Bitmek bilmeyen yalnızlık, mutsuzluk, umutsuzluk

Kusura bakmayın ama yalnız kadın avuntusu bu bence sadece
Ne peki sence doğrusu kudra, sen bazı konulara öyle yorumlar yapıyorsun ki sanki İsveç'te Norveç' te yaşıyoruz sanacak gören. Ülkedeki medeniyet seviyesi belli. Kadın erkek ilişkileri belli. Cinsiyete odaklanmayı bi kenara bırakırsak gerçekten doğru düzgün insan sayısı çok az. Hadi onun yazdıkları yalnız kadın avuntusu, sana göre doğrusu ne peki? Basbayağı kompleks yapıyor işte insanlar bişeyi. Ben 29 yaşındayım, sahiden çok yakışıklı, bakmaya doyulmayacak bir tane erkek görmedim ya. O erkeğin bana bakması bakmaması benim ona layık olup olmamam değil konu, görmedim bile. Fanusta da yaşamıyorum, görmedim yani. Ama yüzüne bakmaya doyulmayacak kadınları çok gördüm.

Ayrıca yalnız bir kadının avuntuya da ihtiyacı yok bence. Ben geçen seneden beri yalnızım hatta duygusal anlamda kıpırtı bile hissetmiyorum, bıraktım mesela artık ki son zamanlarda sahiden birine özel olarak zaman ayırmak, ilgi göstermek yorucu gelmeye başladı. Kendimi geçtim artık milletin zamanını almayayım modundayım

Çok teşekkür ederim bu konuya iyice yöneleceğim. Zaten inançlı bir insanım dua vs manevi şeyleri severim elimden geldiğince yaparım ki bu enerji meselesi de bunlarla bağlantılı. Sizin kadar olmasa da az bir bilgim var bu konularda. Biraz daha okuyup araştırayım. Evet dişil enerjimde dengesizlik olabilir. Bahsettiğiniz çalışmaya da katılmayı düşünüyorum

Bak bu ne gibi biliyor musun, yalnız adamların “yalnızım çünkü kadınlar paraya gidiyor” demesi gibi bişey. İkisinin de birbirinden hiç bir farkı yok, ikisi de son derece yanlış önermeler. Bence de yalnızlık avuntu aranacak bişey değil ama arayanlar var işte, n’apalım. Yani sen aramıyorsun diye arayanları yok mu sayalım?

Güzellik/yakışıklılık göreceli kavramlar. Güzel kadınlar da var, yakışıklı adamlar da var. Bakan göz, gören göz meselesi. Sana göre yoktur başkasına göre vardır. Ki bence yeni nesil, z kuşağı kızıyla erkeği ile çok güzeller.

Çok mu hırpaladılar sizi, hiç sevmediler mi?
Ne ben karşı cins birini sevdim, ne de onlardan sevgi aradım. 26 yaşındayım, her açıdan kendime yeten bir insan olmaya, maddi manevi kimseye muhtaç olmamaya gayret gösterdim göstermeye devam ediyorum. Ben buradakiler gibi "ihtiyacım var" deyip erkeklerden sevgi dilenen, anne olmak için, "yuva kurmak" için yana yakıla erkek arayıp da bulamayınca kendini değersiz ve mutsuz hissedenlerden değilim diye neden hırpalanmış olayım ki? Kimsenin beni hırpalamasına izin vermedim, şu saatten sonra vermem.

Ben hastanede çalışıyorum.hemşirelerin garip bir şekilde çok büyük çoğunluğu erkek ve iddia ediyorum yüzde 90"ına çok rahat yakışıklı diyebilirim.

Çok sertsiniz ya. Kimsenin sevgi dilendiği falan yok. Yana yakıla erkek de aramıyoruz. Ben ve benim gibi düşünenler genç birer kız olarak kendi kendimize yetsek bile hayatımızı bizi seven ve bizim sevdiğimiz güvendiğimiz hayat arkadaşımızla paylaşmak istiyoruz. Aşk sevgi güzel duygular. Bunları ölmeden belki çok geç olmadan yasamak istiyoruz bunun nesi kötü. Bizler de çok şükür kimseye muhtaç değiliz muhtaç olduğumuz için aşkı bulalım da demiyoruz. Çok alakasız yerlerden yakalıyorsunuz konuyu. Birisi yok diye değersiz de hissetmiyoruz herkes kendi değerinin farkında evet mutsuz hissediyoruz o doğru. Ama gerçekten sevilmenin insanı mutlu ettiği de doğru. Yoksa ne farkımız kalır ki cansız varlıklardan. Bakin bitki ya da hayvan bile demiyorum çünkü onların da sevgiye ihtiyacı var. Siz böyle düşünüyorsanız da bunu isteyen insanlara saygı duyun ağır ithamlar kullanmayın lütfen.

