Biten evliliğimin farkındayım

İşte böyle koca uğruna mezhep değiştirirseniz o da saygı göstermez, ağzına geleni sayma hakkı bulur kendinde. Ayrıca bu kız oğlan kız vurgusu neden? Konuya nasıl bir katkısı var da özellikle belirtiyorsunuz? Bu arada hiçbir sorun yokken bir günde kocanızın tam tersi birine dönüşmesini de hiç inandırıcı bulmadım
Bir üye yazmış sizinle ilgili bir şey mi duydu yoksa gecmisinzle ilgili siriniz mi var diye. O da açıklama yapiyo yazık. O yüzden kız oğlan kız diyor

Bunun sizin hamileliğiniz ile alakası falan yok. Hiç ummadığıniz yerden kötülük gelir. Ruhunuz bile duymaz. Bu herif 8 sene sonra mutant zombi olmadı ya 😐 işin içinde iş var. Peşine düşün bu durumun. Bulun bir hoca( ama işinin ehli olacak. Öyle din taciri olmayacak) baktırın. Çıkar kokusu. Benim arkadaş baktırdı. Kocasının teyzesi yaptırmış ( annesi yok). Yedikleri yemeklere katmislar. Bozdurunca toparlandilar. Düşün herif gecenin bir vakti uyaniyormus seni artık istemiyorum. Benim ailem lanetli diyormuş. Bir insan böyle dellenir mi? Sizinki de öyle. Aha yazdim buraya 🤨
Valla öyle hoca varsa bize de söyleyin parasız bakan büyüden kurtulmak için 🥲

Bende boşanöa aşamasındayım. Hakaret şiddet,2 yıllık evlilik yok ben çok seviyorumlar ,karım güzel ahlaklı ondam iyisini mi bulcam demeler. Ama ne istediğini bilmeyen erkek kadar tuzağa düşüren başka hiçbi şry yok. Öncelikle ne olursa olsun iyi kötü bi doktora gidin uzaklığı yakınlığı düşünmeden. Çünkü bebekten önce belki de siz zehirleniyorsunuz size olan olue. Böyle durumlarda önce annenin sağlığı gözetilir. Evet konuşması kolay ama şu an kocamın yanında sıcacık yatağımda yazmıyorum bunları 3 aydır sürümcemede olan boşanma aşamasında bi kadın olarak yazıyorum. Bebekle alakalı sonuç ne olursa olsun düzelmeyecek. Dine mezhebe küfreden bi insandan ne hayır gelir ne koca be baba olur. Hele bu boşanma aşaması daha çok yoruyor kötü evlilikten. Bi an evvel kurtulmaya bakın. Üstelik artık o kadar normalleşmiş ki bu boşanmalar. Kanamam car diye bile arayamıyorsunız. Adam olan karısı naparsa yapsın lanet olsun der yine Allah ın emanati olan kadınına son görevi de olsa önce sahip çıkar gereken neyse yaptırır doktor mu hastane mi neyse götürür sonra adam gibi boşar.

X