Biten evliliğimin farkındayım

Esiniz contayi sıyırmış. Ustune gitmeyin size siddet gösterebilir. Ozellikle hamile kadinlarda siddet karın bolgesine doğru gosteriliyor. Bu yuzden sinirliyken sakın muhattap olmayin hatta ailenizin yanina gidin imkaniniz varsa.
Siz kendinize ve bebeginize odaklanin. En kisa surede dr a görünün. Düşük riski varsa hormon takviyesi yapiyorlar

Hiçbir sorununuz yoktu ve hamilelik haberinden sonra mı tavırları değişti yani. Çocuk istemiyordu da neden yaptı madem?

İnançlı bir insansanız ve doğaüstü olaylara inanıyorsanız açın YouTube’dan Kuran dinleyin. Kanamanız dursa bile ihmal etmeyin, paranız varsa bir taksiyle acile görünün muhtemelen progesteron yaparlar bir süre gözlem altında tutarlar. Evde yalnızsınız durum kötüye giderse sizin de sağlığınız tehlikeye girebilir. Eşinizin bu ani değişimi çok ilginç. Bu ara millet bitcoinden falan battı acaba öyle bir şey mi var da size söyleyemiyor?

Gelir , neden gelmesin ki?
Bizim komşu öksürüyorum , hastaneye gelme imkanım yok diye çağırmıştı pandemiden önce.
Sizin komşu çok şanslıyımis.ben korkunçböbrek sancısı çektim.
dogrulamiyiordum bile malesef gelemeyiz demişlerdi.hem de bunu üç kez yaşadım öncelik kazalar kalp krizi demislerdi

dogrulamiyiordum bile malesef gelemeyiz demişlerdi.hem de bunu üç kez yaşadım öncelik kazalar kalp krizi demislerdi
Gerçekten mi ?
Hiç ambulansın gelmediğini duymamıştım, işk defa duyuyorum.
Eşim de böbrek taşı düşürürken , beni uyandırmayıp ambulansı aramış , gelmişler hastaneye götürmüşler . Adam sabah söyledi

CNm gidemesende doktoru ara progestan igneyaptirir sana gidemessen hapini al doktora danisip tabi bebeğin tutunmasina yardimci olur doktorunu bir ara eger ayrilik olmayacaksa bu kavga bebeginizin sebebi olmasin

Her şerde vardır bir hayır. Şu yaşadıkların sayesinde adamın içindeki canavarı görmüşsün. Bebeğin kalır mı gider mi bilemem ama sen bu adamla kalma, meshepleriniz ayrı diye bunlara küfür etmeye cesaret eden adamdan koca olmaz, baba hiç olmaz. Baba olmayı taşıyamayacağı bebeği öğrendiğinde oluşan tavrından belli. Rabbim hakkında hayırlısını versin.

Cok üzüldüm yaşadıklarınıza eğer gelirse dikkat edin ve asla cvp vermeyin.
Dua edin, uyumaya calisin telefonunuz şarjı dolu ve yaninzda olsun

Kaç yorumdur görüyorum. Bu konulari konuşmak yasak.Hala devam edecek misiniz?

Büyü müyü boş işler. Onunla ilgisi yok. Baba olacağı dank etmiştır kafasına veya siz mükemmel sanıyorsunuz evliliğinizle ilgili detayları yazsanız falsosu vardır böyle tiplerin. Insanın ne olursa olsun hamile kadına saygısı olur.

Ayrıca kiz oğlan kız ne demek yahu

Trt de 112 cagri merkeziyle alakali dizi gibi birsey yapmislardi. Gercek cagri kayitlarini, mudahaleleri ve kac dakika icinde ekip yonlendirildigini falan gosteriyorlardi. Orada kanamasi olan gebe bir kadin icin ambulans gitmisti. Yasadiginiz olaya cok sasirdim acikcasi

Hı adama cin kaçtı eve siyah perde takalım, markete tek gitme birlikte gidelim diyecek, evden gidip habersiz bırakacak kadar. Alıntı yapmakla Uğraşamadım. mükemmel kocanın incileri dökülmesin.

Hamilesin üzüldüm kanaman olmasına, sakinliğine de şaşırdım. ama bu konunda önceki konuların gibi garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…