Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhaba ben 3. Takimdanim. Bu haftaki yüksek Kilo verisim regl sonrası ödem atışı ve akşam yemeklerin hafifliği. Şunu farkettim ki ne diyeti yaparsaniz yapın az yemek lazım özellikle akşamları belli bir satten sonra su ve şekersiz içecekler dışında ağzınıza 1 damla bile bişey sürmemek gerek. Bu hafta aksam yemeklerini yedim ma sattı geciktiemeden kararinda yedim ve sonuç çok tatmin ediciydi. Bu arada geçen hafta arada aksam yemeklerini atlamistim ama aç kalınca metebolizma da çalışmıyormuş bunu kendimce test edip onaylamis oldum.
Bu arada geçen sene yarışırken bazı sıkıntılardan dolayı aktifliğimı kaybedip diskalifiye olmuştum. Tekrar yarışmanı sağlayan tüm kaptanlara özellikle bana destek verip güvenen 3. Takımın tatlı kaptanı Zerosima ya çok çok çok teşekkür ediyorum.
Herkese bol eskiler mutlu sağlıklı vücutlar :)

Benim bu haftaki basarımın nedeni unlu mamuller patates pirinc bulgur ve sekerli urunler meyve dahil yemiyordum takimdaki birkac arkadasla 40 gunluk seker orucuna basladik

Bunun yaninda istikrarli bi sekilde gunde 20 bardak su ictim aksamlari yemek yemedim hafifte olsa yemekleri abartili yememeye calistim
Tarti gunlerinden bkrgun once sadece ayran ictim (herkese tafsiye etmiyorum cunku ben bunyeme guvendigim icin yaptim)bunu yapmamin nedenide tarti gunleri kendimi artilarda gorursrm moral bozuklugu yasayip diyeti bırakma korkusuydu.

Birde mumkun mertebe yurumeye calistim bulundugum yer hava sartlari itibariyle yurumeye cok elvetisli olmadigi icin merdiven inip cikarakta olsa o gun mutlaka belli bir mesefe adim atmaya calistim

Ha onemli iki etken bunlardan biri kaptanimiz @SekerPancari71 ile yarisiyordum bunun verdigi bir inatlasma vardi birde sahiden takimdaki arkadasların birbirine verdigi destek insani gercekten çok iyi motive ediyor

Merhabalar bu haftaninda 14. Takim bireysel birincisiyim kurallar geregi sırrımı paylasmam gerekiyormus ama bırakkın sırrı sahiden bu haftaki birinciligi bende beklemiyordum banada supriz oldu yanihatta baskul bozulmus olabilir diye kontrol amacli annemi falan tarttim emin olayim diye

Asil sirra gelecek olursak benim sırrım takımımın motivasyonu abarttigimi dusunenler olabilir ama bunu ictenlikle soyluyorum cunku simdiye kadar cok diyete basladim kilo vermeme ragmen canim birseye sıkılırdı solugu mutfakta alir tum emeklerimi cope atardim o diyette bozuldu diye biterdi ama simdi oyle degil ne kadar usansam arkadaslarim sagolsunlar cok iyi motive ediyorlar

Diger etkenlere gelecek olursak bu hafta cok fazla su tukkettim zaten seker orucuna devam ediyorum aksamlari yemdk yemiyorum

Arti cok hızlı yemek yedigimi fark ettim yavas yavas yemeye calisiyorum artik boylelikle dipsiz kuyu gibi gordugum migdemin doydugunuda hissediyorum hatta arada kucuk kucuk yiyeyim diye tatli catali kullandigim bile oluyor

Benim bu haftaki sırrım bunlar

TEŞEKKÜRLER 14. TAKİM
S sekerpare61 Miyav_su sarraf @kitap_asigi Moonlii marlin18 @bengisuu@Partemorall
Ve aklima gelmeyen unuttugum her kim varsa 14 takimda hepinize cani gonulden tesekkurler bu basari hepimizin

Merhaba hanımlar. Bu haftanın birincisi benim. Öncelikle her arkadaşımızın yazdığı şeyleri yaptığımı belirtmek istiyorum.
Bol su içtim. Akşamları hafif yedim. Genelde salata ana öğünüm oldu.Ve yolculuk ödemim vardı.Yeşil çay içerek ödem attım vs.
Bütün takım arkadaşlarıma ve desteğini sürekli üzerimde hissettiğim takım kaptanımız toplight 'e teşeşekkürü bir borç bilirim.Bir daha görüşmek üzere zayıf ve sağlıklı kalın.

