Biten evliliğimin farkındayım

Bacim bir dur ya ortalik zaten karisik

Bu konulara bu denli önem veren bir insan olarak, "yakın arkadaşınızın kızlık zarı dikimine sponsor olmalı mısınız" diye konu açmıştınız aynı zamanda. En azından arkadaşınıza boşu boşuna doktor doktor gezmemesini söyleyin bence. Eşinizle aranızda tüm hayat boyu koruyucu bir kalkan görevi görmüyormuş demek bu kişisel tercihiniz.

Eşinizle yaşadığınız tartışma çok üzücü. Çok iyi gittiğini söylediğiniz bir ilişkide ; bir anda bu tür bir kavga çıkması; din/mezhep/ hamilelik dahil her şeye küfür ve hakaret edilmesi çok tuhaf.

Son düzenleme:
Daha önce neden düşük oldu kocanızmı sövdü doğmamış bebeğe yoksa itip kalkarken mi öldü sabi başka biriyle çocuk yapamazsin zaten demi illa karnındakine kadar söven bir camışın geni olsun acımıyorum kendi bacağına sıkanlara polisi bile çağırmam belki barışırız yazmış barışın dayak küfür yiyip yiyip barışın bravo çok sağlıklı bir ortama bebek geliyor afferin

Bir insanın bebek istiyor olması onu iyi bir ebeveyn iyi bir insan yapmaz. Çoğu insan ele güne karşı anne baba olmak için , kısır olmadığını kanıtlamak için, toplum baskısıyla vs. mutlaka çocuk sahibi olmak ister. Hatta tedaviyle tüp bebekle defalarca deneyebilir, ustuste hamile kalabilir, eşinin üstüne kuma getirebilir...vs.Ama çocuğu çok istemek iyi ebeveyn veya insan olmasıni garanti etmez. Defalarca şahit oldum, çok isteyip uğraşarak doğum yapan ebeveynlerin çocugun hayatını zindana çevirdigine....iyi annelik de babayı doğru secmekle başlar. Lütfen bari ikinciyi vermeyin bu adama .

bende anlamadım gerçekten konu sahibinin basireti mi bağlandı nedir
birde çok istiyor bu çocuğu

konu sahibi iyi misiniz? sabah girip yazmamışsınız
inşallah bebeğiniz iyidir
K Kedicik12

ah canım ya benimde eşimle mezhebim farklı ve seninle mezheplerimiz aynı sanırım . ama ben eşim için mezhebimi değiştirmedim. özelden yaz bana mezhebini merak ettim.
ben de ilk hamileliğimde kanamam oldu progestan vermişti doktorum ama kalp atışları hiç olmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım. o yüzden doktora görünmelisin ilaç kullanman gerekebilir ve kanama ciddi bir olaydır ve ağrında varmış o kocan olucak pisliği de allah bildiği gibi yapsın .

Önceki bebeğimi kaybettigim için buna kıyamam imkansız zaten hasreti icerisindeydim Allah nasip etti tekrar
Ama iyi de Allah nasip etmiş çokta istiyomuşsunuz ve daha önce kaybını yaşamışsınız.
Neden kendinizi kontrol etmiyosunuz öfke konusunda?
Neden daha da adamın üzerine atlıyosunuz?
Alın çantasınızı çıkın ailenizin yanına gidin bişeyde belli etmeyin veya eve almayın adamı.
Bu kadar isterken ili gün sonra çocuk doğdu diyelim evde birbirine saldıran anne babayı mı izlicek.
Öfkenizi kontrol ediceksiniz ve en zararsız şekilde ayrılıcaksınız, bibirinize girmeden.
Ki şuan ağlamaları, uykusuz bırakmaları bile yok daha karnınızda büyük bir sevgiyle
Ve siz bu büyük sevgiye rağmen öfkenizi konrtol edemiyosanız ileride daha kötğ olur.
Kendiniz ve bebeğiniz için acil öfke kontrolü için destek almanız alamıyosanız bol bol olumanız öğrenmeniz gerek.

Merhabalar, mükemmel giden evlilikler gerçekten mükemmeldir. Parmakla gösterilmesi mükemmellik anlamına gelmez. Daha 2 ay önce tartıştığınız eşinizin eve almama ve hemen boşanma isteğinizle ilgili sorunuz var. Böyle bir evlilik çok da mükemmel değilmiş. Gayet sınırsız, saygısız, fevri hareketleri olan bir çiftsiniz. Kavga kıyamet yürütüyorsunuz ve o an soru açıyorsunuz ama sakinleşince siniriniz ve boşanma hevesiniz geçiyor anladığıma göre.

Tabi siz böyle birden bire olmuş gibi anlatınca çoğu kişi anlayamamış ama eminim başka olaylarınız da vardır. Boşanın demeyeceğim sizin tipinizdeki çiftler asla boşanmıyor. Çocuk böyle bir evliliğe doğduğu için yazık olacak ama bu sefer doğurmazsanız da bir sene içinde mutlaka anne olacaksınız eminim. O yüzden mümkün olduğunca kendinize ve bebeğinize dikkat edin. Eşinizle sürtüşmemeye çalışın derim.

Ambulans kanama için gelir mi? Şu an çok küçük olduğu için düşük hapından başka birşey de yapmıyorlar. Güçlüyse tutunuyor.
Keseyi doğru yerde görmeden düşük hapı veya iğne vermezler, çünkü dış gebelik ihtimali vardır ve o riski almıyor doktorlar? Zaten kese gözükmeden düşerse de biyokimyasal gebelik olarak kabul edilir.

İşte böyle koca uğruna mezhep değiştirirseniz o da saygı göstermez, ağzına geleni sayma hakkı bulur kendinde. Ayrıca bu kız oğlan kız vurgusu neden? Konuya nasıl bir katkısı var da özellikle belirtiyorsunuz? Bu arada hiçbir sorun yokken bir günde kocanızın tam tersi birine dönüşmesini de hiç inandırıcı bulmadım

Eşinizin bebeği istiyor muydu, yoksa ikna etmeniz gerekti mi? Önceki hamileliğinizde nasıldı?

İstediğini varsayarsak aklıma tek olasılık geliyor: “Arkadaşlarının” tavsiyesi.

Madde bağımlısı tipleri daha önceden uzaklaştırmışsınız, muhtemelen eşinize madde satamadıkları için sinirlenmişlerdir.

Tekrar görüşmeye başlayınca da madde sunmuş bir de size dinsiz demiş olabilirler, bu da deli gibi davranmasını açıklıyor.

Her koşulda eşiniz kabahatli, bir zahmet kendini kontrol edecek, hamile biricik karısına saldırmayacak.

Önce kendinizi güvene alın, bir süre huyuna gidin, olmadı bir pansiyona gidip ortamdan uzaklaşın. Bu arada babanız da toparlar, onların yanına gidersiniz.
Sonra boşanma sürecini başlatırsınız.

Yok bence gazla da mümkün değil normal bir insan bir anda bu kadar dönemez ya
Bazen öyle bir beynini yerler ki. Erkeler bu konuda çok yetersiz. Kendi annesi kardeşi bile eşi ile iletişimini kıskanıp kötüleyen aileler var maalesef
Alttan bakılırsa kese gözükebilir. Görmezlerse vermez zaten evet. Aslında kimyasal gebelik riski de var progestan kullanması bile doğru olmuyor. Bu sebeple beklemekten başka şansı yok gece gece ambulansla gidilecek bir durum yok diyorum bende.

Bu arada biyokimyasal değil kimyasal gebelik gebelik denir ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…