Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

3. Takımdan Herkese günaydın,
Sanırım buraya üçüncü ve son gelişim. Bu hafta mezun olmayı planlıyorum. Neler yaptığıma gelince; Öncelikle irade çok kuvvetli olmalı kilo verme serüveninde. Her ufak kaçamağın yağ olarak geri döneceğini bilerek hareket etmeli bir anlık damak tadı için onlarca hafta harcadığınız çabayı yok saymak anlamına geliyor. Telafisini yapabiliyorsak yediğimiz kalorili yiyeceklerin o zaman bu iş olmuş demektir. Vucudumu çok iyi tanıyorum neyi kilo yapıyor neyi vücutta tutuyor iyi biliyorum.
Bu hafta yaptıklarıma gelince.
Pazartesi ve Salı günü Sebze detoksu yaptım. Sabah öğle ve akşam salata yedim koca koca tabakta. Ve bu detoksu metobilizmanız yavaşladığında ya da kilonuz durma döneminde ise kendinize en uygun detoksu 2 gün yapmanızı tavsiye ederim. Metobolizmayı harekete geçiriyor.
Çarşamba ve Perşembe günü de protein günleri yaptım. Bol bol su içtim Protein günlerinde bol su içmek önemli husus böbreklere ağırlık vermemek adına 3,5 lt su içtim. Her sabah güne mekikle başladım. 100-300 arası değişen rakamlarda mekik aleti ile mekik çektim. 200 civari günlük twister aleti ile hareketlerimi yaptım. Küçük bir kızım var akşamları peşinden koşturdum :))
Herkese kilo verme yolunda başarılar diliyorum
Biz kadınlar isteyince neler neler yaparız. Kilo da onlardan yeter ki isteyelim.

Herkese mrb 9. Takımdan narcicegi-21
Baslamadan önce şunu belirtmek isterim takımımın etkisi büyük olduğu için hepsine tsk ederim .
Burda yeni sayılırım irademin eksik aslında kilo verememenin vücut yapimdan değil de kilo verme isteğinden olduğunu anladım başta istekli ve iradeli olmak gerekliymis öyle olunca kaçamaklardan kaciniyoruz aslında düzenli beslendim sabah öğle akşam . Öncelikle akşam 7 den sonra sudan başka bişey tuketmedim bu hafta boyunca ekmek tuketmedim daha çok protein ve sebze ağırlıklı beslendim mümkün olduğunca lifli gıdalar ve protein ve sebze ağırlıklı beslendim . Yağı hicbir seye koymadım bütün hafta en fazla 1 yemek kaşığı tuketmisimdir. Çarşamba günü saf protein günü yaptım. Günde enaz 2,5 lt su ve en az 1 saat tempolu yürüyüş yaptım sıkı giyinerek yürüyüşe çıktım daha fazla terlemek için anlatacaklarım bu kadar umarım faydam olur herkese . Kilo vermede herkese başarılar

Herkese kucak dolusu sevgiler 3. Takimdan geliyorum. Bu ilk gelisim ve surekli gelmeye gayret edecegim :)

Benim zayiflama seruvenim 8 nisanda basladi. Herzaman pazartesi baslarim denilen diyete ben cuma gunu baslayarak cok istekli oldugumu hissettim-hissettirdim.
8 nisanda 99.9 kilo geliyordum.ogunden bu yana 11 kilo verdim. Abur cuburu cok seven nutellayi kasikla yiyen ben simdilerde yuzlerine bakmiyorum.
Kisacasi hayatimdan tuzu abur cuburu sekeri unu cikarttim. Yerine bol bol su spor ve dengeli beslenmeyi ekledim. Artik porsiyonlarimida kontrol edebiliyorum.Birde dunyalar tatlisi bebegim var emziriyorum onunda faydasi cok.
Benim yaptiklarim bundan ibaret.Bana asil guveni veren desteklerini esirgemeyen takim arkadaslarima cok tesekkur ediyorum.Onlar olmasaydi pes etmistim sanirim:)hep beraber nice basarilar diliyorum.

