Biten evliliğimin farkındayım

Esiniz contayi sıyırmış. Ustune gitmeyin size siddet gösterebilir. Ozellikle hamile kadinlarda siddet karın bolgesine doğru gosteriliyor. Bu yuzden sinirliyken sakın muhattap olmayin hatta ailenizin yanina gidin imkaniniz varsa.
Siz kendinize ve bebeginize odaklanin. En kisa surede dr a görünün. Düşük riski varsa hormon takviyesi yapiyorlar

Hiçbir sorununuz yoktu ve hamilelik haberinden sonra mı tavırları değişti yani. Çocuk istemiyordu da neden yaptı madem?

İnançlı bir insansanız ve doğaüstü olaylara inanıyorsanız açın YouTube’dan Kuran dinleyin. Kanamanız dursa bile ihmal etmeyin, paranız varsa bir taksiyle acile görünün muhtemelen progesteron yaparlar bir süre gözlem altında tutarlar. Evde yalnızsınız durum kötüye giderse sizin de sağlığınız tehlikeye girebilir. Eşinizin bu ani değişimi çok ilginç. Bu ara millet bitcoinden falan battı acaba öyle bir şey mi var da size söyleyemiyor?

Gelir , neden gelmesin ki?
Bizim komşu öksürüyorum , hastaneye gelme imkanım yok diye çağırmıştı pandemiden önce.
Sizin komşu çok şanslıyımis.ben korkunçböbrek sancısı çektim.
dogrulamiyiordum bile malesef gelemeyiz demişlerdi.hem de bunu üç kez yaşadım öncelik kazalar kalp krizi demislerdi

dogrulamiyiordum bile malesef gelemeyiz demişlerdi.hem de bunu üç kez yaşadım öncelik kazalar kalp krizi demislerdi
Gerçekten mi ?
Hiç ambulansın gelmediğini duymamıştım, işk defa duyuyorum.
Eşim de böbrek taşı düşürürken , beni uyandırmayıp ambulansı aramış , gelmişler hastaneye götürmüşler . Adam sabah söyledi 🤦‍♀️

CNm gidemesende doktoru ara progestan igneyaptirir sana gidemessen hapini al doktora danisip tabi bebeğin tutunmasina yardimci olur doktorunu bir ara eger ayrilik olmayacaksa bu kavga bebeginizin sebebi olmasin

İyi akşamlar..direk konuya gireceğim

bir hafta olmadı gebe olduğumu öğrendim..şimdiye kadar eşimle hiç bı sorunumuz yoktu..evet herkesin parmakla gösterdiği gibiydik
Hamile olmamı benden çok eşim istiyordu.. öğrendiği günden beri sürekli bağırıyor her şeyee.
Bugün doktora gittik doktor daha çok yeni dedi ve keseyi sonraki haftalarda göreceğini söyledi..dönüşte ödeme yapması gereken yere araç kullandığı için benden rica etti.

Soy adı kısmını yanlış yazmışım hesaba yatmadı..bir bağırması var ilk defa dini inancımız olan şeylere küfür etti şok oldum.

Eve geldik üzüntüden ağladım bı iki saat sonra kanamam başladı bende aradım ona sovdum..sonra eve geldi.

Mehseplerimiz ayrı...diyor ki senin kanın b.k sen dinsizsin senin sulaleni mezardakini karnındakini...???! Sonra bende bağırıp üstüne gittim karşılıklı birbirimize yapıştırdım ittim falan..

Komşum ses için aradı dedim kavga ediyoruz sana mesaj atarsam polisi ara( ama mesaj atmadım çünkü sonradan affedeceksem polislerimiz niye ugrastirayim..o anki psikolojiyle karar veremedim)

Bahsettiğim konu iki saat once oldu ve fark ettim ki asla alkol almayan adam alkol kokuyor leş gibi ...şuan babası kaza yapmış onun yanına gitti bende buraya yazıyorum umarım bu akşam gelmez ama sanmıyorum (annesinde hiç kalmaz).

