Biten evliliğimin farkındayım

Valla bu yazıdan şunu çıkardım eşinizin içine cin kaçmış. Yani böyle bi değişim aniden hiç normal değil. Boşan derim.

Mezhebe küfür etmek kanına bok demek yani başka bir manası yok bunların. Cocuk istıyor muydu peki?

Evet öyle yapıyorum teşekkür ederim ayaklarımı havaya kaldırdım bı saat uzandım ve kesildi..şuan sadece karnımın ortasında ince bı sizi var
Açıkçası bende kanamayla gittim gece olmuş sabah devam etmişti doktor bebek sağlıklısı ise tutunur dedi gönlünüzu ferah tutmaya çalışın sizinle kalacaksa emin olun kalacaktır. Belki yerleşme kanaması olabilir ama lütfen bugün gitmezseniz bile kendinizi takip edin ben yine de eşiniz gelirse gitmenizi öneririm . Gurur yapmanız gereken bir durum değil . Sizin sağlığınız en önemlisi . Sakın stresten falan oldu diye de düşünmeyin kendiniz suçlamayin gebelik kısmını takip ederseniz bu şekilde çok kadın yaşıyor

Deli midir nedir küçücük bi olay yüzünden yaptıklarına bak. Üzülmeyin yaa, kıyamam. Siz şu an onu düşünmemeye çalışın. İmkanınız varsa yarın ailenizin evine gidin. Eğer gece gelirse tartışmayın, konuşsa da cevap vermeyin, şiddet uygulayabilir, lütfen tahriklerine uymayın.

Mezhebe küfür etmek kanına bok demek yani başka bir manası yok bunların. Cocuk istıyor muydu peki?
Evet kafayı yediğim nokta bu zaten herkese söylüyordu Allah bize nasip etsin dua edin diye..en son iki hafta önce yengemlerdeyken konu açıldı ve inşallah yenge Rabbimden tek dileğim dedi ve adak adadı o gün ?? Kafayı yiyeceğim neyin içindeyim ben önceki gebeliğim de böyle bı durum yoktu kaldı ki saçlarımı dahi kendi tarardi

Yani mükemmel giden evliliğiniz bir anda mi bozuldu?Doğmamış çocuğuna küfreden adamdan daha ne bekliyorsunuz ki bitirin gitsin bu evliliği.

Yarım saattir ayaklarımı koyduğum için kesildi zaten o yüzden buraya yazmak istedim..biliyorum çok acı yaşadım önceden zaten bu durumu..ambulans hastaneye götürecek ve şuan daha iyi olduğumu hissettiğim için erteledim

Yani mükemmel giden evliliğiniz bir anda mi bozuldu?Doğmamış çocuğuna küfreden adamdan daha ne bekliyorsunuz ki bitirin gitsin bu evliliği.
Evet tam olarak yazdığım gibi bende işin ixinden çıkamadım ve akıl danışmak istedim zaten bir iki gün daha bu şekilde devam ederse otomatik son o olacak

Hayret bir durum ama yine de yaptıkları söyledikleri cok agır seyler. Bi kendinize gelin sonra hesabını sorun.

İçime su serptiniz çok teşekkür ederim..sanmıyorum yine aynı kafayla gelip kavgaya kaldığımız yerden devam edeceğimizi düşünüyorum..öyle olursa zaten önce polisi arayıp sonra hastaneye gitmeyi dusunuyorum

Kesinlikle kavga etmeyin hamile olduğumun farkında mısın beni yalnız bırak deyin . Hiçbir şey sizin canınızdan önemli değil Allah korusun içkili falan gelip kendinden habersiz şiddet falan uygulamaya kalkar şimdi . Birde lütfen madem hastaneye gitmeyeceksiniz kendinizi takip edin olur mu bugün dikkatli olun . Aileniz çok mu uzakta eşim babasına gitti deseniz sonrsdan kanama yaşamdim bnei hastaneye götürün deseniz yardımcı olmazlar mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…