Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhaba hoş geldiniz Yarın tartı günümüz zamanlamaniz iyi oldu. Tartı fotoğrafıyla beraber boy ve hedef kilonuzu da gonderirsiniz
Tekrar merhaba chotcolita. Yarin tarti fotomu öglene kadar atsam oluyor mu ? Hergün yediklerimizi paylasiyoruz . Sali günleride tartiliyoruz.Başka önemli ,dikkat etmemiz gereken husus var mı? Teşekkürler

Tekrar merhaba chotcolita. Yarin tarti fotomu öglene kadar atsam oluyor mu ? Hergün yediklerimizi paylasiyoruz . Sali günleride tartiliyoruz.Başka önemli ,dikkat etmemiz gereken husus var mı? Teşekkürler
Tartinin aç olduktan sonra Öğlen 2 ye kadar süresi var. Onları not edip Salı günü bildirimlerini akşam yapiyorum
Menü konusunda, diyet dışı yiyeceklerin miktar fark etmeksizin adını yazmak ceza getiriyor. (Akla düşürmemek için Diyet dışı şeklinde ifade edilse yeter) Diyet dışı 100 kalori ve altında kalıyorsa ceza gelmez. Ama geçiyorsa 10.000 adım cezası var. Aynı hafta içinde 2. Diyet dışı cezası 20.000 adımdır. En düşük cezamız 7.000 adım diyet dışı yiyeceğin adını açıkça yazma cezasidir.
İlk sayfada uyarı diskalifiye getirecek durumlar yazıyor. Detaylıca okuyabilirsiniz

İyi geceler, 27 Mayıs pazartesi menüm

10:00 biraz meyve

12:00 kahvaltı; peynir, 6-7 zeytin, domates salatalık, 1 tatlı kaşığı bal, 2 dilim ekmek

Kahve

Akşam; türlü ve pilav

Su: 2,5 litre
5.690 adım

Eklentiler

• IMG_4081.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…