arasında tercih ettiğim bölüme gelince özel yetenek sınavıyla girilen bir bölüm,alt bölüm ya da ne düşünüyorsan ya da ne olduğunu sanıyorsan öyle bir bölüm değil..bebeklerime sıpalarım diyorum,hayvanları severim..Hiç bir zaman tatmayacağınız ya da tatmak istemeyeceğiniz için hangi duygularla söylemiş olabileceğim konusundaki düşünceleriniz havada kalır...
Haa bu arada bir çoğunuzun eski mesajlarına baktım anlamak ve empati adına....
Allaha sonsuz kere şükrettim kendi adıma....:nazar: Havalı ve kendini beğenmiş mi göründüm gözünüze ? kahretsin öyleyim,kendimin farkındayım yani...:KK23:
Sıpalarımdan vakit bulabilecek hem de onları ihmal etmeyecek kadar vaktim oluyor nete girmeye..bu konu hakkında da düşünceleriniz havada kalır..
bu mesajı da sorularınıza cevap olması adına yazıyorum..
katılıp katılmama butonlarını kullanmama gelince o butonlar niye var,istersek kullanalım diye..o kadar basit bir durum neden fazlası ile ilginizi çekip rahatsız ediyor ki..katılmadığım,beğenmediğim yorumlara doğal olarak katılmıyorumu tıklıyorum..Anormal bir durum yok yani..
Umarım artık arkamdan atıp tutmaktan daha cazip konularla ilgilenirsiniz...:KK3: :KK36:

iyi bayramlar,ev işlerinde ve misafir ağırlamada kolaylıklar dilerim...:86:

:KK31: Emu uuufffffffffffff bu ne böyle? Bayildim vallahi, Cem Karaca yorumuyla ilk defa sayende dinledim.
Favorilere aldim, dinlerim artik. Allah gönlünde ne varsa versin, tuttugun altin olsun.....Ne dualar varsa saymisim bil.:KK9:

Benim Cem Karaca aşkım bu şarkıyla başladı
Şarkının orjinal ve uzun bir versiyonu var
Onu da ekleyim

herkes gibi

gönlümle baş başa düşündüm demin;
artık bir sihirsiz nefes gibisin.
şimdi tâ içinde bomboş kalbimin
akisleri sönen bir ses gibisin.

mâziye karışıp sevda yeminim,
bir anda unuttum seni, eminim
kalbimde kalbine yok bile kinim
bence artık sen de herkes gibisin.

temmuz 1920

«bence sen de şimdi herkes gibisin»

gözlerim gözünde aşkı seçmiyor
onlardan kalbime sevda geçmiyor
ben yordum ruhumu biraz da sen yor
çünkü bence şimdi herkes gibisin

yolunu beklerken daha dün gece
kaçıyorum bugün senden gizlice
kalbime baktım da işte iyice
anladım ki sen de herkes gibisin

büsbütün unuttum seni eminim
maziye karıştı şimdi yeminim
kalbimde senin için yok bile kinim
bence sen de şimdi herkes gibisin

nazım hikmet ran

Cem karaca - herkes gibisin | İzlesene.com

Birde Nazım Hikmet şiir söylüyor devamında Cem Karaca şarkı söylüyor onu da ekleyim
http://www.izlesene.com/video/cem-karaca--nazim-hikmet--bence-artik-sende-herk/1596701

saat 21’i vuranda
burada kan panalar çalardı
burada…
burada hasret ve dert
sen nerdeydin?

bugün…
bugün görüş günümüz
herkes geldi, sen nerdeydin?

ayni daldaydık
ayni daldaydık
ayni daldan düştük ayrıldık
aramızda yüzyıllık zaman
yol yüzyıllık.

tam yüzyıl..
tam yüzyıl oldu yüzünü görmeyeli
gözlerin içimde durmayalı.
dokunmayalı sıcaklığına karnının
tam yüzyıldır bekler beni bu şehirde bir kadın
aynı daldaydık
aynı daldaydık
aynı daldan düştük ayrıldık
aramızda yüzyıllık zaman
yol yüzyıllık.

