Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Mune Mune Selam abla nasılsın?Sana sormasam olmazdi eylülde yine bizimlemisin yoksa degilmisin🤣seninle grubun tadı bir başkaydi yalan yok
Teşekkür ederim ablacım iyiyim, sen nasılsın?
Kuzucum aranızda olmak isterim elbette ama Eylül-Ekim ayları biraz yoğun geçecek, kızımın evi tutuldu, eşyaları geliyor, iki eve bölündüm bu ara, resmi olarak katılamayabilirim ama gırgırına kilo fotosu atarım, muhabbete selam vermeye gelirim, çocuğumu evlendirip yerine yerleştirince listeye girme işini tekrar konuşsak mahsuru olur mu sizin için?

Teşekkür ederim ablacım iyiyim, sen nasılsın?
Kuzucum aranızda olmak isterim elbette ama Eylül-Ekim ayları biraz yoğun geçecek, kızımın evi tutuldu, eşyaları geliyor, iki eve bölündüm bu ara, resmi olarak katılamayabilirim ama gırgırına kilo fotosu atarım, muhabbete selam vermeye gelirim, çocuğumu evlendirip yerine yerleştirince listeye girme işini tekrar konuşsak mahsuru olur mu sizin için?
Iyiyim ablacım sağol
Hayirli olsun çok mutlu olsun evladınız inşallah🤲🏻❤️ Yok abla olmaz tabi ki öylesine sorayım dedim grupta olmanizi sevdiyim için.Şuan sizin için daha önemli işler var arada uğramanizda yeter.🫠

X