Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Bir de kızlar, yeri gelmişken haber vereyim
Listede izin alıp uzun süredir dönüş alamadığım arkadaşlar var. İzin alma süresi dönüş yapmaksizin 1 ayi bulan kişileri listeden çıkaracağım. Bu diskalifiye değildir. Döndüklerinde yeni baslangic yapılacak. Aslında beklemek için 1 ayda uzun bir süre. Ama kızların başlangıç kilosu kaybolmasin diye bekliyordum. Sonuçta dönüp bakınca toplam verilen eksi önemli.
Yine de bundan böyle 1 ayi dolan kişiler için yeni başlangıç yapılacağını haber vermiş olayım

İzinli olanlar
yiitee yiitee Childdevelopment Childdevelopment Papatyamelo Papatyamelo suspushanimcim suspushanimcim Fateb Fateb nnurc nnurc Pandora27 Pandora27 M Migrenben labellevie labellevie delfinia delfinia

Döndüğünüzde yeni başlangıç yapılmak üzere bazılarınızı çıkarıyorum

Son düzenleme:
Listede izin alıp uzun süredir dönüş alamadığım arkadaşlar var. İzin alma süresi dönüş yapmaksizin 1 ayi bulan kişileri listeden çıkaracağım. Bu diskalifiye değildir. Döndüklerinde yeni baslangic yapılacak. Aslında beklemek için 1 ayda uzun bir süre. Ama kızların başlangıç kilosu kaybolmasin diye bekliyordum. Sonuçta dönüp bakınca toplam verilen eksi önemli.
Yine de bundan böyle 1 ayi dolan kişiler için yeni başlangıç yapılacağını haber vermiş olayım

İzinli olanlar
yiitee yiitee Childdevelopment Childdevelopment Papatyamelo Papatyamelo suspushanimcim suspushanimcim Fateb Fateb nnurc nnurc Pandora27 Pandora27 M Migrenben labellevie labellevie delfinia delfinia

Sıkıntı değil kaptan vakit ayırıp gelemiyorum çünkü ara ara girip ne var ne yok diye bakıp çıkıyorum o da 5 dk yi geçmiyor havalarda aşırı sıcak mahvetti alerji ler vs tavan yine diyet vs hak getire

Sıkıntı değil kaptan vakit ayırıp gelemiyorum çünkü ara ara girip ne var ne yok diye bakıp çıkıyorum o da 5 dk yi geçmiyor havalarda aşırı sıcak mahvetti alerji ler vs tavan yine diyet vs hak getire
Senin başlangıcın 90 mis -10 vermişsin. Elim gitmiyor valla yazınca sevindim bende devam edemez misin ya

Kendime enerji çalışması yaparak kilo verdiriyorum geçen haftadan beri diyet olayından fena sıkıldım çünkü Bi de böyle devam ediyorum
Sana ne iyi gelecekse öyle yap canım duttan alıyorum haberini. Ya liste çok kalabalık aktif kişiye bakarsan 10 kişi varız. Liste kafamı karıştırıyor o yüzden onu ayarliyorum bende

Sana ne iyi gelecekse öyle yap canım duttan alıyorum haberini. Ya liste çok kalabalık aktif kişiye bakarsan 10 kişi varız. Liste kafamı karıştırıyor o yüzden onu ayarliyorum bende
Diyetsiz kilo veriyorum menulerim varla yok arası eğitim falan da alıyorum bu dönem seviyeyi üste çıkarmak adına menü yazmaya unutmam insallah

Diyetsiz kilo veriyorum menulerim varla yok arası eğitim falan da alıyorum bu dönem seviyeyi üste çıkarmak adına menü yazmaya unutmam insallah
Tamamdır devam edelim o zaman. Biz de muhabbete katılma zorunluğu da yok gece 5 dk gelip yazıp çıkarsın. Egzersiz atman gerekiyorsa onları atmış olursun

Selam kizlar artik 80 e merdiven dayadim. Donmem lazim bi sekilde. Ama menu yazma derdi resmen onumde bi duvar 😭 is yerinde de yaptigimiz isleri belgeleme kurali cikardilar. Inanin gunde 2 saat calisiyo gibi gorunuyorum ne yaptigimi yazmaya usendigimden 😂
Dönersen bekleriz canım yine sen bilirsin. Burada olmak iyi geliyor

Merhaba hoş geldiniz 🤗 salı günü tartı günümüz. İsterseniz başlangıcı salı yapabiliriz. Salı aç karnına tartı fotoğrafıyla boy ve hedef kilonuzu göndererek listeye girmiş olursunuz. Bugünden menü bildirimine başlarız. Sadece akşamları toplu halde yazıyoruz. Cezalarda kanıt bekliyoruz. 3. Uyarı diskalifiyedir. Uyarılar grup yıldızı olarak silinebilir.
Zaten ilk sayfada hepsi yazar
Sabah aç karnına tartıldım yarın başlayabilirim. 😇

İzinli olanlar

Chocum ben kpss ye kadar izin almıştım ama hemen kilo aldim yeniden dönmek istiyorum

X