Biten evliliğimin farkındayım

Bir üye yazmış sizinle ilgili bir şey mi duydu yoksa gecmisinzle ilgili siriniz mi var diye. O da açıklama yapiyo yazık. O yüzden kız oğlan kız diyor

Valla öyle hoca varsa bize de söyleyin parasız bakan büyüden kurtulmak için

Bende boşanöa aşamasındayım. Hakaret şiddet,2 yıllık evlilik yok ben çok seviyorumlar ,karım güzel ahlaklı ondam iyisini mi bulcam demeler. Ama ne istediğini bilmeyen erkek kadar tuzağa düşüren başka hiçbi şry yok. Öncelikle ne olursa olsun iyi kötü bi doktora gidin uzaklığı yakınlığı düşünmeden. Çünkü bebekten önce belki de siz zehirleniyorsunuz size olan olue. Böyle durumlarda önce annenin sağlığı gözetilir. Evet konuşması kolay ama şu an kocamın yanında sıcacık yatağımda yazmıyorum bunları 3 aydır sürümcemede olan boşanma aşamasında bi kadın olarak yazıyorum. Bebekle alakalı sonuç ne olursa olsun düzelmeyecek. Dine mezhebe küfreden bi insandan ne hayır gelir ne koca be baba olur. Hele bu boşanma aşaması daha çok yoruyor kötü evlilikten. Bi an evvel kurtulmaya bakın. Üstelik artık o kadar normalleşmiş ki bu boşanmalar. Kanamam car diye bile arayamıyorsunız. Adam olan karısı naparsa yapsın lanet olsun der yine Allah ın emanati olan kadınına son görevi de olsa önce sahip çıkar gereken neyse yaptırır doktor mu hastane mi neyse götürür sonra adam gibi boşar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…