Merhabalar 10.takımdan erik ben . eskiler bilir ki eskidim KK da buraya ilk yazısım ve daim olsun diyorum. Aslında tatildeyim 3 kg nasıl mı gitti tatilde bile dikkat ederek diyetin tatili olmaz demişti seaBahAR bi keresinde bende aynen öyle davraniyorum.Geçen hafta reglinde etkisiyle kilo verememistim bu haftada dikkat ettim protein Ağırlıklı beslendim .Akşam yemeğini en geç 16:00 da bitirip 20:00 da yoğurtla son arani yaptım vede 15 aylık oğlum hala emiyor tatilde pek spor yapamasamda o açığını kapatiyor
Küçük kacamaklar büyük zaman kaybına sebep oluyor bol kilo vermeler herkese

Günaydınlar
Ben 8. takımdan yarışmaya katılıyorum. Bu yarışmada olmak tamamen motivasyon kaynağı düzenleyenler emek verenler hepinizin emeğine sağlık. Hiç beklemediğim bir dereceydi çok şaşırdım açıkçası 1,4 kg verdim geçen hafta bir önceki haftanın şişkinliğinden kaynaklanıyordu diye düşünüyorum. Normal diyetime göre benim en iyi rakamım 700 gr falandır.
Sır diye bir şey yok bence iş hafta sonu kaçamaksız sağlam durabilmekte cumartesi pazar serbestliği tamamen tüm kilo vermek isteyen arkadaşlarımın çabalarını yok ediyor diye düşünüyorum. Çünkü cuma tartılıyoruz ertesi gün bir rahatlık nasıl olsa önümde 1 hafta var diye düşünüyoruz kaçamaklar falan gırla gidiyor sonra pazartesiden itibaren bir çabalama ya kilo vermemiş oluyoruz yada çok az vermiş oluyoruz.
Kilo vermeye çalışan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Kaçamaksız haftasonları ,bol kilo vermeler

Merhabalar 7 takimdan melina 1 bireyselde bu hafta birinci oldum buhafta 4 kilo verdim kilo vermemin sebeblerinden biri bu beslenme seklini 3 bucuk aydir yapmam saglikli beslenme sonucunda metobolizma duzene girdi kilo vermek icin cok kararli olmak beslenme seklinizde sonderece dikkat etmek gerekiyor montignac beslenme biciminj uyguluyorum uzun vadeli iyi kilo vermek istiyorsaniz bu beslenme seklini tavsiye ederim karbonhidrati sadece sabah aliyorsunuz oglen ve aksam ekmek pilav hamur isi turevi yenmemesi gerekiyor proreinle beraber isin anahtar noktasi burda seker ,hamur turevi yememek,ogunlerde salatayi,sut urunlerini eksik etmemek gerekiyor ben kalori hesabi kesinlikle yapmiyorum doyana kadar yiyiyorum ama dogru besinler tuketiyorum oglen mutlaka protein tuketiyorum sebze protein,sut urunleri agirlikli besleniyorum ,2 porsiyondan fazla meyve yemiyorum