Merhaba hanımlar ben 9. takımda yarışıyorum. Buhafta bireysellerde birinci olmuşum. Tabiki çok mutlu oldum:)))
Aslında belirgin bir sırrım yok. Bu hafta 3. takımla kendi aramızda rekabete girdik. @ayulduzz a çok teşekkür ederim beni aşırı derecede motive etti :) Tabiki takım arkadaşlarımada öyle onlar olmasa ben bukadar sabırlı olamazdım.
Bu hafta sporuma biraz daha ağırlık verdim. Havaların güzel olmasıyla birlikte bol bol yürüyüşe çıktım. Menülerimide normalden biraz fazla kıstım. Geçen hafta 600 gr artı çıkmamında etkisi var tabiii. Beni daha çok hırslandırdı.
İşte böyle... Mefkurem inde hakkını yiyemem motive etme konusunda üzerine yok.. Takım arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum hepsine çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı ve hep fit kalmamız dileğiyle..

Meraba arkadaslar 5.takimdan herkese selamlar bu hafta bireyselde ben 1. Olmusum cok mutlu oldum:) benim ilk diyet yapisim 5. Takimdaki arkadaslariminda tavsiyeleriyle birbirimize verdigimiz tuyolarla harika bi dostluk ortamiyla beraber fitlesiyoruz:) kilo vermemde ki sirrima gelcek olursak ekstra bisey yapmadim herkesin tavsiye edebilecegi seyleri bende yaptim tabiki.. en gec 5 te aksam yemegimi yedim sonrasinda hicbirsey yemedim ve takim arkadasim olan ebrusonmez ve kollontai ile girdigimiz bu haftaki yaris beni cok motive etti onlara ve tum takim arkadasslarima tesekkur ederim.. buarada bu hafta diger gunlerden farkli olarak yogurt maden suyu ve limon uclusunu biarada karistirip kullandigimida belirtmek isterim gunluk hicbir spor yapamazsam 30 dakika yuruyus yaparim insAllah kilo vermek isteyen herkes istedigi kadar kurtulur kilolarindan umarim size yararli olabilmisimdir..

Merhaba hanımlar öncelikle hepimiz en kısa surede hedef lerimize ulaşırız
Benim sırrım 7. Gruptaki arkadaşlarımın desteği canım yalnis birşey yemek istediğinde yada elim gittiğinde verdiğim sözü ve takımımı düşündüm.
Çok uyardılar beni ve dinledim
Karnim hep toktu sağlıklı olduğunu düşündüğüm şeyleri yedim sizlerden farklı çok birşey yapmadım sözümü tutum takımıma ilk girdiğim gün söz vermiştim.
Hergun önüme birşeyler geldi borek pasta vs yemedim çünkü kendimi seviyorum.
Artık biliyorum ki yıllardır özlemini çektiğim fit halim çok yakında benim ve hiç gitmemesini istiyorum.
Tesekkur ederim 7.takım @perigünlügü @nananais @Makbule007 ve diğerleri
İyiki aranızda yım.

Herkese merhaba.14.takımdan geldim.1.olmuşum sırrı regli sonrasına denk geldi ayrıca akşamları geçiştirdim genelde sabah akşam 40ar dk.eliptik bol su yeşilçay ve mısır püskülü çayı içiyorum . aralarda kahve ve kuruyemişle geçiştiriyorum.yani işin sırrı akşamları hafif yemek ve spor.
Herkese bol eksili günler haftalar diliyorum

3.takimdan herkese merhaba bu haftanın birincisi ben olmusum. Bir önceki haftayi 1.5 kg fazla ile kapatmistim bugüne kadar yaklaşık 10-11 kg vermiştim. Bu hafta özellikle yaptığım iki günlük bir detoks vardi. Bi benim diyetisyenimin ilk gün yaptırdığı detokstu bu hafta onu yaptım sabah öğle akşam sadece sebze 500 gram çiğ yada haşlanmış birde diğer haftalara gore biraz daha fazla yuruyus yapmam ve takımımin motivesi ile oldu. 3.takım arkadaşlarıma kaptanimiz Zerosima ya ve bana koçluk yapan @ayulduzz a tesekkur ederim....
sevgilerimle

