Zayıflıyorum yemin ettim 😐

1.70 iste onu diyorum kilo aslında çokda önemli değil spora başladığımda da 78 civarıydim ama önce sonra arasında dünya kadar fark var şu anda :) profilimde fotom var don sütyen olduğu icin atamiyorum buraya :KK53:
Haklısınız benimde boy 1.70 şuan dogum kilom var 70 kilodan 65 indim ama yine de kilom o kadar gözükmuyor belli olmuyor çok yani sezeryan göbüşüm belli olan🙄
Şuan siz gayet iyi gözūkuyorsunuz bence bu kilo size yakışıyor fazla zayiflayinca da insan iyi gözükmuyor.

Haklısınız benimde boy 1.70 şuan dogum kilom var 70 kilodan 65 indim ama yine de kilom o kadar gözükmuyor belli olmuyor çok yani sezeryan göbüşüm belli olan🙄
Şuan siz gayet iyi gözūkuyorsunuz bence bu kilo size yakışıyor fazla zayiflayinca da insan iyi gözükmuyor.
Ben zaten zayıflamak istemiyorum kaslarımı daha da geliştirip deforma olan yerlerimi daha iyi yapmaya uğraşiyorum şu andaki halimden de gayet memnunum spora her yönden bana çok iyi geliyor 🙏🏼😍

Maşallah herkesler arada zayıflamış hani ara vermiştik namıssızlar. Ben başladığım noktadayım :KK70:

Zayıflamam lazım ama öff bu kiloda 1 seneyi tamamlarsam heo öyle kalacakmışım gibi hissediyorum 😓
Bu arada salona yazıldım 1 aydır haftada en az 2 bazen 3 gün spora gidiyorum.

Bu hafta inanılmaz kötü beslendim sürekli tatlı ve hamurişi isteği vardı, biraz da stresli bir hafta geçiriyorum onun da etkisi var. Gerçekten bir silkelenip kendime gelmem lazım. Bugün protein ağırlıklı bir tek öğün yapıp vücudumu temizlemek istiyorum, tartıda 54.8 i görmüştüm, bir kısmının ödem olduğunu düşünüyorum. Göreceğiz bakalım. Motivasyon kaynaklarım; ay sonunda Türkiyeye gideceğim ve hamileyken bana şüşko diyen anneme nanik yapacağım, doğum günüm yaklaşıyor 30 uma girmeden hedefime ulaşmalıyım.

X