biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadasimla ilgili hemen hemen herkes sizinle aynı fikirde ve buna cok sasirdim. Sizce arkadasimla bu konuyu konusmali miyim, durum bu hale neden geldi mantikli bir aciklamasi vardir belki istemeden eline yuzune bulastirmistir
Yaptığı hareket ve dedikleri mantıklı mı ki açıklaması mantıklı olacak!?

Yol yordam bilmemek ne ya?
Bir adama 2-3 tane talip bulup padişah gibi harem ortamı yaratılmaması gerektiğini herkes bilmeli.
Çünkü olamaz, çünkü iğrenç, kadını aşağılayan bir durum.
Onu beğenmezse sana gelir ne demek? Ögggkk!
Şunu size nasıl yakıştırabilir.
Bir insan arkadaşı olan bir hemcinsine nasıl ikinci sınıf insan muamelesi yaptırır ki?
Kimin kimi beğeneceği belli olmazmışmış. Hadi ya!

Kemal açık artırmada pazarlanıyor mübarek, kim daha iyi fiyat çekerse o alacak. Şaka bi yana büyüdük terbiyesizlik yani insan böyle bişey olsa bile size söylemez , rezalet arkadaşın ayrı rezalet , Kemal apayrı . Arkadaşınız terbiyesizlik etmiş size hesabını sorun sessiz kalmayın . Pazardan mal mı seçecekmiş ? Sizi çok çirkin bi duruma düşürmüş. Ben ikinci seçenek olmam şeyin böyle bişey yaptığı için de arkadaşınıza iki çift laf edin .

Bu arada finalde Kemal’le görümce kaçacak gibi geldi.
Benim için konu zaten kapandı. Evet keske bana soylemeseydi, kendi aralarinda halletselerdi.

Yol yordam bilmemek ne ya?
Bir adama 2-3 tane talip bulup padişah gibi harem ortamı yaratılmaması gerektiğini herkes bilmeli.
Çünkü olamaz, çünkü iğrenç, kadını aşağılayan bir durum.
Onu beğenmezse sana gelir ne demek? Ögggkk!
Şunu size nasıl yakıştırabilir.
Bir insan arkadaşı olan bir hemcinsine nasıl ikinci sınıf insan muamelesi yaptırır ki?
Kimin kimi beğeneceği belli olmazmışmış. Hadi ya!
Fevri bir insanım, arkadasim bunlari soylemeye basladigi o an benim icin kapandi konu o yuzden önünü ardını sormadım, nasil bir tanistirma ortami hayal ettiler bilemiyorum. Ama herkes arkadasimla ilgili benzer seyler soyleyince su an arkadasimla iliskimde hata yaptigim bir nokta var mi onu dusunuyorum, kemal umrumda degil

Fevri bir insanım, arkadasim bunlari soylemeye basladigi o an benim icin kapandi konu o yuzden önünü ardını sormadım, nasil bir tanistirma ortami hayal ettiler bilemiyorum. Ama herkes arkadasimla ilgili benzer seyler soyleyince su an arkadasimla iliskimde hata yaptigim bir nokta var mi onu dusunuyorum, kemal umrumda degil
İşte bizce de öyle.
3 günlük Kemal değil zaten konu. Arkadaşınızın yaptığı önemli. Elin adamı için sizi harcıyor bildiğiniz.

Konusmayi, konuyu acmayi dusunmuyordum ama arkadasimla konusacagim konu bu hale nasil gelmis soracagim.
Konu asla Kemal değil bu arkadaşınız daha sonra yine birilerini başınıza musallat edebilir sadece Kemal le kapansa iyi üzgünüm ama ben de arkadaş kazığı yiyen biri olarak diğer üyelere sonuna kadar katılıyorum :KK43:

Hiç hoş durumlar değil ee kemal ne yapti yani hanginizi seçti. Boyle durumlar birz konuşursunuz olmadı diğeriyle ne bu evlendirme programı gibi arkadasinizda ayıp etmis

Arkadaşınız süreci yönetememiş galiba. Belki siz başta istemeyince o da diğer taraf ile konuşmuştur, o taraf tamam deyince de becerememiştir iptal etmeyi, bilemedim. İyi niyetli düşünmek istedim, arkadaşınız bu konuda beceriksiz diyebiliyorum. Hiç hoş bir durum olmamış sizin adınıza ama bu işlerden ben de hiç anlamıyorum. sonuçta birilerini beğendiği biri çıkana kadar farklı kişilerle tanıştırabiliriz bence, ama yüzüne de ben onla tanıştıracağım önce onu beğenmezse sonra sen demek kabalık, hiç demeseydi bari.

Tabi ki normal değil. Çok benzer bir hikaye bizim başımıza geldi. Ofisten bir arkadaşım tutturdu bana birini ayarlayın diye, bir esimin bir arkadasi onu bayadir begeniyordu onu gösterdim istemedi. Sonra ben birini gösterdim çok beğendi ama o sırada arkadaşım yurtdisindaydi bekledik. Eş zamanlı eşim de aslında onu begendiyse benim şu arkadaşımı da beğenir dedi tanıştırdık, anlasamadilar. Benim önerdiğim arkadaşım dönünce de onunla tanistirdik. Ve kesinlikle kimsenin diğer kişilerden ve bu durumdan haberi olmamasını sağladık, yarin bir gün ilişki ciddiye binse hoş mu yani siz de maşallah herkesle tanistirdiniz diye muhabbet dönse 🙄 bu arada eşimin de tabi asabi bozuldu işi gücü bıraktık esranın şeyine çalışıyoruz diye 😂

Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Tabi ki canım önce onlar bi tanışsın ben yedek kulübünde beklerim deseydiniz o arkadaşınıza

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X