Biten evliliğimin farkındayım

Ne kadar zamandır tanışıyorsunuz?

Aklima gelen bişey daha var. Eşinizin ailesinden sizi mezhep farkından dolayı baştan beri istemeyen biri varsa onun da aranızı bozma durumu olabilir. Dikkat edin. İnsanlar karı koca arasını bozmak için her yolu mübah gorebiliyorlar.

Anlamadım benim eşimlede mezhebimiz farklı ama hiç böyle sorunlar olmadı acaba bahanemi üretiyor
Yani kendisi peşimden kostu kız oğlan kız geldim ona ve üç kere istemeye geldi üstelik şimdiye kadar bu konular konuşulmadı ve dini nikahta kendi isteğimle onun mehsebine gecitgimi söyledim..hayır madem mehsebine düşkün haşa ne Allah kaldı ne peygamber...rabbim onu görsün benden çocuğundan uzak insallah

Yani öyle bı durum olduğunu düşünmüyorum sadece kendisi gorumcemle görüşmediği için bende eşimi haklı bulduğum için gorusmuyorum ancak öyle bı durum hiç söz konusu değildi.ustelik gebeliğim de kimseye söylemedim

Allah Allah.. ilginç ya birden nasıl döner insan

Bu arada eklemeyi unuttuğum konu var komşum doğudan gelmiş çok iyi anlaşıyoruz gün içinde yemek yapar yeriz o bana ev için yardıma gelir ben ona çocuklarına bakarım arada bugün konu içinde dedi ki cahil insanlarla görüşe görüşe carcahil oldun salak oldun görüşme falan filan..önceden kızı kaynanası ezdigi için anlatırdım eşimde uzulurdu akıl verirdi destek ol derdi yazık gurbet elde derdi şimdi çok küçük görüyor şok oldum

Valla cok uzun bir zaman, evlilik süresi de uzun; bu kadar zamanda ilk kez boyle kavga dövüş olduysa ben de büyü olduğuna veya adamin birden kafayi yediğine inanacagim.
Yani saygı içerisinde tartışmalarının oldurdu ama sadece o kadar..on beş sene önce intihara meyilli raporu vardı ama ergenlik döneminde..şuan öyle bide olsa kendine sadece zarar verirdi çünkü önceden öyle yapmış..oda aile içi şiddette katlanamafigi için ama bizim hiç bir sorunumuz yoktu herşey onun yüksek sesiyle basladi

Bazen öyle bir beynini yerler ki. Erkekler bu konuda çok yetersiz. Kendi annesi kardeşi bile eşi ile iletişimini kıskanıp kötüleyen aileler var maalesef.
Kim yapıyorsa sadece bana değil kötü niyetli olan evimden uzak Allah'a havele ediyorum raabbim fırsat vermesin yarın sadece Allah yolu için dua eden bı dede var ondan dua isteyecegim şuan elimden dua etmekten başka bişey de gelmiyor

Bazen öyle bir beynini yerler ki. Erkekler bu konuda çok yetersiz. Kendi annesi kardeşi bile eşi ile iletişimini kıskanıp kötüleyen aileler var maalesef.
Yani buna kanıp hamile eşine şu durumu reva görüyorsa neyse kötü söz söylemeyeceğim ..
Yani sonra eşek gibi pişman olacak yaptıklarından da ne fayda

Ya ben bunu hiç anlamıyorum nasıl küfürler ediyorsunuz karşılıklı sonra bir şey olmamış gibi davranacaksınız muhtemelen. Yapmayın, sevmeye çalışmadan önce saygı duymayı öğrenin ki bunlar olmasın.

Daha öncede hamilelik geçirmişsiniz,hamilelikten olduğunu sanmıyorum. Bu kadar iyi giden bir evlilikte birden böyle davranması pek normal değil. eşiniz milletin söylediği sözleri takar mı? Bana sanki birileri tarafından dolduruşa gelmiş gibi. Sağlıkla alın kucağınıza inşallah.

Yani benim dediğim en büyük cümle adam değilsin demekti oda kanamam olunca o anki öfkeyle söyledim onun dışında beddua ettim o ise Allah peygamber kuran tövbe haşa hiç birşey bırakmadı..ben ilk defa bu şekildeyim ne yapacağımı şaşırdım zateb

Bunun en büyüğü en küçüğü olmaz arada bir saygı perdesi olmalı siz de her şey dümdüz maşallah. Ne yapacaksınız şimdi? Aşkomm ben sonorlenince öyle dedim özür dilerim mi diyceksiniz?

Evet böyle bişey yaşamadık üstelik gebe kalmamı isteyen kendisiydi..şimdiye kadar birilerinin doldurusuna gelmedi ama huy degisirse bilemem ne olduğunu bilmiyorum..ama öyle bişey oslsa gelir bana anlatırdı ...amin inşallah hepimiz

Bunun sizin hamileliğiniz ile alakası falan yok. Hiç ummadığıniz yerden kötülük gelir. Ruhunuz bile duymaz. Bu herif 8 sene sonra mutant zombi olmadı ya işin içinde iş var. Peşine düşün bu durumun. Bulun bir hoca( ama işinin ehli olacak. Öyle din taciri olmayacak) baktırın. Çıkar kokusu. Benim arkadaş baktırdı. Kocasının teyzesi yaptırmış ( annesi yok). Yedikleri yemeklere katmislar. Bozdurunca toparlandilar. Düşün herif gecenin bir vakti uyaniyormus seni artık istemiyorum. Benim ailem lanetli diyormuş. Bir insan böyle dellenir mi? Sizinki de öyle. Aha yazdim buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…