Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba arkadaşlar ;
Öncelikle takım kaptanıma teşekkürlerimi borç bilirim
Emeklerin ve motivasyonun için esperenzaa esperenzaa teşekkür ederim
❣️❣️❣️❤️❤️❤️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❤️❤️❣️
En önemlisi diyeti sporla desteklemek bana göre....
Sporumu hemen hemen hergün aksatmadan yaptım
Ekmeğin her türünü kestim, tatlı da yok,pirinç makarna yok. meyve Nadire’n tükettim
Yeter ki İnan’ın
Azmi’n elinden hiçbirşey kurtulamaz

Merhaba arkadaşlar ;
Ekmeğin her türünü kestim, tatlı da yok,pirinç makarna yok. meyve Nadire’n tükettim
Yeter ki İnan’ın
Tebrik ederim canım :KK9::KK9::KK9:

Kızlar yeniden merhaba iki hafta üst üste birinci olmak bu duygu tarif edilemez haftada olmak istiyorum istiyorummmm :halay:

Gelelim minnak sirlarima merak edilmis
Birincisi kendim için sağlıklı olan programlarla kalori hesabı yapıyorum her sabah protein alıyorum yaglar ise her zaman zeytinyağı tereyagi başka yağ yok şeker bitter cikolata dışında hayatımda hiç yok meyveler hariç bunları hayat düzeni bildim öyle devam edicem

Şimdi bazı arkadaşlar inanmamış :KK12:beş kiloya ben bile görünce şaşırdım ilk fakat ben pkos ve insülin hastası bir insan olarak hasta olamiyorum çok gecikiyor 1 hafta gecikti ve ayak parmaklarıma kadar sistim sonunda olduğumda ise bütün istahim kaçmıştı yemek az yedim bol bol haraket etmeye çalıştım akşamdan elma tarçın detoksumu hazırladım şeker istediğim an içtim resmen o ödem attırdı 3 kilo ödemdi 2 kilo nasıl gitti derseniz çoğu arkadaşımızın yaptığı şey hep az yiyip kaçamak yapmadan bunyeyi sabit tutmak ben hiçbir zaman sabit tutmuyorum iki haftada bir çikolata bitter bazen tatlı bazen makarna bir öğün ne istersem yiyorum ve diyette olduğumu anlamıyor canım bendenim hemde ödül veriyorum onun dışında tuz kullanmıyorum su tutuyor bedende günde 2 litreden az içmiyorum geçiyorum bile günlük 2 saat sporlarım var yürüyüş olsun günlük haraketller olsun ki ağırlık çalışması da yapıyorum kollarım için bedenen 2 3 santim inceldim yani kastan değil yağdan gidiyor kilolar neyse çok uzattım ben gene bol spor bol sebze protein alarak üstüne saglikli yaşayarak veriyorum ben kilolarımi tabiki kaptanım o kadar güzel motive ediyor ki o olmasa belki ben on kere bırakmıştım bile diyeti gomulmustum cici pastalara keklere onun azmi bizim için çabalaması beni çok motive ediyor @tuzsuz_ruh :KK200::KK200::KK200::KK200:

2 ayda toplam 12 kilo sağlık bozmuyor arkadaşlar sok diyeti değil yaptıklarım eskiden yaptığım zaman 10 kilo fazla dondugunu biliyorum sadece bunyem metabolizmam hızlı hızını düşürmuyorum illaki durucak ama bir gün 75lerde 80lerde sporlarım çok fazla hedefim için azmim çok fazla herkesin bünyesi farklıdir ben benimkinin isleyisini çözdüm ona göre davranıyorum inşallah hepimiz en güzel kiloları en güzel şekilde veririz herkesi tebrik ediyorum ve herkese başarılar diliyorum :KK200:
Tebrik ederim

Merhaba arkadaşlar ;
Yeter ki İnan’ın
canım tebrik ederim fazlasıyla hak ettin☺️☺️☺️

canım tebrik ederim fazlasıyla hak ettin☺️☺️☺️
Sağol canım ama haftaya hayatta birinci olamam
Çünkü o kadar yoruldum Kİ abartmıyorum öldüm öldüm dirildim
İki kere burnum kanamıştı ya sizden gizledim iki üç kere daha kanadı zorladım çünkü
Bi sabah bi akşam yemek ne kadar zor
Zor değil başka bişey başka
zor kelimesi bile az gelir
Lokum hâlâ çekiyo canım
10 küsür yerim bir çırpıda
Haftaya yanlışlıkla takım birincisi olsam da(2 kg üstü veren olmazsa yani) tüm takımların birincisi olamam
Nie çünkü 2kg vericem
3 çok zor oluyo çok

İki kere burnum kanamıştı ya sizden gizledim iki üç kere daha kanadı zorladım çünkü
Lokum hâlâ çekiyo canım
Haftaya yanlışlıkla takım birincisi olsam da(2 kg üstü veren olmazsa yani) tüm takımların birincisi olamam
Nie çünkü 2kg vericem
3 çok zor oluyo çok
İki de çok iyi ama bir iki hafta geç olsun güç olmasın eziyet etme kendine☺️

Lokum hâlâ çekiyo canım
Nie çünkü 2kg vericem
3 çok zor oluyo çok
Canım hurmanın çekirdeğini çıkarıp içine bolca Hindistan cevizi koy lokumdan daha güzel oluyor. Bazı isteklerinin yerine alternatifler koymazsan diyet bıkkınlık verir yada biraz kilo verince yine yer yine alırsın. Zararsız şeyler hazırla küçük küçük kendine.
2 kg mu:KK57: sen en iyisi lokum ye hemde hafta boyunca hergün:KK70:

