biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Arkadaşınızın tutumu yanlış.siz kabul etmeyince başkasına da söylemiş olabilirler.haberi olmadan gorusme yapılmış olabilir.ama sen sıraya geç der gibi söylemesi nezeketsizlik.
Size güzelce aciklayabilirdi. Görüşmek istemeyince oda başka biriyle tanışmış dese yeterliydi

Arkadaşınız size değer vermiyor ki kalbinizi kırmış. Böyle tanıştırma olmaz. İki kişi tanıştırılır, kimyalar uymazsa, sonrasına bakılır. Bir erkek aynı anda iki kişi ile tanıştırılmaz. Affedersiniz aranızda o piti piti mi yapacak? Bunu teklif edecek bunu normal bulacak kişi değil yakın arkadaşım selam vereceğim biri bile olamaz. İlişiğimi hemen keserdim. Nice düzgün Kemaller bulursunuz o sorun değil de. Bu arkadaş içten pazarlıklı. Size değer vermiyor. İnsan yakın arkadaşının kalbi kırılmasın diye çabalardı. Güya yakın arkadaşınız ise sizi bile bile değersiz hissettirmiş, sizi üzmüş. Kendinizi sorgulamanıza neden olmuş. Arkadaşlığı bitirin bence. O sizin arkadaşınız değil.
Arkadasimla ilgili hemen hemen herkes sizinle aynı fikirde ve buna cok sasirdim. Sizce arkadasimla bu konuyu konusmali miyim, durum bu hale neden geldi mantikli bir aciklamasi vardir belki istemeden eline yuzune bulastirmistir

+1 bundan haklı çok az yorum gördüm. Ne ayak senin bu arkadaş? Ayrıca Kemal ortalık malı mı böyle herkesle tanıştırılıyor?
Normalde arkadaş tanıştırmasına sıcak bakarım hatta bizde eşimle bu şekilde evlendik çokta mutluyuz çok şükür ama böyle bir tanışma şekli yok yani.
Benim bildiğim bir arkadaş iki arkadaşını birbirlerine uyarlar diye düşünüp ikisine söyler sonra aradan çekilir.
Mutluluğunuz sonsuz olsun. Mantikli ve olmasi gereken sizin tanisma sekliniz zaten, benim olayimda ortada tuhaf bir durum olustu. Bu durumun neden olustugunu anlamiyorum, kemal biriyle tanisacak ya da hayatinda biri var demek yerine olayi bu hale getirmek tuhaf.

Bizim ev alma hikayemize dönmüş. Bir ev beğeniyoruz, görüşüyoruz, teklif veriyoruz. Evet ya da hayır demiyorlar, daha yüksek fiyat veren olur mu diye bizi oyalıyorlar. Başkalarıyla görüşürken diğer alıcıları elde tutmaya çalışıyorlar hep. Kemal=Ev sahibi.
Umarım hayal ettiginizden bile daha iyi bir eve sahip olursunuz. Bazı insanların iç dünyası çok karmaşık, tutarsız. Bize de sasirmak kaliyor.

Arkadaşınızın tutumu yanlış.siz kabul etmeyince başkasına da söylemiş olabilirler.haberi olmadan gorusme yapılmış olabilir.ama sen sıraya geç der gibi söylemesi nezeketsizlik.
Size güzelce aciklayabilirdi. Görüşmek istemeyince oda başka biriyle tanışmış dese yeterliydi
Aynı fikirdeyim. Keşke öyle söyleseydi o zaman hicbir problem olmazdi.

Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
rüşvet filan mı alıyor bu arkadaş kemali birileriyle tanıştırmak için bu ne böyle?
hiç normal değil bence mesafenizi koyun ve kemalle de tanışmayın.

Açık attirma gibi kim daha çok verirse onun olur.😂

Hiç normal değil, midem bulandı. Arkadaşının kafası gidik mi nedir? Bir adamla aynı anda 3 kişi mi görüşecek? Öykk. "Kısmetse Olur" programından beter bir durum.

O arkadaş benim için eski arkadaş. Diğer iki kızdan da şanslı olan kişi, adamı kapar artık.

rüşvet filan mı alıyor bu arkadaş kemali birileriyle tanıştırmak için bu ne böyle?
hiç normal değil bence mesafenizi koyun ve kemalle de tanışmayın.
Mümkün değil. Her iki tarafın da maddi durumu cok iyi, bu tarz hesaplar, çıkar için bir şeyler yapmalar söz konusu olamaz. Konu, kemal seni cok begeniyorla basladi buraya kadar normaldi ama sonraki yasananlardan sonra konu benim icin kapandi.

Arkadaşınızın yaptığı hiç normal değil. İlk sizinle tanıştırdıysa görümcesinin arkadaşına şuan görüştüğü biri var ne olur bilinmez ama eğer anlaşamazlarsa kemal ile konuşurum demeliydi. Ne o öyle kimin kimden hoşlanacağı belli olmaz ne demek. Kemal ikinizle de konuşacak. İkinizde etkileneceksiniz Kemal de birini şeçecek. Oldu paşam. Eğer o çocuk bunu kabul ederse sen asla kabul etme. O karakterde birinden hayır gelmez.
Konu sahibinin arkadaşı Kısmetse Olur Pro versiyon çekecek galiba. 😁

Diyetisyen kendisi.
Benim icin konu kapandı aslında ama bu tarz tanismalar tanistirilmalar bana cok uzak o yuzden diger insanlarin fikirlerini merak ettim.
Kemal açık artırmada pazarlanıyor mübarek, kim daha iyi fiyat çekerse o alacak. Şaka bi yana büyüdük terbiyesizlik yani insan böyle bişey olsa bile size söylemez , rezalet arkadaşın ayrı rezalet , Kemal apayrı . Arkadaşınız terbiyesizlik etmiş size hesabını sorun sessiz kalmayın . Pazardan mal mı seçecekmiş ? Sizi çok çirkin bi duruma düşürmüş. Ben ikinci seçenek olmam şeyin böyle bişey yaptığı için de arkadaşınıza iki çift laf edin .

Bu arada finalde Kemal’le görümce kaçacak gibi geldi.

Hiç normal değil, midem bulandı. Arkadaşının kafası gidik mi nedir? Bir adamla aynı anda 3 kişi mi görüşecek? Öykk. "Kısmetse Olur" programından beter bir durum.

O arkadaş benim için eski arkadaş. Diğer iki kızdan da şanslı olan kişi, adamı kapar artık.
Yukarıda bir üye yazmıştı bu işler ince iş herkes beceremez diye çok haklı. Bu tarz işlerde yol yordam bilmeyince bu hale geliniyor demekki.

Ay ne münasebet ya ne kadar ayıp söyle suratına kocaman tukuremedin mi ????

Yukarıda bir üye yazmıştı bu işler ince iş herkes beceremez diye çok haklı. Bu tarz işlerde yol yordam bilmeyince bu hale geliniyor demekki.
Yol yordam bilmemekle ilgisi yok bence. Çünkü mesela ben bu zamana kadar kimsenin arasını yapmadım. Ama yapmak istesem bir adamı 3 kişiyle görüştürtmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X