Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Tesekkur ederim. Bir önceki başarı hikayemdede ana hatlarıyla yazmıştım listemi instegramda liste paylaşıyorum almula38 listemi deneyen arkadaşlarım 1.7 kg verdi tam uyunca yardımcı olabilirim umarim

Selam arkadaşlar bu hafta bireysel birinciliği kazandım. Bu başarıyı elde etmemde bana destek olan öncelikle 10. Takim. Kaptanım cansutr ve kaptan yardımcimiz Enise07 ye ardından tüm takim arkadaşlarima tesekkur ediyorum. Çünkü Benim kilo vermemdeki en büyük etken öncelikle bu güzel insanlardır. Daha önce yanı gruba katılmadan önce genellikle pazartesi sabah başlayan diyetlerim genel olarak öğleden sonra biterdi. Ama arkadaşlarıma olan sorumluluğum beni bu günlere kadar getirdi. Tabi kaptan yardımcısı olmanın da büyük etkisi oldu.

Bu hafta neler yaptigima gelecek olursak...

Genel olarak son 3 aydır ayni tip beslenmeyi benimsedim ve gecen hafta da bunu uyguladım. Bu da Karatay usulü 2 öğün beslenme. Karatayi tam olarak uygulamasam da öğünlerini arasını acabildigim kadar açıp leptin salgılanmasını sagliyorum. Bilmeyenler için leptin yağ yakmayı sağlayan bir hormon diyelim basitçe. Aksam 6 dan sonra asla çiğnenen bir şey yemiyorum. Çiğneme hareketi leptin salgısını kesiyor. Çok acikir gibi olursam yogurt, sut, ayran tuketiyorum.

Genel olarak kh, seker ve yağlardan uzak duruyorum...

Sabah AC karnına 1bardak limonlu su artik olmazsa olmazim. 1 bardak da normal su iciyorum. Günlük su miktarını 1.5 minimum yapmaya çalışıyorum. En az 45 dk spor olmazsa olmazim.

Gecen hafta 1.5 kg almıştım ve bunun verdiği gazla ek olarak 3 günlük detoks uyguladim. İnstagramda bir sayfada görüp uyguladigim bu detoks da baya etkili oldu. Bu haftanın önceki hafyalardan tek farkı buydu.

Ekim ayinin başında başladığım diyet serüveninde bu haftaya birlikte tam 3 ay oldu ve giden 21 kg. Genel olarak bu şekilde gitti.

Daha çok uzun bir yolum var ve beni bu konuda motive olmamı sağlayarak hedefime tam gaz ilerleten KK kurucularına da teşekkürü borç bilirim. Bu site ve bu yarışma olmasa belki de ben asla basaramazdim...

Son düzenleme:
Takım arkadaşım olarak seninle gurur duyuyorum canım.darisi basima

Hanimlar açıkçası 1.lik hiç beklemiyordum çünkü toplam giden 2 kilo.aslinda bu basari zuhal ablamin destegiyle oldu sevgiler saygilar.

Ilk onceleri uzun zaman karatay tarzı iki öğün beslendim saglik acisindan uzun sure diyet yapmak isteyenlerin bence izleyebileceği bir yol. bu hafta diğer haftalara nazaran az ve sık yedim yağlı yemek yememeye çalıştım 5 -6.30 da yemeği kestim sadece çok acikirsam yoğurt yedim spor yok zaten uzun zamandır duzgun verememistim ve stres etmedim tevekkul eyledim benden bu kadar herkese başarılar...

Merhaba lar bu hafta 1.lik bana nasip oldu 2.8 kg ile bende takımıma teşekkür ediyorum.destekleri için.gerçekten insana iyi geliyo.
Bu hafta neler yaptığıma gelirsek aslında sağlıksız bir diyetti bu hafta benimki.istahim neredeyse hiç yoktu bunda akupunkturunda etkisi olabilir psikolojik te olabilir.
Açlık diyeti gibi bilseydi benimki üç vs fincan kahve ile bitirdiğim günler oldu üç yumurta ile bitirdiğim günler oldu suyu bol içtim.
Bu hafta sadece iki gün bir kaşık pilav ve makarna yedim kh olarak.iki haftadır bu şekilde beslendim ama açlık hissetmedim.sonucta da iki haftada 8.100 kg verdim asla sağlıklı değil biliyorum.
Spor olarak haftanın üç günü salona gidiyorum oradaki programım neyse onu uyguluyorum bu hafta iki gün gidebildim.benim hikayem bu şekilde.
Ama canım kaptanim toplight a söz verdim menulerimi daha sağlıklı secicem herkese bol eksili gunler

tebrik ederimm detoksun tarifini verebilir misin :)