Lokum hâlâ çekiyo canım
Nie çünkü 2kg vericem
3 çok zor oluyo çok
2 öğün yemeyle burun kanamasının alakası ne canım

1908EC27-3FA3-4212-BF38-61E5F7196BBC.jpeg
2 öğün yemeyle burun kanamasının alakası ne canım

gezegenfeza gezegenfeza zorlandığımdan dolayı kaynadığını yazmışım zaten . Altını çizdim
İnsan kendini zorlayınca bi çok sağlık sorunu ortaya çıkabilir
Normalde üç öğün yiyorum ve tatlıya bağımlıyım
Sabah kahvaltı yapıp
Öğlen yemedim
İşyerinde akşama kadar aç durdum
İkinci öğünü akşam yedim (böyle bi alakası var) artık üç yicem

gezegenfeza gezegenfeza zorlandığımdan dolayı kaynadığını yazmışım zaten . Altını çizdim
İnsan kendini zorlayınca bi çok sağlık sorunu ortaya çıkabilir
Normalde üç öğün yiyorum ve tatlıya bağımlıyım
Sabah kahvaltı yapıp
Öğlen yemedim
İşyerinde akşama kadar aç durdum
İkinci öğünü akşam yedim (böyle bi alakası var) artık üç yicem
Geçmiş olsun canım, vücudunun dilinden sen daha iyi anlarsın tabiki. Banada açlık çok iyi geliyor, yediğim zaman rahatsız oluyorum. Yeme deseler yemem, az ye deseler zorlanırım.

Merhabalar KK'nın çıtır adayları ve çıtırları,

Buraya yazmadan bu yarışmadan ayrılsaydım gözlerim açık giderdim :KK70:
çünkü bu hafta itibariyle 14. takımdan 15 kilo vererek mezun oldum :KK71:

kendimden bahsetmem gerekirse 34 yaşında 1 çocuk annesiyim
77 kilo ile bu yarışmaya başladım ama nasıl bu kiloya çıktım diye anlatıp hem sizi sıkmak hemde o günleri hatırlamak istemedğimden hızlıca nasıl verdiğim kısmına geçiş yapıyorum :KK70:
benim kilo verme maceram 14. takım sayesinde başladı, aynı zamanda diyetisyene de başlamıştım, diyetisyen evet güzel listeler veriyordu ama onları uygulayacak motiveyi burda buluyordum , 2 ay diyetisyene devam ettim fakat sistemi öğrenmiş, vucudumu tanımıştım artık ve diyetisyeni bıraktım ama 14. takım arkadaşlarım sayesinde diyeti bırakmadım
gelelim bu süreçte nasıl beslendim:
ben 5 öğün beslendim
sabahları tek yada cift yumurtalı klasik kahvaltı
ara öğün olarak vazgeçilmezim çiğ badem
öğlen genelde ton balıklı salata yada protein
ara öğün sütlü kahve yada meyve
akşam sebze yemeği yada protein şeklindeydi
hayatında 1 bardak suyla günü bitiren ben günlük 2.5 litre su içtim bu süreçte
ve bol bol yürüyüş (her gün en az 15bin adım) bu sayede hem iş çıkışı büyükşehirin trafiğinden kaçtım hem de bayağı inceldim

bu hafta 1.9 kiloyu nasıl verdim
6.takım kaptanı esperenzaa esperenzaa 'nın müthiş fikri ile takım olarak bu hafta yarış halindeydik ve kilo konusunda gazla çalışan ben boş duramazdım :KK70: hemen bi plan yaptım (ne yeyip içmem konusunda)
5 gün protein ağırlıklı beslendim + dukan birası + bol spor + bol su + fazla gaz :rolleyes:
perşembeleri hafif geçiştirmek her hafta yapttığım bi düzen
işte bu kadar basit :p:p

bu son paragrafı benim için özel insanlara ayırmak isterim
öncelikle beni 14.takımla tanışmamı sağlayan kaptinn kaptinn 'e sonra her zaman tüm takımdan desteğini esirgemeyen kendi yiyen ama bize yedirmeyen :KK70: SchonerDuft SchonerDuft 'e, kilo verme konusunda kimsenin eline su dökemeyeceği,gurur kaynağımız, yeni kaptanımız drdotty drdotty 'e, takımızın taze gelinciği poncikbirgelincik poncikbirgelincik 'e,takımın detoksları bi türlü yapamayanı :KK70: segus segus 'a,mezun olduğu halde takımla bağını hiç koparmayan diyet ve spor önerileri için Buki_89 Buki_89 'a,spordan sorumlu bakanımız @Bir garip'e@bi-zuzu,@selcanmehmetcan ,@tobosoludulcinea,@patient women, G gamzelim080 ve adını unuttuğum diğer arkadaşlarım ve takıma uğrayamayan munter munter 'e teşekkürü bir borç bilirim

tugbaFB tugbaFB
Tebrikler canım. Yazından bile enerji fışkırıyor. Senden çok uzun ayrı kalmak istemiyorum. :KK53:Umarım verdiğin kiloları alır :KK53:yine bizimle olursun:KK54:
Çok mu kötüyüm:olamaz:

Ayyyy ama sen benim ilk mezunumsun :cry:duygular şelale
ben istesemde sizi bırakamam ki :cry:
daha SchonerDuft SchonerDuft le segus segus 'u zayıflatacaz el birliği ile :KK70::KK70:
ee yani ben bi 58 leri görürüm belki :KK8:

X