biriyle tanıştırılma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba, aklima takilan bir konuda fikirlerinizi almak icin ikinci bir üyelik aldım. Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

Sevdigim bir arkadasim beni biriyle tanistirmak istedi(adı kemal olsun) . Onceleri iliski istemedigim icin konuyu kibarca gecistirdim. Daha sonra kemal hakkinda duydugum seyler hosuma gitti ve arkadasim konuyu tekrar acinca tanisabiliriz deyiverdim.
Arkadasim cok sevindi, kalkti bana sarildi hatta. Kemale de soylemis o da cok memnun oldum demis. Fakat bir kac gun sonra arkadasim bana mercancım kemali benim bir tanidigim ve gorumcemin cok yakin bir arkadasi da begendi, onlar da bir tanisacak, gorusecekler, kimin kimden hoslanacagi, olaylarin nasil ilerleyecegi belli olmaz bu islerde gibi bir seyler dedi.( kemali ben tanisabiliriz dedikten sonra onlarla tanistirmis
Merak ettigim bu tanisma, tanistirma isleri boyle mi oluyor, normali bu mu? Yaşlar küçük değil 30+ ama ilk defa boyle bir sey yasiyorum kafam karisti, ben bundan sonra nasil davranmaliyim?
Kemalin piyasası kızışmış pazarlanıyor mübarek

Arkadaşın ayrı fantastik, kemal de her ona tavsiye edilenle çaya gidiyor. Boşver o övülenler de reklam demek ki

Bende ilk defa böyle bir şey görüyorum oha.

Senin arkadaşının mesleği ne cnm ne ayak yani…

Ne yapman mı gerekiyor? Yaş kaç senin?
Kemali de bu arkadaşını da hemen hemen hayatından çıkartıyorsun çabuk.
Diyetisyen kendisi.
Benim icin konu kapandı aslında ama bu tarz tanismalar tanistirilmalar bana cok uzak o yuzden diger insanlarin fikirlerini merak ettim.

Her şey olabilir erkek milleti sonuçta 🤣

Ben sıracı başıyım ücretleri toplarım bi de sıranın nizamını sağlarım içerde filler tepişsin banane🤣
bana kendimi kibar feyzodaki çocuğa para verip içeri bakmaya gönderen köylü gibi hissettirdin :KK70: :KK70:

Arkadaşınızın yaptığı hiç normal değil. İlk sizinle tanıştırdıysa görümcesinin arkadaşına şuan görüştüğü biri var ne olur bilinmez ama eğer anlaşamazlarsa kemal ile konuşurum demeliydi. Ne o öyle kimin kimden hoşlanacağı belli olmaz ne demek. Kemal ikinizle de konuşacak. İkinizde etkileneceksiniz Kemal de birini şeçecek. Oldu paşam. Eğer o çocuk bunu kabul ederse sen asla kabul etme. O karakterde birinden hayır gelmez.
COk haklisiniz.

Bunu soylediginde cok sasirdim ben de, bir sey soylemedim, konu benim icin kapandi zaten.

Ahahaha büyük fil var küçük fil var şimdi 🤣🤣🤣🤣
Evet yaa. Vallahi konu sahibi konumla dalga geçtiler diyecek ama böyle komedi görmedim cidden. Beyefendiyle tanışmasın ve arkadaşını gözden geçirsin. Çirkin bir pazarlığa alet olmasın. Şaka bir yana mutlaka arkadaşın bir çıkarı var.

Evet yaa. Vallahi konu sahibi konumla dalga geçtiler diyecek ama böyle komedi görmedim cidden. Beyefendiyle tanışmasın ve arkadaşını gözden geçirsin. Çirkin bir pazarlığa alet olmasın. Şaka bir yana mutlaka arkadaşın bir çıkarı var.
Ünide çok gördük bi yemek parasına bi kıyafete kız ayarlayanları
o yaşlarda bile kabul edilmez de 30 yaş üstü artık hangi seviye …. Bilemiyorum.
Çıkarı olmasa böyle canhiraş bir şekilde çöpçatanlık yapmazdı.
Konu sahibi zaten aklı başında bir arkadaşımız gereğini yapacaktır 🌸

Arkadaşınızla aranıza mesafe koyun. Hayatınıza dair çok fazla bilgi de vermeyin bundan sonra. Sizi yeniden Kemal'le veya bir başkasıyla tanıştırmak isterse de ilgilenmediğinizi söyleyin.
Arkadasimi cok seviyorum aslinda, birbirimize hem cok saygi duyuyoruz hem de cok seviyoruz aslinda ama neden boyle oldu anlamadim.

Arkadasimi cok seviyorum aslinda, birbirimize hem cok saygi duyuyoruz hem de cok seviyoruz aslinda ama neden boyle oldu anlamadim.
Bence bi daha gözden geçir ilişkinizi
Bazen insan göremiyor gerçekleri
Umarım yaptığı bir hatadır dediğin gibi iyi bir ilişkiniz vardır ama bana pek öyle gelmedi

Ünide çok gördük bi yemek parasına bi kıyafete kız ayarlayanları
o yaşlarda bile kabul edilmez de 30 yaş üstü artık hangi seviye …. Bilemiyorum.
Çıkarı olmasa böyle canhiraş bir şekilde çöpçatanlık yapmazdı.
Konu sahibi zaten aklı başında bir arkadaşımız gereğini yapacaktır 🌸
Ayyy evett ayakkabıya kıyafete yemeğe vardı yani.

Aklıma bir yakınımın yaşadığı geldi. Yakınım erkek. Yaşı 30 küsür. Bizim buralara göre evde kalmış olduğu için yana yakıla kız arıyor herkes. Sonra bi kıza söylüyorlar. Kız da kabul etmiyor. Kız kabul etmeyince bu sefer başka bir kız buluyorlar ve onunla görüşüp tanışıyor. O esnada ilk kız ben düşündüm taşındım görüşelim diyor. Sonra oğlan diğer kıza görüşmeyelim deyip, ilk kızla tanışıyor ve evleniyorlar 😂😂😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X