Babam dün ameliyat oldu ve doktorlar herşeye hazırlıklı olun dedi o yüzden şuan ailemi de aramak istemiyorum ..benimde çok ağrım var napacagimi şaşırdım..( bu adama çocuk dogurmayin demeyin..önceki gebeliğim de düşük yaşadım üç aylık ve buna kıyamam o acıyı çok iyi bilirim)
Her şerde vardır bir hayır. Şu yaşadıkların sayesinde adamın içindeki canavarı görmüşsün. Bebeğin kalır mı gider mi bilemem ama sen bu adamla kalma, meshepleriniz ayrı diye bunlara küfür etmeye cesaret eden adamdan koca olmaz, baba hiç olmaz. Baba olmayı taşıyamayacağı bebeği öğrendiğinde oluşan tavrından belli. Rabbim hakkında hayırlısını versin.

Evet böyle bişey yaşamadık üstelik gebe kalmamı isteyen kendisiydi..şimdiye kadar birilerinin doldurusuna gelmedi ama huy degisirse bilemem ne olduğunu bilmiyorum..ama öyle bişey oslsa gelir bana anlatırdı ...amin inşallah hepimiz 🙏
Cok üzüldüm yaşadıklarınıza eğer gelirse dikkat edin ve asla cvp vermeyin.
Dua edin, uyumaya calisin telefonunuz şarjı dolu ve yaninzda olsun

Bunun sizin hamileliğiniz ile alakası falan yok. Hiç ummadığıniz yerden kötülük gelir. Ruhunuz bile duymaz. Bu herif 8 sene sonra mutant zombi olmadı ya 😐 işin içinde iş var. Peşine düşün bu durumun. Bulun bir hoca( ama işinin ehli olacak. Öyle din taciri olmayacak) baktırın. Çıkar kokusu. Benim arkadaş baktırdı. Kocasının teyzesi yaptırmış ( annesi yok). Yedikleri yemeklere katmislar. Bozdurunca toparlandilar. Düşün herif gecenin bir vakti uyaniyormus seni artık istemiyorum. Benim ailem lanetli diyormuş. Bir insan böyle dellenir mi? Sizinki de öyle. Aha yazdim buraya 🤨
Kaç yorumdur görüyorum. Bu konulari konuşmak yasak.Hala devam edecek misiniz?

Büyü müyü boş işler. Onunla ilgisi yok. Baba olacağı dank etmiştır kafasına veya siz mükemmel sanıyorsunuz evliliğinizle ilgili detayları yazsanız falsosu vardır böyle tiplerin. Insanın ne olursa olsun hamile kadına saygısı olur.

Ayrıca kiz oğlan kız ne demek yahu

Trt de 112 cagri merkeziyle alakali dizi gibi birsey yapmislardi. Gercek cagri kayitlarini, mudahaleleri ve kac dakika icinde ekip yonlendirildigini falan gosteriyorlardi. Orada kanamasi olan gebe bir kadin icin ambulans gitmisti. Yasadiginiz olaya cok sasirdim acikcasi

Evet geçen sene düşük yaptıktan sonra eve kapandım numaramı değiştirdim maddi çıkari olan arkadaşlarımdan uzaklaştım ve evde takılı kaldım..hergun ev temizliği yemek..Dine yöneldim Allah'a açtım ellerimi Kur'an okumaya başladım bu seferde tövbe estağfurullah dini sorgulamaya başladim ve ara verdim..aslında iş konusunu çok seviyorum eşimle 6 7 sene işyeri islettik kısa bı sure değil..ama evlenince hem evde hem işte kavgalar başlayınca bende ilismiz zarar görecek diye o dönem işi bitirme kararı almıştım..

Hı adama cin kaçtı eve siyah perde takalım, markete tek gitme birlikte gidelim diyecek, evden gidip habersiz bırakacak kadar. Alıntı yapmakla Uğraşamadım. mükemmel kocanın incileri dökülmesin.

Hamilesin üzüldüm kanaman olmasına, sakinliğine de şaşırdım. ama bu konunda önceki konuların gibi garip.

X