Merhabalar. 4takımdan geliyorum.Bu hafta birinci olmuşum hiç beklemiyordum.Neyse geleleim nasıl olduğuna ilk önce bir lokmada olsa ağzıma şeker sürmedim yediklerime çok dikkat etdim.Ekmeği hep kahvaltıda tüketirim 2 dilimden ne fazla nede az .Kahvaltıda yumurta olmazsa olmazım en az 2 tane 4 tanede yemişliyim var. Öğlen mutlaka beni gün boyu ayakta tuta bilecek yemekler yiyorum . Akşamları çoğunlukla çorba ve salata veya cacık yemeye özen gösteriyorum.Aralardaysa yoğurt meyve veya kuruyemiş tüketirim ama sınırı zorlamamak şartıyla meyve ve yoğurt küçük bir kase miktarında kuru yemişse 1 avuç kadar.Süt ve süt ürünlerini tükete bildigim kadar tüketirim.Günlük olarak en az 2 litre su vede 2 fincan yeşil çay tüketdim.Sıvı çok az tüketirim çoğu zaman tereyağ kullanırım..Spor en önemlisi bence yürüyüşe önem veririm sabahları mutlaka 1 saat yürürüm . Gün içinde takımda paylaşılan günlük egzersizleri vede şu aralar Jillian Michaels 30 day shared yapıyorum bitmek üzere az kaldı.Bu yazdıklarımı yaparak 3 ayda 60 kilodan 51.7 kiloya düşdüm.

Merhabalar 7. Takimdan geliyorum. Saglikli beslenme sonucunda diyete baslamamin ikinci haftasinda buraya geldim. Bundan sonrada devam edicem insallah.
Aslinda hafta icerisinde kacamak yapmamak en buyuk sir bence. Bir gun yediklerim biraz fazlaysa ertesi gun muhakkak dengeledim. Bu hafta icerisinde ekmegi sabah kahvaltilarinda tuketmeye ozen gosterdim. Her turlu yemegi yedim bakliyatta yedim, sebzedede sabah normal yiyip aksam kahvaltida yaptim. Yemeklerimi tatli tabagina yemek kasigiyla koymaya ozen gosterdim. Ama en onemlisi aksiliik olmadigi surece aksam 6 dan sonra hic yemedim kilom azaldikca bu saati 5e cekicem. Ara ogunlerim kuru meyveler, erik vs oldu. Turk kahvesi ictiysem onu ara ogun saatine denk getirip ara ogun olarak sekersiz tukettim. Simdilik sut sagarak bebegime verdigim icin spor yapamiyorum. Gun icerisindeki tempom bir nevi spor gibi oluyor. Sonucunda ikinci hafta 2.8 kg verdim. Daha cok gorusmek dilegiyle :)

Merhabalar ben 7 takimdan Leyla bu hafta bireyselde 1 ci olmusum .Aslinda beklemiyordum ,ama yediklerime dikkat ederek fazla karbohidratli biseyler yemeyerek ,daha cok proteinli yiyecekler tuketerek oldu bu.Spor da yapmamin faydasi oldu tabi.
Bunda takim arkadaslarimin ve kaptanimizin @melike06 buyuk emeyi var.Hepsine cok tesekkur ederim.7 takimda oldugum icin cok sansliyim,ins arkadaslarim sayesinde geri kalan kilolarimida verib mezun olurum.Sevgiler

Herkese merhaba ben 1.takımdan geliyorum.
Zayıflama serüvenim tartıda 90 kiloyu görünce başladı.o zaman kesin karar verdim artık zayıflamam gerektiğini,bir de zamanım azdı açıkcası.eylülden itibaren vermem çok zorlaşacaktı bazı koşturmalarımdan dolayı.hazır evdeyim dedim başladım.
Bu hafta 2.700 verdim,şu an 81.100'üm.diyete başlayalı kısa bir zaman oldu ama 90kilodan kurtuldum.Nasıl yaptım?
Karbonhidrat ağırlıklı beslendim.(Vegan) ama basit,zararlı işlenmiş karbonhidratlar değil,makarna beyaz pirinç ekmek yok.bol bol yeşillik,sebzeler meyveler.protein olarak kurubaklagillerden tükettim.vegan olamayanlar benim diyetime benzer diyet yapabilirler,ALKALİ beslenerek.
Vegan olduğum için aşırı su tüketmeme gerek yok 2.5-3 litre her gün su içmeye özen gösterdim.
her sabah yarım limonla kendime ılık limonlu su hazırladım ve aç karna içtim.
günde 3 poşet bitki çayı mutlaka tükettim.(özellikle yeşil çay,rezene ve adaçayı)
asla 2 öğün yapmadım,6 öğün en iyisi ama yapamasam da 4-5 öğün yapmaya çalıştım.
akşam 6'dan sonra yemedim.
akşam erken yatmaya gayret gösterdim.
rafine şekeri,paketli tüm yiyecekleri hayatımdan çıkardım(diyet ürünleri,formlar vs dahil! dikkat edin onlar da şişmanlatıyor!)
öğle ve akşam yemeklerime hep salata + 1 kase çorba ilave ettim.
asla ekmek yemedim.
tuzu çok kesemedim ama eskisine göre çok az yiyorum.vücudum ödem tutmasın diye salatalarıma vs mutlaka maydanoz kattım.bitki çayları da ödem atmama yardımcı oldu.
spor çok önemli! her gün min 45 dk tempolu yürüdüm.2 saate kadar bile çıktım ama en az 45 dakika her gün yürümeye çalıştım.
Umarım zayıflamak isteyenlere az da olsa yardımcı olmuşumdur,sevgiler