Merhaba hanimlar...
14.takimdayim bu hafta etap 1.ligi serefine erdim cok şukür..Oncelikle kaptanim @SekerPancari71 ve tüm takim atkadaslarima tesekkur ediyorum birbirimizi zaman zaman oyle guzl motive ediyor yeri geliyor oyle guzel dur diyoruzki hersey bitmeden devam ediyor sagolsunlar varolsunlar..Sırrima gelince arkadaslarim pek tasvip etmesede ben gunde 2 ana 1 ara ogun besleniyorum ve aksam 5ten sonra birsey yemiyorum genelde sadece 2si1 arada kahve iciorum 1 tane..duzenli spor yapamiyorum..Genellikle sabah bol salata yumurta peynir sekersiz cay arada badem veya ceviz saat en gec aksam 5 gibide aksam yemegimi yiyorum ozellikle bu hafta aksam yemeklerimde haslanmis tavuk etli karabugday salatasi tercih ettim..yada corba iciyorum bazn 1 dilim ekmek ile.gun icinde genelde ekmek tuketmiyor nadiren 1 dilim tam bugday ekmegi yiyorum ve tabii en az 2 lt su.Bence benim sirrim aksam yemek yememem..gercekten cok farkediyor.Butun zayiflamak isteyen arkadaslarima bol -li gunler diliyorum..
Tesekkurler..

Merhaba 3.takımdan selam olsun bu hafta yine ben geldim. Birinciliğimin sırrı yok aslında hepimizin bildiği şeyler bu hafta su miktarını biraz artirdim. Sporu normalde 45-60. Dk civarı yapıyordum bu hafta 90-100 dk ya cikardim. Kaçaksiz bir hafta birde geçen haftayi sabit kapatmak bu hafta birinci olmami sağladı

Bu hafta birinci olmuşum, giderayak nihayet bee diyorum çünkü onca aydır en fazla 3. olabilmiştim. Ben bu hafta, 7 gün boyunca haşlanmış lahanayı blenderdan geçirip püre gibi 3 öğün onu yedim. Evet sağlıksızdı, evet iğrençti ama 14 aydır diyetteyim ve mezun olup artık korumaya geçmemin vakti gelmişti. Bu hafta ya ben mezun olacaktım yada kafayı yiyecektim.

Kimseye şok diyet tavsiye etmiyorum tabi ben hep sağlıklı beslenerek kilo verdim. Ama artık canıma tak etmişti 14 ay anlayın beni. Son son dur bide şunu deneyeyim dedim ve başardım çok şükür. Mezun olduuuuuum!

Oncesi ve sonrası halini çok merak ediyorum. Bu arada tebrikler...

Kapanışında birincilikle olduuu

14.takimdan selamlar...
Ben ocak ayinda basladim SAGLIKLI BESLENMEYE.. ve bugune kadar yani 3 ayda toplammm 16.4kg verdimm gururlanarak yazmak istedim..

Hepinizin bildigi gibi tamamen saglikli beslenmeyle.. ilk ay kotu cissslardan tamamen uzak durdum 9.5kg verdim..
Sonrasi yavasyavas gidiyo..
Proteinli gidalari sebzeyle birlikte destekliyerek tuketiyorum..
Boool suu 3lt altinda tuketmiyorum.. seker, tatlilar,ve tummm beyazlardan uzak duruyorum veee kg veriyormmmmmm(arada cislar olabilir dengelemek onemli +gormeden)herkese bol eksiler diliyorummm
88-71.6 insallaaaaaah 60larida gormek dilegiyle

Sağol kaptanım. Ben link vermeyi bilmiyorum da
Tebrik ediyorum sizi. Maşallah azminize. Bir nevi herkesin yaşadıklarını anlatmışsiniz. Her kilolu insan birsey bulur yazinizda.
Benim size söyle bir sorum olacaktı. Bu kadar kilodan sonra vucudunuzda sarkma oldu mu. Sarkmamasi için hangi egzersizleri yaptınız. Başarılı oldunuzmu

Burada sohbet yasak galiba ama soruna cevap vereyim. Göğüsler hariç sarkma olmadı ve ben sadece yürüyüş yaptım.

Herkese mrb ben 6.takimin meleklerinden ilk kez etap birincisi oldum cok heyecanliyimneler mi yaptim kesinlikle kacamak yapmadim glisemik endeksi yuksek gidalari hayatimdan cikardim duzenli spora basladim hic aksatmadan sporuma gittim.. Hii bu arada azmimi cok begenmisler spor salonunun kafesinin isletmesini bana verdiler aksama kadar hoppibidi hoppidi bol bol hareket yaptim... Bu sayede hem kilo verdim hem inanilmaz sikilastim... Takim arkadaslarima kaptanima cook cookk tsk ederim.. Yolum daha uzun biliyorum ama yilmak yok ve istedigim kiloma ulasinca tekrar geri almayacagima soz veriyorum... Hepinizi cookkk seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…