Bu haftaki basarım en buyuk sebebi gecen hafta beni yenen sevgili rakibemı yenmek isteğiydi tabi onu sadece yenmekle iş kalmamis 1.de olmuşuz sevindik tabikide yine sasirdik
bu hafta giden toplam 1.7 neler mi yaptım iki gün detoks bir gün yumurta ananas bir günüde yoğurt ananas şeklinde.
spor ve suya dikkat ettim 2 yada 3 öğün beslendim gida takviyeleri aldim omega coruk otu vs.
cogu aksam menum sadece yogurt salata oldu az yediğimi soyleyen arkadaşlar olsada acıkmadım ve bu hafta sade bir gun taviz verdim oda sabahla sınırlı tutunca ertesi gune cok etkili olmadi
yanlis yapmamak diye birsey olmamaz ama en buyuk yanlis yanlista yani hatada israrci olmak o yüzden irademizi kullanıp nefsimize dur demeyi öğrenmemiz lazım hayat bir okul diploması ilerde herkese başarılar

Bu hafta birincisi olmuşum tabi hiç beklemiyordum çünkü gerçekten yarışmadaki arkadaşlar çok azimliler.
Şimdi gelelim bana
Öncelikle beni çok güzel motive eden kaptanm ApriL_2007 e çok teşekkür ederim bana en güzel örneklerden birisi Ayrıca 1.takimdaki arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim..
Aslında öyle bir sırrım yok ara ogunlerimi aksatmadim ve bu hafta karbonhidrat içeren yiyeceklerden uzak durmaya çalıştım... Sabahları erken kalkıp az da olsa sporumu yaptım... Kahvaltmi aksatmadim, bolca su içtim, sâlatayi artırıp ağır yemekleri azalttim. Ayrıca yemeğe otururken mutlaka fazla yersem pişman ve şişman olurum düşüncesiyle yemeğe başladım(biraz komik ama bana çok iyi geliyor). Akşam mümkün olduğunca 18:00 den sonra birşey yememeye çalışıyorum, yersem de bu meyve veya bir avuç kavrulmamış fındık ceviz oldu, yatmadan önce birkaç defa pul biberli yoğurt yedim.Bir de her gün Yeşilçay içmeye çalıştım. Benden bu kadarck inşallah önümüzdeki haftalarda hep böyle olurum ve mezun olurum

Selamlar sevgili KK ailesinin güzel insanları,

Bu haftaki birincilik bana teşrif etmiş sonunda.. Başladığımdan beri içimde ukte kalmıştı. Birkaç kere uçuşundan kaçırmıştım hatta. Neyse profilimde minnak bir özet var zaten. Nickten de belli olacağı üzere bir inatla başladı herşey Bu sefer olacak uleyynn dedim. E oluyo sanki ufaktan ufaktan

Daha uzuunn uzuunn yazmak istediklerimi mezuniyetime saklıyorum, şimdi kafa şişirmeyeyim…

Gelelim bu hafta neler olduğuna. Bu garip keçi yavrusu 25 yaşında hem ders alıp hem teziyle uğraşan bahtsız bir yüksek lisans öğrencisi Alanım gereği ders dışında tüm vaktimi laboratuvar çalışmalarım alıyor. Malum geçtiğimiz birkaç hafta finaller proje teslimleri gibi kabuslarla geçti. Spor filan hak getire takıma bile uğrayamadım. Ne biçim de kaptan yardımcısıysam neysee.. Bu arada umarım size kendimi affettirebilmişimdir biricik 5.takımım

Şükür herşeyi yüzümüze gözümüze bulaştırmadan bitirdik sonra da dedim ki “Kızaamm dönüşüm muhteşem olmalı” . Anacığımdan çok gördüğümüz Leslie Ablaya geri döndük. Kondisyonumu çok kaybetmemişim 3mile olanla başladım. Hergün yaptım,akşam 11 de olsa kalktım yaptım

Bence hayatımdaki en büyük değişiklik -bunun etkisinin çok olduğunu düşünüyorum- güne erken başlıyorum artık. 6.30 da uyanıyorum. Metabolizmanın hareketlenmesi lazım dimi ama Gözümü açar açmaz 1 çay kaşığı çörekotu yağı içiyorum,üstüne de yarım su bardağı oda sıcaklığındaki suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi koyup içiyorum. Şunu özellikle belirtmek istiyorum çörekotu yağını zayıflatsın diye içmiyorum. Çok şifalı olduğundan bahsedildi hep araştırmalarda,bağışıklık sistemini güçlendirip direnci arttırdığı söyleniyor. Bende de faydalı oldu açıkçası. Tüm günüm hareketli geçiyor ve akşam sporumu yapmaya yine de enerjim kalıyor.