10. Takımdan Merhaba,
Öncelikle motivasyon ve destek için takımıma çok teşekkür ediyorum. Gerçekten takımdan çok bir aile gibiyiz.

Mart ayından beri yaklaşık 9 kilo verdim ve takımıma 13 nisanda 74 kilo ile başladım
Güncel kilom 67.

Bu hafta özel bir şey yapmadım hayatımda değişen tek kısım
Fazladan 1 saat yüzüp bir de yeni bir işe başlamamdı.

Metabolizmam yavaş aslında, birçoğumuzun ortak sorunu olduğunu tahmin ediyorum. Bende kendime göre bu sorunu çözmek için karbonhidrat alımını sabah ve öğlenleri yapmaya çalıştım akşamları da ya 1 bardak yağsız tarçınlı süt ya da az miktarda yeşil salata yedim.

Gün içinde protein alımının karbonhidrattan fazla olmasına dikkat ettim ve bol su içtim.Gün içinde aldığım toplam kalori 950-1000 İ hiç geçmedi.

Bir de bir yere gideceksem metrodan 2-3 durak önce inip tempolu yürüdüm spora zamanım yoksa.

Başkada bir sırrım yok.

Kilonun ne kadar yavaş verilirse o kadar zor alınacağını düşünüp yanlış olan beslenme alışkanlıklarımı değiştiriyorum.

Hayatımın geri kalanında Nasıl besleneceksem şimdide o şekilde yemeye çalışıyorum.

Benim için önemli olan 50 gramda olsa tartıda gel eksiyi görmek.

Umarım hepimiz ideal kilomuza ulaşır ve hep orada kalırız.

Kilo serüveninizde hepinize başarılar diliyorum.

10. Takımdan herkese selamlar.

Aslında takım da demeyeyim ailemizin bir üyesi olarak bu hafta aldığım birinciliği öncelikle aileme sonra da kendime armağan ediyorum. :)

Şuan uyguladığım herhangi bir diyet bulunmuyor. Az yiyerek akşam 20:00'dan sonra hiçbir şey yemeyerek hayatımı sürdürüyorum.

Hayatımda yaptığım en büyük radikal değişiklik; UN, TUZ ve ŞEKER'den tamamen uzak durmak. Sanırım en son 1 ay önce ekmek yemiştim yani varın gerisini siz anlayın. :) Ekmeğin hayatımda olmaması benim için negatif hiçbir etki etmedi. Onun yerine sebze, meyve, et ve süt ürünleri ile beslendim.

Spor konusunda tatilde olduğum için her gün yüzmeye ve bisiklete binmeye çalışıyorum. Hareketsiz geçirdiğim hiçbir gün yok diyebilirim.

