biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kemal abimizin keyfi yerinde tabi ona göre hava hoş. Ben arkadaşına ayar oldum işi gücü yok heralde üslubu da ayrı kötü
Benim icin konu sonsuza kadar kapandı. Arkadasimi cok seviyorum, her zaman benim iyiligimi ister, cabalar. Bu konuda ne oldu, neden boyle bir tuhaflik yasadik sasirdim

tamam iste diger kizi da gostermisler, onu daha cok begenmis. yoksa kemal ne yapar eder sizinle gorusmek icin arkadasinizin basinin etini yerdi
Evet haklisiniz. Dedigim gibi burda kemalin tavrı belirleyici olmali. Arkadasim baskalariyla tanistirmayi teklif etse bile mercanla tanismiyor muyuz, bir saniye baskasi nerden cikti diyebilmeliydi. Bunu buyuk bir ask besledigi icin degil, karakteri ve kendine duydugu saygu sebebiyle yapmaliydi

Bilemiyorum, olabilir tabi ama bana tuhaf gelen aynı anda birden fazla kisiyle tanismanin normal bulunması.
Yani şimdi kemal onu daha çok beğendiyse size ya kemal onunla tanışmak istiyor dememişlerdir de onunlada tanışsın demişler işte. Çünkü bu konuşmanın sonrası canım ya kemalle o kız bayağ iyi anlaşmışlar neyse kısmet diye kapatacaktı konuyu. Normal bulmasını sebebi sizin tepki vermenizi önlemek için

Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Cok ozur dileyerek cusss demek istiyorum. O ne oyle cok asagilayici . Sizin boyle biseye ihtiyaciniz mi var . Ben arkadasimi arayip tesekkur ederim kons gibi masa masa gezen adamla isim olmaz derdim 😂

Evet haklisiniz. Dedigim gibi burda kemalin tavrı belirleyici olmali. Arkadasim baskalariyla tanistirmayi teklif etse bile mercanla tanismiyor muyuz, bir saniye baskasi nerden cikti diyebilmeliydi. Bunu buyuk bir ask besledigi icin degil, karakteri ve kendine duydugu saygu sebebiyle yapmaliydi
canim walla erkekler oyle dusunmuyor. kizin resmine bakiyor, tarzina bakiyor, begenmisse bam bam gidiyor. ben cok araci oldum, bunlar kimya elektrik isleri.. dedigim gibi sana geri gelirlerse ya kiz kemali begenmemis olacak, ya da adam gorusmede abuk bi sey yapacak, her halukarda gorusursen omur boyu hatirlarsin, bosver

Siz hayır deyince başka birini değerlendirmiş olmalarını anlarım ancak o zaman size "şu an görüştüğü biri varmış duruma göre birsz zaman geçince tekrar bu konuyu gündeme getiririz" vesaire demeleri gerekirdi. Hiç görümceyi, arkadaşı vs katmadan
Ay bu da sacma. Kemal midir nedir bu adamin iliskisi varmi yokmu bilmeden mi birilerine ayarlamaya calisiyorlar. Kemala bak sen derkin ki kivanc tatlitug 😂😂

Sevgi ve saygı duyma konusunda, arkadaşınızla hisleriniz karşılıklı olmayabilir.

Yangın yapma tabiri vardır; bilmem bilir misiniz. Kemal'i kıymete bindirmek için yangın yapılmış olabilir; Kemal'in bu olaylardan hiç haberi olmayıp, arkadaşınızın kendi işgüzarlığı olabilir.
O tabiri hic duymadim. Arkadasim olmayan bir seyi soylemez tanidigim kadariyla. Ben mesafeliyim, fazla gönlüm yok gibi algilayip diger insanlarla mi tanistirdi amaci neydi bilemiyorum.

O tabiri hic duymadim. Arkadasim olmayan bir seyi soylemez tanidigim kadariyla. Ben mesafeliyim, fazla gönlüm yok gibi algilayip diger insanlarla mi tanistirdi amaci neydi bilemiyorum.

Valla bizde amacı anlayamadık, anladığımız tek şey senin arkadaş arkadaş değil…

Yani yapılan yapılacak olan ultra absürt bir durum zaten de bunu da gelip size böyle açık açık söylemeleri nasıl bir şuursuzluk şaşırdım doğrusu 🤦🏻‍♀️ dünyada tek adam Kemal mi kalmış ki böyle bir teklifi kabul edeceksiniz ya da çok naif sessiz boğazına vur lokmasını al tarzında bir duruşunuz mu var? Hangi aklı selim insan bir kıza böyle bir teklifte bulunur bunun kabul edileceğini düşünür?
Anlattiginiz tarzda biri degilim, arkadasim da iyi tanır beni. Sanirim bu olay ona normal geliyor, birden fazla kisiyle tanisip, flort edip uygun olaniyla yola devam etmek.

Kemaldeki bala bak sen. Seç beğen al.
Madem öyle size de seçenekler sunmalıydı ashsjjs. Yerinizde olsam arkadaşınıza derdim sen bu toplara girme beceremiyosun diye.
Bunu duydugumda o kadar sasirdim ki ama arkadasim dunyanin en normal seyi gibi soyleyince ben mi hatali dusunuyorum diye tereddut ettim. Bu olaydan sonra konunun tekrar acilmasi mumkun gorunmuyor zaten.

Arkadaşa katılıyorum ne Kemal ile görüşürdüm ne de o arkadaşımla ,sen değerlisin böyle arafta bi durumda lütfen hiç bırakma kendini ki daha sağlıklı ilişkiler olsun hayatımızda.
Cok tesekkur ederim. Arkadasimi seviyorum, farkindayim boyle arkadasimi seviyorum yazdigimda tuhaf duruyor ama iliskimiz bu konu disinda gayet iyi ve beni sevip deger verdigini biliyorum. Kemalle ilgilenmiyorum artik,yuz yuze tanismadan tanitti kendini sagolsun

Valla bizde amacı anlayamadık, anladığımız tek şey senin arkadaş arkadaş değil…
Bu konu haricinde o kadar guzel bir arkadasligimiz var ki, cogunluk bu yorumu yapinca üzüldüm. Goremedigim bir sey mi var. Bu onun icin normal bir durum olabilir mi, o yuzden bana da normal bir sekilde soyledi?

Bu konu haricinde o kadar guzel bir arkadasligimiz var ki, cogunluk bu yorumu yapinca üzüldüm. Goremedigim bir sey mi var. Bu onun icin normal bir durum olabilir mi, o yuzden bana da normal bir sekilde soyledi?

Bu onun için normalse daha dehşet verici arkadaşım…
Düşünsene bir adam var en yakın arkadaş yok bilmem görümce herkesle tanıştırıyorsun, adam istediği ile görüşsün diye…

Burada sana verilen değer nerede? Yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X