Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Kızlar hayırlı akşamlar🌸
Çoğumuz izindeyiz diye adım yarışını salıya kadar erteleyelim diyorum.
Listem kabarık ama adım atan derseniz az 😂 bu beni bir miktar üzdü 🥹
Adım yarışı ile motive oluyorum bahanelikle adım atıyorum derseniz her türlü devam edelim ama minimum salıya kadar herkes tatilde o yüzden salı başlayalım diyorum ne dersiniz.
Olmasa da olur diyenler de olacaktır 🫠

İyi akşamlar tatile iyi alışmışım bugün piknik ayarladık yarın menü paylaşacam diye seviniyordum megersem bugunmüs neyse olabildiğince dikkat ettim de yazayım menümü kahvaltıda sucuklu yumurta bı dilim ekmek zeytin salatalık domates 2 kaşık da kuru kıyma akşam ızgara köfte söğüş soğan biber salata bı dilim ekmek ara öğünde türk kahvesi küçük kahverengi şey kiraz erik bir iki de yasaklı gıda yedim bunun için ve bayramda yediğim diyet disilar için yarın ceza uygulayacam kendime suyumu tam içtim çok şiş hissediyorum kendimi umarım Saliya toparlarim🤲🏻 M Migrenben Chocolita Chocolita

Kızlar hayırlı akşamlar🌸
Adım yarışı ile motive oluyorum bahanelikle adım atıyorum derseniz her türlü devam edelim ama minimum salıya kadar herkes tatilde o yüzden salı başlayalım diyorum ne dersiniz.
Ben kpss kasıyorum diye adim yarışına katılmıyorum 🥲

Kızlar hayırlı akşamlar🌸

Aynen adım yarışına salıdan sonra başlayabiliriz. Kızlar da aynı fikirde olursa
İyi akşamlar tatile iyi alışmışım bugün piknik ayarladık yarın menü paylaşacam diye seviniyordum megersem bugunmüs neyse olabildiğince dikkat ettim de yazayım menümü kahvaltıda sucuklu yumurta bı dilim ekmek zeytin salatalık domates 2 kaşık da kuru kıyma akşam ızgara köfte söğüş soğan biber salata bı dilim ekmek ara öğünde türk kahvesi küçük kahverengi şey kiraz erik bir iki de yasaklı gıda yedim bunun için ve bayramda yediğim diyet disilar için yarın ceza uygulayacam kendime suyumu tam içtim çok şiş hissediyorum kendimi umarım Saliya toparlarim🤲🏻 M Migrenben Chocolita Chocolita

Yarın cezayı bekliyorum canım
Salı günü tartıylabmi geleyim 🥰

Bugün akşamdan itibaren menü kontrollerine başlıyorum. Eğer döneyim dersen bugünden alayım. Salı da tartı atmış olursun sen bilirsin

Sabah
Peynir domatesli 2 dilim tb ekmekten sandviç
Sonra hep atıştırma oldu
2 yulaf bar
2 kayısı 4 kiraz 3 incir
1 avuç çekirdek
Adım 9800 Chocolita Chocolita M Migrenben

Eklentiler

• 20240620_233557.jpg
    20240620_233557.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 7
X