Fazla kaçırdığım bir gün olduğunda ise ertesi günü bol su ve tavuk ya da balık gibi saf proteinler ile geçirerek kilomu yeniden dengeliyorum. Hafta içerisinde kilo artışım olduğunu görürsem de yine aynı şekilde yediklerimi azaltarak ve daha çok hareket ederek daha fazla kalori yakıyorum.

Hedefime ulaşmama 3-4 kilom kaldı. Darısı herkesin başına. :)

Sevgilerimle.

10. Takımdan herkese yeniden merhaba. :)

Bu hafta da diyet gruplarında birinci olarak hem takımımı hem de kendimi onurlandırdığım için çok mutluyum. :) Ve bu hafta aynı zamanda hedef kilom olan 52 kilonun altına düşmem ile birlikte mezun olduğum haftadır. :)

Geçen haftaki zayıflama sırlarıma ek olarak; hızlı kilo vermek isteyen arkadaşlarıma yine Kadınlar Kulübü'nde yer alan 5 günde 5 kilo diyetini önerebilirim. Ortalama 13-14 kilo verdim ve bu süreçte 3 kere 5 günde 5 kilo diyeti, 2 kere de pirinç lapası diyeti uyguladım.

Pirinç lapası diyetini regl döneminde hem ödem atmak hem de kilo vermek için uygulayabilirsiniz. 5 günde 5 kilo diyetini ise peş peşe değil aralıklarla uygulamak daha mantıklı oluyor. :)

Kilo vermek zor değil, her şey iradede bitiyor ve bir de bir amaç uğruna kilo vermede. Kendinize bir amaç edinin ve o amaç için kilo verin. Sevdiğiniz insan için kilo verin, tatile gitmek için kilo verin, gelinliğinizin içine sığmak için kilo verin ya da sadece kendinizi daha güzel ve daha kadın hissetmek için kilo verin.

3 ayda aldığım 13 kiloyu 1, 1.5 ay gibi bir sürede geri attım. Yeri geldi aç uyudum, yeri geldi çok zorlandım. Ama şimdi sonucunu aldığım için mutluyum.

Artık mezun olduğum için koruma durumuna geçiyorum ve en kısa sürede bir spor salonuna yazılarak sıkılaşma çalışmalarımı hızlandıracağım. Spor salonu haricinde sıkılaşmak için her gün mutlaka yüzüyorum ve bisiklete biniyorum. :)

Herkese kilo verme maratonunda başarılar dilerim. Kilo vermenin önündeki tek engelin yine kendimiz olduğunu unutmayalım ve hayallerimizdeki vücuda sahip olabilmek için yorulmadan, yılmadan savaşalım. :)

Yeniden herkese merhaba,
2 mesaj önce yine buradaymisim
Bu hafta icin kilo kaybim fazla oldu
Cunku gecen Cuma Malesef grip oldum ve bogazim sisti , ve bu hafta ki tarti regl sonrasina geldi.
Yani Iki sey ustuste kilo kaybetmeme sebep oldu
Dolayisiyla zaten az yiyordum yemeden icmeden kesildim , bol bol sivi tukettim
Onun disinda nisan ayindan beri diyetime devam ediyorum ve bedelini odemedigim kacamaklari yapmiyorum
Aksam yemegi yemiyorum
Sebze et ve peynir sut agirlikli besleniyorum
Ekmek fazla yemiyorum
Takimi a da motivasyon icin Cok tesekkur ediyorum Onlar sayesinde
Sonuc olarak hedef kiloma %90 ulastim ve nerdeyse 14-15 kilo verdim
Simdi mezun olabiliyorum ancak kilomu revize edip devam karari aldim.
Size de basarílar diliyorum.
Umarim saglikli bir sekilde kaybetmek istediginiz tum kilolari verirsiniZ.

