Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Çok güzel gidiyorsun tatlım azimle sen o 65 i de görürsün her türlü biz sana inaniyoruz

Kızlar yeniden merhaba iki hafta üst üste birinci olmak bu duygu tarif edilemez haftada olmak istiyorum istiyorummmm

Gelelim minnak sirlarima merak edilmis
Birincisi kendim için sağlıklı olan programlarla kalori hesabı yapıyorum her sabah protein alıyorum yaglar ise her zaman zeytinyağı tereyagi başka yağ yok şeker bitter cikolata dışında hayatımda hiç yok meyveler hariç bunları hayat düzeni bildim öyle devam edicem

Şimdi bazı arkadaşlar inanmamış beş kiloya ben bile görünce şaşırdım ilk fakat ben pkos ve insülin hastası bir insan olarak hasta olamiyorum çok gecikiyor 1 hafta gecikti ve ayak parmaklarıma kadar sistim sonunda olduğumda ise bütün istahim kaçmıştı yemek az yedim bol bol haraket etmeye çalıştım akşamdan elma tarçın detoksumu hazırladım şeker istediğim an içtim resmen o ödem attırdı 3 kilo ödemdi 2 kilo nasıl gitti derseniz çoğu arkadaşımızın yaptığı şey hep az yiyip kaçamak yapmadan bunyeyi sabit tutmak ben hiçbir zaman sabit tutmuyorum iki haftada bir çikolata bitter bazen tatlı bazen makarna bir öğün ne istersem yiyorum ve diyette olduğumu anlamıyor canım bendenim hemde ödül veriyorum onun dışında tuz kullanmıyorum su tutuyor bedende günde 2 litreden az içmiyorum geçiyorum bile günlük 2 saat sporlarım var yürüyüş olsun günlük haraketller olsun ki ağırlık çalışması da yapıyorum kollarım için bedenen 2 3 santim inceldim yani kastan değil yağdan gidiyor kilolar neyse çok uzattım ben gene bol spor bol sebze protein alarak üstüne saglikli yaşayarak veriyorum ben kilolarımi tabiki kaptanım o kadar güzel motive ediyor ki o olmasa belki ben on kere bırakmıştım bile diyeti gomulmustum cici pastalara keklere onun azmi bizim için çabalaması beni çok motive ediyor @tuzsuz_ruh

2 ayda toplam 12 kilo sağlık bozmuyor arkadaşlar sok diyeti değil yaptıklarım eskiden yaptığım zaman 10 kilo fazla dondugunu biliyorum sadece bunyem metabolizmam hızlı hızını düşürmuyorum illaki durucak ama bir gün 75lerde 80lerde sporlarım çok fazla hedefim için azmim çok fazla herkesin bünyesi farklıdir ben benimkinin isleyisini çözdüm ona göre davranıyorum inşallah hepimiz en güzel kiloları en güzel şekilde veririz herkesi tebrik ediyorum ve herkese başarılar diliyorum

Canimmmmm hep devamını diliyorum başarılarının

Merhabalar kk güzel cici fit hanimlari

Bu hafta buraya yazmak bana kismetmis beklemiyordum da bı şok yasadim

Aslında hicbirimizin bilmediği birşey söylemeyeceğim size spor diyet ve ciss cossuz bı hafta işte formülü bu ne kadar basit durdu böyle söyleyince .....

Günde en az 1 saatti spora ayırdım yarım saat kardiyo yarım saat egzersiz bu benim en büyük kilo verme sebebim çünkü ben sporsuz kilo veremeyenlerdenim..

0 sıfır kaçamak diyet yaparken asla şunun tadına bakayım bı lokmadan birşey olmaz mantığı oluşmuyor bende tadına bakmazsam ölmem mantığıyla diyet yapiyorum

Leptine takmış durumdayım tam Karatay yapmasamda çakma karatayciyim sabah kahvaltı ile ilk lokmamin arasında en az 5 saat bekliyorum bu arada şu kahve dışında tek lokma birşey yiyip icmiyorum

Akşam 18 den sonra kahve dahil olmak üzere su dışında hiçbir şey tuketmiyorum

Bunlar diyet için kilo vermek için benim yaptıklarım ama gerçekte bana bunları yapma azmi veren her tokezledigimde arkamda olan elimden tutan yüreği güzel kendisi güzel şanslı takımım 7.takim arkadaşlarım en büyük sır onlar en büyük formül dostluk arkadaşlık destek bunlari bana veren takımım canlarim....
beni takıma alan Ausencia benim ve takım arkadaşlarımın her derdine koşan her düştüğümuzde yanında kalbi güzel kaptanımız canım @MiuLego ve bu hafta mezun olan iki haftadır beni gaza getiren canım mortim @Lunya ve bütün takım arkadaşlarım

İyi ki varsınız iyi ki.....