Üşenmedim kahvaltımı okula taşıdım. Genelde 2yumurtadan omlet vardı yanına yeşillik. Menülerime girip gözatabilirsiniz,hergünü uzun uzun yazmayayım şimdi. Ara öğün atlamamaya çalıştım. Meyve ya da peynır tüketmeye calıstım aralarda. Ekmek uzun zamandır tüketmiyorum,artık aramıyorum da unuttu beynim resmen Akşam yemeğini erken kapatmaya çalıştım. Hergün bi büyük sade türk kahvem vardır 3lt su mutlaka bitirdim. Bi damacana ofiste bi damacana evde lıkıırr lıkıır içtim valla..

Ben sporsuz veremeyenlerdenim bunun kanıtı da yazdan beri sadece 5-6 kilo verebilmiş olmam. Biraz daha Leslie kankamla takılıp pilatesi de eklemeyi düşünüyorum programıma

Benim hayatıma varlıklarıyla büyük destek veren datluşlarıma da çook çoook teşekkür ederim.
Geldiğimden beri hep varolan artık hamiş olan biricik ördekcim morordek
KKnın müdavimlerinden biriciğimiz kaptancım toplight
Hayırlısıyla artık mezun ediciğimizz Ebruşumuz ebrusonmez
Gitmesiyle dönmesi bir olan KumraL_KrakeR
Şimdi aramızda olamasa da ortilerin ortisi nilsub
O bir robocop olan medusa38
Adını ısrarla sır gibi saklayan @wendigo
Kafasının farklı çalıştığına emin olduğum Elanın anası servey
Artık bir entel pisi pisi olan btlbetul
Denizim Y Yuppiyayye
Aramıza yeni katılan herkes... -Unuttuklarım varsa gücenmesin bana bi dahaki gelişimde yazarım onları da -
Bu liste böyleee uzaaarr gider.. Hepiniz iyi ki varsınız kızlar.. Şahsen tanımadan da gönülbağı kurulmasını bana öğrettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.. Seviliyorsunuz 5.takım

Mezuniyete kadar sık sık bu topikte olabilmek dileğiyle… Mutlu kalın esen kalın efenim

Tebrikler sekerimmm

Tebrikler canım birgün başaracağını biliyordum.Hakikaten dönüşün muhteşem olmuş

Merhaba herkese :)

Bu haftanin birincisi olarak nasil zayifladigimi sizlerle paylasayim. Aslinda gecen hafta regl dolayisi ile biraz odem var diye kilom yuksek cikmisti. Ben diyete 8 ocakta 77 kilo ile basladim. Suan 70 kiloya yaklasmis bulunmaktayim. Ben nasil zayifliyorum soyleyeyim.. sabah bir dilim ekmek ya da bir wasa ile haslanmis yumurtali domates salatalik bazen salam sosis ya da yagsiz omletten olusan bir kahvalti yapiyorum.

Oglenleri izgara et balik tavuk ya da yogurt corba yogurt sebze seklinde besleniyorum.

Aksamlari ya tum sebzelerden olusan sebze corbami iciyorum. Ya hafif bir sebze yemegi yiyorum ya da haslanmis brokoli karnabahar ya da yogurtlu havuc kavurma yiyorum.

Oyle aksam 9da meyve fasillari falan yok. En fazla yedigim ya haslanmis kirmizi pancar ya da bir iki dilim ayva oluyor.

Tum bunlarin yaninda bol su icmek sart canlar. Aralarda mideniz kazinirsa ya sari leblebi ya da nohut en buyuk yardimciniz olabilir.

Tatli ihtiyacina gelince; incir uyutmasini tavsiye ederim. Hem bagirsak calistirici hem de tatli ihtiyacini karsilayabiliyor. Nesfitin cikolatali barini da tavsiye ederim. Hergun olmamak kaydiyla.. ve sekersiz tatlandirici sakizlar ile de tatli ihtiyacımın buyuk bolumunu karsiliyorum.. yulaf kepegi ve tatlandirici ile yagsiz kekler de yapabilirsiniz. Boylece hem diyet bozulmaz hem de biraz renklendirmis ve sıkılmamış olursunuz.