Merhabalar 4. Takimdan melinda ben
Zayiflama maceram ocak ayin da basladi malesef dogumdan sonra alinan kilolar benimde kabusum oldu ve bir yerden baslamaliyim artk dedirten noktaya geldim ...
nerde kalmistik he tamam
ocak ayinda 4 takima uye oldum basta.kendi duzenledgm diyetlerle iyi kg lar vrrmeye basladim spor cok duzenli değildi ama istikrarli bir sekilde kilo vermeye devam ediyordum donem donem az kg verip donem donem daha fazla veriyordum arada yeme duzenimi degistirip daha fazla spor yapmaya basladim cok.sikildigim.donemler oldu ama takimim sayesnde azmim.hep devam etti.

Bu hafta extra.extra fazla kg verdim sanirim hava sicakligindan ötürü istahim kapandi daha fazla su ictim.litrelerce attgm her adim spor nitelgnde kosturmacali bir haftaydi ve gruba grip merak.edenler olursa uzun haftalar dogru duzgn kilolar veremedm.ya gr gr gtti ya sabit kaldm derken uzun zaman sonra bana ve takimima odul nitelgnde oldu

4. takim liderimiz Yawrukush ve yardimcilari gogo2405 Mavibocuk @AKovser ve tum arkadaslarima sonsuz tesekkurler iyiki varlar

14.takimdan merhabaaaa
Ben ocak ayinda baslamis oldugum seruvene devam etmekteyim.
Ocak ayinda 88kg ile basladim bu yola suan 67kgdayim cok sukur
Haziran ve temmuzda sadece korumaya alip dinlendim agustos tekrar devammmm

Peki nasil verdim karbonhidrat,seker,ekmek,cips,cikolata vs.. tuuum zararli seylerden uzak durdum protein sebze ve yulafla destekledim.
Ve booool su ictim...
Bu sayede ilk ay 9.5kg verdim gerisi yavas yavas gitti bes aylik surede..

Insallah hedefim olan 58kgya ulasmakta nasip oluuuur

Hayatinizdan tum zararli seyleri cikartip saglikli beslenirseniz istediginiz kiloya ulasir sıkılasir ve sarkmazsiniz.
Herkese basarilar dilerimmmm

9. Takım adına herkese merhaba Daha önce de burada yarıştım beklediğimden daha iyi bir sonuçla mezun oldum ama üniversite hayatımda ipin ucunu kaçırdım arada bir ipi tutmayı buraya gelmeyi denedim ama çeşitli nedenlerle başaramadım. Bu seferde yiyim bi daha yemem diye diye verdiklerimdende fazlasını aldım bir gün ağlanırken ani kararla tekrar geldim. 9. Takımla başladım bu kez ve onların destekleriyle eleştirileriyle listeye hızlı giriş yaptım. Bu hafta farklı olarak yaptığım çok bir şey yok 3 gün düzenli yürüyüş yaptım. yürüme imkanım olmadığın da da mekik vb hareketler yapmaya çaba gösteriyorum menümde de mümkün olduğunca protein bulundurmaya çalışıyorum su içmek benim için oldukça zor ama çoğunlukla takımımın desteği ile bunu da aşıyorum. Bu hafta kabak favorimdi evdeki bazı yemekler yerine bunu tercih ettim... ilk diyet zamanlarim olduğu için ve boyuma göre kilom fazla olduğu için avantajlı olduğumu düşünüyorum bu hafta..
Dilerim hepimiz hayallerimize kavusalim.. Çıtır bir hafta diliyorum

Kizlar merhabalar ,
Yine supriz bir sekilde 1. Olmusum
Bu hafta ile birlikte mezun da oldum
13 nisandan bu yana Beni surekli motive eden takimima tesekkur ederim.
Bu hafta icinde ozel bir sey yapmadim daha önce yazdigim seyler gecerli .
Az yedim hep dikkat ettim
Gec saatlerde yemedim
Vaktim oldugunda diyet basari oykumu yazacagim
@Erigim kimyager1508 @yolcukardelen aslibo @Ses35
Cok Sag olun kizlar siz olmasaniz zor basarirdim

