biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
canim walla erkekler oyle dusunmuyor. kizin resmine bakiyor, tarzina bakiyor, begenmisse bam bam gidiyor. ben cok araci oldum, bunlar kimya elektrik isleri.. dedigim gibi sana geri gelirlerse ya kiz kemali begenmemis olacak, ya da adam gorusmede abuk bi sey yapacak, her halukarda gorusursen omur boyu hatirlarsin, bosver
Haklisiniz ve konu benim icin kapandı. Arkadasimin konuyu tekrar acacagini dusunmuyorum, tesekkur ederim.

Bu onun için normalse daha dehşet verici arkadaşım…
Düşünsene bir adam var en yakın arkadaş yok bilmem görümce herkesle tanıştırıyorsun, adam istediği ile görüşsün diye…

Burada sana verilen değer nerede? Yok.
Beni pek hevesli bulmadigini soylerdi hep. Ciddiye almadigimi dusunmus olabilir mi? Arkadasimla aram inanilmaz iyidir cunku

Beni pek hevesli bulmadigini soylerdi hep. Ciddiye almadigimi dusunmus olabilir mi? Arkadasimla aram inanilmaz iyidir cunku

Sence ciddi veya değil önce Kemal efendiyle sohbetinin noktalanması gerekmiyor mu bu işlere girişmek için.

Gerçekten çoook sevdiğin bir arkadaşın olabilir konduramıyor olabilirsin ama gerçekler bunlar…

Sence ciddi veya değil önce Kemal efendiyle sohbetinin noktalanması gerekmiyor mu bu işlere girişmek için.

Gerçekten çoook sevdiğin bir arkadaşın olabilir konduramıyor olabilirsin ama gerçekler bunlar…
Sohbet, tanisma, gorusme,konusma hicbiri olmadi. Arkadasim bu olayi soyleyince şok oldum ve mantıksız buldugumu, boyle bir seyin bana gore olmadigini belli ettim. Konu kapandı, bir daha da aramizda bu konu konusulmadi, konusulmaz da artik.

Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Arkadaşınız size değer vermiyor ki kalbinizi kırmış. Böyle tanıştırma olmaz. İki kişi tanıştırılır, kimyalar uymazsa, sonrasına bakılır. Bir erkek aynı anda iki kişi ile tanıştırılmaz. Affedersiniz aranızda o piti piti mi yapacak? Bunu teklif edecek bunu normal bulacak kişi değil yakın arkadaşım selam vereceğim biri bile olamaz. İlişiğimi hemen keserdim. Nice düzgün Kemaller bulursunuz o sorun değil de. Bu arkadaş içten pazarlıklı. Size değer vermiyor. İnsan yakın arkadaşının kalbi kırılmasın diye çabalardı. Güya yakın arkadaşınız ise sizi bile bile değersiz hissettirmiş, sizi üzmüş. Kendinizi sorgulamanıza neden olmuş. Arkadaşlığı bitirin bence. O sizin arkadaşınız değil.

Bende ilk defa böyle bir şey görüyorum oha.

Senin arkadaşının mesleği ne cnm ne ayak yani…

Ne yapman mı gerekiyor? Yaş kaç senin?
Kemali de bu arkadaşını da hemen hemen hayatından çıkartıyorsun çabuk.
+1 bundan haklı çok az yorum gördüm. Ne ayak senin bu arkadaş? Ayrıca Kemal ortalık malı mı böyle herkesle tanıştırılıyor?
Normalde arkadaş tanıştırmasına sıcak bakarım hatta bizde eşimle bu şekilde evlendik çokta mutluyuz çok şükür ama böyle bir tanışma şekli yok yani.
Benim bildiğim bir arkadaş iki arkadaşını birbirlerine uyarlar diye düşünüp ikisine söyler sonra aradan çekilir.

Bizim ev alma hikayemize dönmüş. Bir ev beğeniyoruz, görüşüyoruz, teklif veriyoruz. Evet ya da hayır demiyorlar, daha yüksek fiyat veren olur mu diye bizi oyalıyorlar. Başkalarıyla görüşürken diğer alıcıları elde tutmaya çalışıyorlar hep. Kemal=Ev sahibi.

Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Kısmetse olur??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X