Hayat sizi hırpalamış haberiniz yok. İnsani duygulardan bu kadar yoksun bir insan ya sosyopattır ya otizmli ya da çok hırpalandığı için kendini korumaya alıyordur. Başka ihtimal yok.

Siz kendi durumunuzu kendinizce farklı görebilirsiniz, masumane duygularla "aşk" aradığınızı zannedip beyaz atlı prensinizi bekleyebilirsiniz elbette. Ama bunun bir ihtiyaç olduğunu iddia etmeye karşıyım ben en baştan beri. Bu yazdıklarınız olmadan kendinizi cansız bir varlıktan farksız görüyorsanız o sizin probleminiz. Hiçbir kadın erkeksiz cansız varlık haline dönüşmüyor yani, böyle düşünerek kendinize yazık ediyorsunuz.

Ya biz sevgilimiz yokken cansız varlık miyiz dedik aahahahah fikraya döndü olay iyice. Okuduğunuzu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşünmek zorunda değil. Bizler insaniz ruhumuz var ve ruhumuzun da sevgiye ihtiyacı var. Bunu anlatmaya çalıştım cansız varlık örneğinde

Gayet doğru anlayarak yazıyorum merak etmeyin. İroniyi anlamanızı bekleyerek yazmadım zaten.

Gayet doğru anlayarak yazıyorum merak etmeyin. İroniyi anlamanızı bekleyerek yazmadım zaten.
Sen kimsin de bana ironi yapıyorsun kendince bir de anlamayacağımi falan ima etmeye çalışıyorsun. Karşında kim olduğunu hangi statüden biri olduğunu bile bilmeden ne bu küçümsemeler falan. Ben sabahtan beri nezaketimi koruyarak konuşuyorum herkesle. Ama size karşı sabrım kalmadı. Konuma bir daha yazmazsanız sevinirim. Bu zihniyetle mutlu bir hayat dilerim.

Ablacım seviyoruz biz erkekleri. Duramıyoruz da erkeksiz. Tamam mı? Hadi selametle hadi, yeterince sabote ettin kızcağızın konusunu.
Zaten hiç yazmayacaktım da, sizin saçma sapan "hırpalanmışsın" yorumunuzdan sonra yazdım. Böyle saçma konularda insanların fikrini değiştiremeyeceğimi biliyorum çünkü. Tanımadığınız biri hakkında "ya şöylesin, ya böyle başka ihtimal yok" deme cüretini nereden aldınız bilmiyorum ama kimseye etiket yapıştırmaya hakkınız yok.

Yabışdırdım, haydi selametle.

Çok teşekkür ederim ya sıktı gerçekten artık. Evet biz erkek diye ölüyoruz onun için açtım konuyu da Allahım ya
Mutsuz insan sinyalleri bunlar hep takma şekerim. Elde edemediklerini istemiyormuş gibi yapıyorlar. Kedi ciğer meselesi.

Sen de biraz salarsan herşey yoluna girer merak etme.

Sen sabahtan beri herkesi ne konumlara düşürdün, ne etiketler yapıştırdın bi düşün istersen

Mutsuz insan sinyalleri bunlar hep takma şekerim. Elde edemediklerini istemiyormuş gibi yapıyorlar. Kedi ciğer meselesi.

Erkek mi elde etmek istiyorumda istememiş gibi yapıyorum? Vallahi hakaret suç olmasa size ağır hakaret ederdim de neyse başım belaya girmesin.

O kişi hakkında yorum yapmak istemiyorum. Evet dedigin gibi biraz akışta kalarak çok kafama takmayarak olumlu düşünerek güzel şeyleri hayatıma çekeceğime inanıyorum. Tabi duayla da inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…