Sende iyi ki varsın idolumsun

Tebrik ederim çok güzel vermişsin.
Detoksunu merak ettim sadece tarçın ve elmamı var. Bende kalori sayıyorum ama özel durumumdan dolayı 1200 ise 1300 e çıkarmam gerekiyir haftada 2 gün pirinç 1 gün bulgur 1 gün tam buğday makarna şeklinde gidiyorum. Pkoluymussun diyette yumurta sağlığı için özellikle yaptığın bir şey var mı ?

Merhaba arkadaslar haftanin birincisi ben olmusum bu hafta ne hos 2 cocukdan buraya fazla zaman ayiramadigimdan yeni gordum 13.takim kaptanimiz LAydLiNe soyledi ve sirrimi paylasmaya geldim
Ramazan dolayisiyla soyle bi karar aldim gece 2 has yumurta domates peynir vb yiyoum ve bol su iciyorum aksam da yine corbami yerken buyuk bardaklarla 3 bardak daha iciyorum tavuk kofte ne varsa onu yiyorum butun bi hafta boyle beslendim spor derseniz maalesef yok 2 tane kucuk bebegim var aksama kadar hic oturmuyorum desem inanin lutfen ben cayi tek icemeyenlerdenim onu da dut kuru uzumle falan cozdum kacamaksiz bir hafta gecirince boyle oldu hepinize saglikli gunler diliyorum

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle 6. takım kaptanim esperenzaa ya çok teşekkür etmek istiyorum, bizleri çok güzel motive edip dizginledigi icin, harika bir kaptan ❤

Ve canım rakibim @yolcukardelen

Nasıl birinci oldum?

Orucun nimetlerinden diyebilirim. Orucla birlikte kacamak yapmayıp mide küçüldüğü icin de mecburen az yiyince bu sonuc geldi. Açıkçası bekliyordum diyemem ama persembe iftarda plansiz, detoks olarak değil, günün menüsü olarak sadece cacik ve kabak yemiştim, ertesi güne -1 kilo ile uyandım.
Kısacası benim sırrım az, kacamaksiz yemek ve kabak ☺ su olmazsa olmazim, iftardan sonra bile 2800 mutlaka su içerim kıştan beri. Bitki çayı icerim muhakkak.
Spor ramazanla birlikte yapamiyorum ama genelde hareketliyim, biri bir yasinda iki cocuk olunca, ister istemez oturamiyorsun.

Ayağımı surukleyerek geldiğimi dusunerekten darısı tüm takım arkadaşlarımın başına olsun inşallah ❤

Hepinize mutlu ve sağlıklı eksilmeler diliyorum ❤❤❤

Tekrar görüşmek dileğiyle ☺☺☺

Tebrik ederim canım
Bu haftaki sebze yemeğim kabak olacak

Tekrardan tebrik ediyorum canım, kilo konusunda hep eksilerle ilerleriz inşalahhhhh

canım rakibem, gözümün yaşına bakmadın gızzTebrikler canım benim
Biz bütün takım bu perşembe kabak yiyeceğiz sanırım, pazarda kabak patlaması yaşanacak

Tebrik ederim canım
Bu haftaki sebze yemeğim kabak olacak

Tekrardan tebrik ediyorum canım, kilo konusunda hep eksilerle ilerleriz inşalahhhhh
Teşekkür ederim canım ❤
Bu hafta listeye girer girmez ortaligi kasıp kavuracağına ve bu hafta ardimdan ilk gelenin sen olacağına inanıyorum
Kabağı da mutlaka denemelisin perşembe

Teşekkür ederim canım ❤
Bu hafta listeye girer girmez ortaligi kasıp kavuracağına ve bu hafta ardimdan ilk gelenin sen olacağına inanıyorum
Kabağı da mutlaka denemelisin perşembe
Canımsın inşallah bakalım. Son gaz devam edeceğim. Bubarada öğlen kabak yedim
Hedef birincilik olmasa da bu amaçta iyi kilo veririm.
Perşembe menüsüne de yazdım

Canım tebrik ederim
Birinciliğinle sürpriz yaşatıp,güzel sözlerinle de duygulandırdın beni.
Emeklerinin karşılığını aldığını görmek gurur verici
Azmin,iraden ve takıma kattıkların için çok çok teşekkürler tatlım