VE GELDİK EEN EN EN ONEMLİSİNE!!!

İnanmak basarmanin yarisidir kizlar. Kilonuz elbette takilacak bazen 15gun kipirdamayacak yukari dogru cikis bile olacak. Sakin pes etmeyin!! Bu sekilde ekmegi sekeri yagi keserseniz ve aksam belli bir saatten sonra birsey yemeyip bol su ile desteklerseniz buna dayanacak kilo falan olmaz! Ve her kacamak yapmayi dusundugunuzde bu zamana kadar hep bir kereden bisey olmazlarla bu duruma geldiginizi hatirlayiniz!!! Bu benim sihirli cumlem!

Uzman degilim ancak umarim verdigim fikirlerle yardimci olmusumdur. Bol zayiflamalar. Kacamaksiz gunler. Yine gorusmek uzere! :)

Takim kaptanim @Zerosima ve takim arkadaslarim @tudeel @chemistry_eng @chentiq tesekkurler :)

Tebrikler canım:)o kadar güzel içten yazmışsın kı yanımdaymışsın gibi hissettim bir an.Hepimiz en kısa zamanda saglıkla fazlalıklarımızdan kurtuluruz inş.Güzel günler bizi bekliyor buna inan

Merhaba canim. Tebrik ediyorum seni. Masallah sana. Istikrarli azimli ve caliskan bir insansin. Tebrik ediyorum seni.kisa zamanda istedigin sonuca ulasacaksin insallah

Tebrikler canım:)o kadar güzel içten yazmışsın kı yanımdaymışsın gibi hissettim bir an.Hepimiz en kısa zamanda saglıkla fazlalıklarımızdan kurtuluruz inş.Güzel günler bizi bekliyor buna inan

Ne mutlu bana oyleyse :) evet cok guzel gunler bekliyor :))

Merhaba canim. Tebrik ediyorum seni. Masallah sana. Istikrarli azimli ve caliskan bir insansin. Tebrik ediyorum seni.kisa zamanda istedigin sonuca ulasacaksin insallah

Hepimiz oyleyiz canim benim. Hepimiz zayifliyoruz daha da zayıflayacağız :)

Azimli arkadasim. Bu yazin ilk, ama son olmayacak. Daha cok birinciliklerini ve en sonunda da mezuniyetini gorecegiz. Geriye donup baktigimizda yollarda ekmek kirintilari misali biraktigimiz kilolari gorecegiz. Ve saglikla adim atacagiz.. tebrik ederim seni.

hu hu kizlarrrr. Ben de buraya yazacak miydim ki.. Ben puf puf etipuf . Namidiger veroooo. . Neden etipuf dedielr bana çünkü ben tam bi abur cubur paketli yiyecek hastasiyimm. Çayın yanınà özellikle akşam yemeğinden sonra bisküviler cikilatalar yiyen biriydim haliyle kilolar hemen yapisio. Ben geçen sene tüm bu saydıklarim dan vazgecip çareyi tek bi tane etipuf yiyerek gecirmekte buldumm
Lakın yasom7272 ve aeben ablalarim vazgeçirdı benı marsmelov böyle mı yazilio bilmiom da pek menem bisimis öğrendim sonra bıraktım
Neyse gelelim bu seneye. Bu etap bana ful destek olan Ausencia kaptanim hakkını nasıl oderim bilmiom . Bana son anda inandı ve sagolsun @Daydream15 de kefil olmuş aldılar beni listeye.
Haliyle kimse bana inanmazken geleyim bu haftanın sırrına .
Ekmek yemem
Çayın yanına incir kurukayisi yerim
Bol hareket
Emziren anneyim
Bol su .. aus um sağolsun
Ve erken yerım aksam yemegini..
Ara öğün yapmam .aciktikCA su içerim.
Gece çok açıkirsam yoğurt yerimm
Ozellikle bu hafta Ömercik grubu yaptık saygıdeğer ablam @fatmanurkaya olmasa bu başarı gelmezdi. Hedefledigimz gibi de birinci olduk zaten . Yol uzun yola devam.
Buraya yazmayı sevdim ben gene gelcem

@fatmanurkaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…