Biten evliliğimin farkındayım

Evet katiyen cevap vermeyi düşünmüyorum şuan kadesi indirdim bı olay çıkarsa diye..babamın durumu hiç iyi değil konustuktan sonra dahi çok kötü oluyorum sanırım şuan görecek gücüm yok..dayanamayıp ağlarsam ona çok zararım olur

Bakın bu konuda tecrübeli değilsiniz kanama nin kesilmesi belki de zarar olduğu için ayağı kaldirmakla geçecek birşey değil bu emin olun. Defalarca yaşadım bunu ve altı aylık doğdu çocuğum.ayrica siz daha iyi hissetsenizde evde ultrason yok ki. En azından aklınız kalmaz kötü bir şey mi diye

Şu an ne durumda peki kendisi? Üzgün veya pişman değil mi?

Şu an progestan kullanıp bol su içip kafaya takmamanız gerekiyor. Dr a da gitseniz birşey yapamazlar. Nasıl bir psikolojide birkaç gün içinde konuşursunuz umarım. Aklını yitirmiş olmalı, başka açıklaması yok bunun.

Evet karşılık vermek yerine umursamayacagim ya da uyuyordum numarası yapıp kapıyı açıp direk uyuyacağım..ailem şehir dışında maleseff şuan kanamam yok beş dakika arayla kontrol ediyorum..büyük ihtimalle gündüz olan olaydan dolayı çok üzüldüm o yüzden oldu

Bir insan neden değişsin ki birden.
Muhakkak birsey olmuş olmalı.
Sizinle ilgili birsey mi duydu, gördü ?
İmkansız benimle alakalı olması ..arkadaş cevresini temizledim ama bı kaç tanesiyle görüşmeye başlamış zaten alkollü onların ısrarıyla alıyor...ickisine madde koyduklarını düşünüyorum ama işin içinden cikamiyorum

Tamam madem gidemeyeceksiniz lütfen kendinizi kontrol altında tutun . Normalde bu gibi durumlarda hastanede tutabiliyorlar. Sizi endişelendirmek için yazmıyorum en azından durumu bilin tekrar başlarsa muhakkak gidin

En son sinirle çıktı evden aynı şekilde söylene söylene küfürler havada uçuruyor sanki kazayı da babasına ben yaptırdım ? Evet yarın gün içerisinde gidicem çünkü bugün isimden gucumden oldum senin peşinde koşacak diye bağırdı durdu rezil herif

Nasıl ya, hiçbir sorununuz yoktu, herkes parmakla gösteriyordu ve 1 günde (gebeliği öğrenir öğrenmez) küfür kıyamet itme kakma hakaret dolu bi ilişkiye mi döndünüz?
Şu an kimseyi arayıp ortalığı alevlendirme zaten, öncelikle kanaman varsa doktora git, sağlığından emin ol. Sonrası düşünülür ama bana bi garip geldi durum; ya öncesi de parmakla gösterilecek bi ilişki değildi ya da (birden olduysa) adam deli/delirdi.

Gelir , neden gelmesin ki?
Bizim komşu öksürüyorum , hastaneye gelme imkanım yok diye çağırmıştı pandemiden önce.
5 haftalık bebekte kanama olsada elden birşey gelmiyor. Evde bekle diyor dr lar zaten. Sabah gitse de birşey farketmez. Kalp atışı da olmadığı için bekleyerek durum anlaşılıyor.

Gece gece hangi dr denk geleceği de belli olmaz. Bende kanama olduğunda gitmiştim. Düşük yapıyorsun dedi dr. Sonra kendi dr umu aradım kanama oldu acilde böyle dediler diye. Evine git başka başka dr lara görünme baktırma. Düşmeyecek çocuğu düşüreceksin demişti

Bu sebeple en iyisi sakinlik ve beklemekten başka şansı yok aşırı kanama olmadıkça.

Yani bunları konuşmak yasak galiba ama zamanında evim çok kalabalıktı.. ve bı kaç kağıt bulmustum bu yüzden evi değiştirdim ve kimse evime gelmez artık
Ben dedim sana. Konuyu açma derdim yok. Çünkü böyle vakaya benzer arkadaşım yaşadı. Birden değişimin nedeni bu. Siz baktirip bozdurun. Bakara suresini açın evde dinleyin. Bozunca düzene girer. Çünkü birden olan olaylarda buna şüphe ile bakın derim

Yani kesinlikle birden oldu evet..bende kafayı yedim..bildiğiniz bebek olması için adakk dahi adadı sürekli dua eder dua isterdi..korunuyordum hazır değildim diye korunmayi bıraktım ve çok mutlu oldu hatta ilk aydan rabbim istediğimize göre verdi dualarımız kabul oldu ama bu adamda herhalde iyi artık çocuk var diyip gerçek yüzünü göstermeye başladı galiba bilmiyorum cikmazdayim

Yani bunları konuşmak yasak galiba ama zamanında evim çok kalabalıktı.. ve bı kaç kağıt bulmustum bu yüzden evi değiştirdim ve kimse evime gelmez artık
Ayrıca kağıtlik durum olmayadabilir. Yedirmis icirmislerdir. Sık sık gittiği biri var mı? O da yedirmis icirmistir. Zırt diye değişmez insan. Düşünün bakalim

Anlamadım benim eşimlede mezhebimiz farklı ama hiç böyle sorunlar olmadı acaba bahanemi üretiyor

Bence birden bu kadar olmaz daha önce geçirdiği bir psikolojik rahatsızlığı var mı .

Önceden hiçbir probleminiz yoktu ve bir anda mı böyle oldu? Maddi sıkıntıda falan mısınız? Karnınızdaki bebeğe nasıl küfür edebiliyor? Gerçekten şok oldum
Hayır maddi sıkıntı yok fakat günlük kazancını hep arkadaş ortamına harcıyor yada borç veriyor..aldatma şüphesi yok çünkü her dakika kendi görüntülü arar..iş yeri evime çok yakın beş dakika..ve onun konumu benim telefondan açık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…