ben 7. takımın bir türlü mezun olamayan üyesiyim...
tam bilemiyorum ama sanırım 2 aydan fazladır,iş yerimden ve de ailevi sorunlarımdan dolayı pek aktif olamıyorum...sağolsunlar takım kaptanımız ve diğer arkadaşlar beni mazur görüyorlar...üzmüşümdür onları ama yinede beni yadırgamadılar...
kilo verme yöntemime gelince...sağlıklı besleniyorum falan diye yalan söylememe gerek yok...aşırı derecede sağlıksız besleniyorum... burada kimseye özellikle yaşı küçük ve kilo sorununu hızlı bir şekilde çözmek isteyen sabırsız arkadaşlara kötü örnek olmak istemediğim için yaptığım şeyin çok yanlış olduğunu bu verdiğim kiloların tekrar bana artı olarak döneceğini belirtmek isterim...
sadece öğle yemeğini yiyorum onun dışında su içiyorum çokça...
her acıktığım da suya dadanıyorum...
az uyuyorum ...evde işte sağa sola koşturmaktan hareketli yaşıyorum...
haftada 2-3 gün gece uykum kaçarsa tv izlerken plates yapıyorum...ama düzenli bir spor programım yok...
önceden de aç kalırdım 1 ay verir sonraki ay alırdım...gece de yemeğe dadanırdım...
şimdi iyice abarttım... ve biliyorum ki tekrar geri alacağım...şu bayramı bir atlatayım inşallah adam akıllı zayıflıycam
takım arkadaşlarım bana hep kızardı halada kızıyorlar bu tip kilo verme durumuma
sakın benim yaptığımı yapmayın...

selam hanimlar
bu haftanin birincisi obez beril..............
öncelikle nasil bu kiloyu alip geri geldigimi kisaca yazmak istiyorum beni taniyanlar icin, iki yil kadar önce esimle ayrilma karari aldik ve sürecte en kral arkadasim diye yine baristik, derken esimin bir is kazasi sonucu parmagi koptu bu sancili surecten sonra meslegini birakti.Elimizdekileri bir ise yatirdik ve iflasa kadar dustuk.tabiki bu donemler boyle kolay gecmedi deldi gecti ayakta kalabilmek icin birazda uyuyabilmek icin bazen arpa suyu bazen de anason kokusu derken bu halde yani kiloda saglam adimlarla ilerledim.Cok cirpindim ama olmadi ve derken sakinlestiriciler ve terapilerle tanistim.eh hayli kilom varken biraz daha eklendi ve 110 kusurlere ulastim.sonrasi tipki felaketler gibi guzeliklerle doldu, isimiz duzeldi rabbim yuru ya kulum dedi belkide bize.esimin psikolojisi duzeldi hatta arada protezini bile takmiyor bizim kadar kendi elinin bu halini kabullendi ve eski hircin gunleri bitti, yeniden para kazanan evinin babasi hali iyi geldi ona.Benmi ikizlerim üniye basladi bu yil evlerini toparladik, yerlestirdik mutlular mutluyum.Minik cadim elif kendini kurtardi sayilir dil problemi ortadan kalkti suan evdeki tek yoldasim.ha birde yeni bir melek katildi aramiza nefes hanim.canimdan can....4 cocuklu mutlu bir kadinim artik tek sorun gec farkettigim kilolar.... eeeeee tilkinin donup dolasip geldigi yerdeyim suan burda grubumda.
bu hafta nasil kilo verdigime gelince metobolik balans yaptigimi soyleyebilirim.ac kaliyorsunuz ama kilo iyi gidiyor olsun bunada alisirim nasil olsa.Listelerimi merak edenler grubtaki menulerimden bulabilirler.olmadi bir tik uzaginizdayim hep biliyorsunuz.
Simdilik bu kadar malum benim yol uzun nasil olsa burda sik sik karsilasacagiz.
uzun oldu farkindayim.
sevgiyle kalin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…