❤❤❤ Ben teşekkür ederim kaptanim, canım bize kattiklarin için ❤❤❤

Merhaba arkadaşlar, kk üyeleri ve ziyaretçi okurlar hepinize sevgiler
22 şubattan bu yana 14. Takımla zayıflıyorum. 3,5 ayda 22 kilo verdim ve bu hafta mezun oluyorum. (3 çocuğum var yani 3 sezaryen 39 yaşındayım 176cm boyum. Kilolarımı yavrularıma borçluydum. )
Mezuniyet haftamda birincilik yaşıyorum çok güzel bişey bu. Haftalardır birincilik bekliyordum burada paylaşım yapabilmek için tam da ümidi kesmişken son haftamda buradayım.
22 şubattan bu yana hiç duraksamadan kilo verdim 3 kilo verdiğimde oldu 0,3 kilo verdiğimde. Ama hiç durmadı
87 kilo ile başladığımda hiç spor yapamıyordum günlük yarım saatlik yürüyüş ve çocuklarla oynamak dışında. SchonerDuft ın önerisiyle 70 lere gelmeden spora başlamadım. 80 sınırını indikten sonra çocuklarımla oynayabilecek enerjiyi buldum hergün bahçemizde survivor parkuru diye adlandırdığımız atlama zıplama tırmanma parkurunda 45 dk. Çocuklarımla oynadım. Yürüyüşümü 1 saate çıkardım Leslie ile tanıştım sabah akşam 15er dakikayla başlayıp 45 dakikaya kadar çıktım.(günlük toplam) İlk 10 kilomu verdikten sonra spora başlamak kilo verimindeki duraklamaların önüne geçti. Buki_89 @tgb1907 @segus un egzersiz önerilerini dahil ettim hayatıma.
Peki nasıl beslendim? Zayıflamak İçin nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyordum ama neleri yememem gerektiğini biliyordum. @poncikbirgelincik bana bu konuda muhteşem yorumlarıyla destek olmuştur.
En baştan bir program yaptım ve bunun dışına hiç çıkmadım.
Hergün protein ve sebze yiyorum haftada 2 yada 3 gün 1 porsiyon meyve dahil ediyorum. (Karpuz mevsimi geldi geleli 2 porsiyona çıkmış olabilirim) Haftada 2 gün bakliyatları ekliyorum (1 porsiyon). Bakliyat ve meyve yemediğim günlerde 2 dilim ekmek yiyorum genelde ekmeği kahvaltıda yemeyi tercih ederim ama ekmeksiz asla diyeceğim bir menü hazırladıysam hakkımı erteliyorum. Akşamlara ekmek koymuyorum. Tatlı krizlerini tatlandırılmış sütle atlatıyorum. (1 bardak süte Hindistan cevizi , tarçın, bazen kakao, vanilya aroması ekleyerek) Birde canım arkadaşım @munter in muhteşem tatlısıyla (hurma arası Hindistan cevizi ve fındık)
Bu beslenme şeklinde ve günlük belli bir kaloriyi aşmadan devam ediyorum. Kalori miktarını bi diyet sitesinden otomatik hesaplatıyorum ve her hafta yeniliyorum. Zigzag kalori diyeti bunun İçin sevgili @SekerPancarii na çok teşekkür ederim.
Sebzelerimi kabak patlıcan gibi düşük kalorili olanlardan seçiyorum ve fırında yada yağsız marine ederek pişiriyorum.
Hiç aç kalmıyor eskisinden daha çok yiyorum. Biri 9 aylık diğeri 33 aylık iki oğlan emziriyorum. 13 yaşındaki abilerine günde 3-4 çeşit yemek hazırlıyorum bebeklere püreler çorbalar muhallebiler yine abimize kekler börekler tatlılar hazırlayıp mutfakta en az 10 çeşit yapıp hiçbirinin tadına bakmıyorum. Mutlaka kendime özel ızgara et köfte vs. Ve sebze salata hazırlıyorum.
Çok uzun ve dağınık yazmış olabilirim umarım anlaşılabilir olmuştur. Sevgili @kaptinn desteğine ilgine sevgine teşekkür ederim ve tüm takım arkadaşlarıma @bi-zuzu @tobosoludulcinea orkide1453 @Bir garip @_Safiye_ unuttuklarım varsa özür dilerim

Not: Bu haftayı değilde zayıflama sürecimi anlattım sanki

Her şey senin azmin ve kararın ile başladı. Bir nebze de olsa desteğim olduysa ne mutlu bana . Hep fit kalman dileği ile kocaman seviyorum kucaklıyorum seni

Kendimi alıntıladım
Havalar ısındı ısınalı meşrubat isteğimin önüne geçemediğim için buz kalıplarında dondurulmuş limon ile su ve sodayı tatlandırmak ve yine dondurulmuş nescafe ile sütlü soğuk nescafe gün içinde birkaç kez tercih ettiğim lezzetlerdi.
Sevgiler

Her şey senin azmin ve kararın ile başladı. Bir nebze de olsa desteğim olduysa ne mutlu bana . Hep fit kalman dileği ile kocaman seviyorum kucaklıyorum seni
Canımsın vazgeçmek istediğim günler çok oldu o günlerde senin gibi yol arkadaşlarımla ayakta kalabildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…