Bugün şiir aşkım mı geldi ne

İyi bayramlar herkese .Herkes gibi olmayanlara gelsin ama :KK69:

http://www.dailymotion.com/video/x9oqjy_cem-karaca-n-hikmet-herkes-gibisin_music

Allah razı olsun olivcim canım benim

Ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkı ve okunması gereken şiirlerden:KK69::KK69::KK69:

Son düzenleme:
Herkes mi bayram tatilinde
Bu haksızlık ama neden ben evdeyim :)

selam bizler, ne var ne yok? :118:

emacım geçmiş olsun, sakinliğin tadını çıkarman dileğiyle :126:

dün yine bakım vardı malum görüşemedik, herkes iyidir umarım :KK16:

selam bizler, ne var ne yok? :118:

emacım geçmiş olsun, sakinliğin tadını çıkarman dileğiyle :126:

dün yine bakım vardı malum görüşemedik, herkes iyidir umarım :KK16:

evet selam yorgun savaşçı az sonra dışarı yürüşe çıkacağız kaniş gezmesi gerek umarım seninde keyfin yerinde

Ben hastayım ince giyinmiştim üşüttüm :))))))
Bu yeni hali ve araya giren bayram hiç iyi olmadı :KK50:
Ema giderken benide götürün lütfeeennnnnnnn :KK61:

evet selam yorgun savaşçı az sonra dışarı yürüşe çıkacağız kaniş gezmesi gerek umarım seninde keyfin yerinde

çok şükür yerinde :KK8: sizinkiyle yürüyüş zevkli olur sanırı. arkadaşımın yaramaz golden'ı var aynen şu şekilde oluyorlar :KK4: öndeki golden oluyor tabii:KK60:

:KK70: geçmiş olsuuun :KK39: al bakiim mandalinanı :KK34:

geçmiş olsun yakın olsam gelirdim tavuk çorbası yapardım sana

geçmiş olsun yakın olsam gelirdim tavuk çorbası yapardım sana

Canım emam benim,çok teşekkürler
Sevdiğim ikinci Adanalı sensin

Bi ara nefret etmiştim hepsinden

Bu grip nasıl geçecek birde üstüne diğer rahatsızlık mahfoldum haftaya sınav var derste çalışamıyorum

Canım emam benim,çok teşekkürler
Sevdiğim ikinci Adanalı sensin

Bi ara nefret etmiştim hepsinden

Bu grip nasıl geçecek birde üstüne diğer rahatsızlık mahfoldum haftaya sınav var derste çalışamıyorum
olumlu düşün bedeninde rahatlar sana papatya çayı tavsiye ederim her şeye deva

olumlu düşün bedeninde rahatlar sana papatya çayı tavsiye ederim her şeye deva

papatyam var başka bişey için içiyordum ama şimdi hiç aklıma gelmedi annemde uyuyor kalkmaya üşendim

Evli olmadığıma şükrettim şimdi:KK61:

Kızlar sizden bişey rica edeceğim
Greenpeace i bilirsiniz şimdi balıkların olması gereken boylarına gelmeleri için kampanya başlatmışlar
Sizdende vereceğim linke üye olmanızı ve benim balığım linkine tıklamanızı rica ediyorum
9 Balık olunca tişört var ama asıl amaç doğamızı ve bizden sonraki nesilleri korumak

ama link eklendiğinde göstermiyor kazişe sorayım bi

Birde ben bu başlığı nereye açabilirim yardım

http://www.kacsantim.org/

Bugün kendim için ne yaptım gittim mandalina aldım ve soda içim açıldı :)))))))
O siteyede yazayım:KK34:

En son kazen bekar mı diye sormuştum mesaj uçmuş :))))

Son düzenleme:
X