Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Tekrar tebrik ederim canım
Cidden azimle devam etmenin karşılığını alıyorsun sonuçta 5 günde 5 diyetini yapmakta sabır işidir ve azimli olmadan olmuyor ( hepimiz şükür alıyoruz emeklerimizin karşılığını )
Burada hepimiz bazen inişli bazende çıkışlı bir yola girdik ve gerçekten çok güzel dostluklarda kurduk Neredeyse iyiki kilo almışım yoksa sizleri tanıyamıyacaktım diyorum
İnşallah hep birlikte ( tüm takımlarda yarışan kızlarda dahil tabiki ) hepimiz hedeflerimize ulaşır sağlıklı bir hayata devam ederiz

Ben kendi adıma hep diyorum eğer sizler olmasaydınız ben kesinlikle ya pes edip yerimde sayıyor olurdum yada bir ara kafama koyduğum ameliyatı gerçekleştirip belkide Allah korusun daha kötü sonuçlar alacaktım
Yüreği güzel insan iyiki varsın inşallah birlikte burada hedefimize ulaştığımıza dair paylaşımlarda yaparız ileride
Kocaman öpüyorum seni fıstığım

Banum iyiki varsın iyiki tanımışım seni canım benim yüreğine sağlık ne güzel yazmışsın

Bu haftaki kılonu Nasıl bir beslenme programcıyla verdin
Keşke onuda ve yazsaydın
Hani sırrı ne bu haftanın
Tebrikler tekrar

Herkese selammm kk nin uyecanlari...
En guzel hatunlari...citir olma yolunda yine ben...
Bu hafta bireyselde birinci olmusum..
İns hep dewam eder..
Bu haftaki basarimin sirri azmetmek ve inanmak...
Bogazima dur dedim!!!!
Bi yerde okudum..biyoljik olarak arastirmislar aksam saat 6 dan sonra yemek yemessen 10 gunde iki kilo giditormus.
Bunu bilgiyi gozardi ettim sanarken uyguladigimin farkina vardim..saat 6 en gec ,7 aksam yemegi yenilir..bogaz yollari kapanir:))
Gunde 10 bin adim bazen daha fazla adim attim..yalniz bu adimlari 12 saate degil iki saatte yaptim..buda yaklasik leslie sansone 45 dk programin iki dwfa yapilmasina esit..
Su evet buhafta suda problem yasadim..midem bulandi falan ama odem suyu ictim..
Tarif:/1 lt suyun icine aksamdan bir salatalik bir limon dilimleri ve 10 adet nane yapragi veya maydaoz yapragi koyup aksamdan hazielayip sabahtan icmeye basliyorsunuz..
Yeni baslayanlar icin tavsiye ederim..
Veya adetliykn..
Hepsi bu arkadaslar..
Hepinize bol eksiler diliyorum

Herkese merhaba. Ben 9. Takımdan Irem. Bu hafta bireysel derecede birinci olduğumu öğrendikçe çok şaşırdım. Mayıs sonunda 102 kilo ile diyete başladım. 10 haziranda kaptanımız berilceee nin daveti ile 99.7 kiloda 9. Takıma dahil oldum. Kendisine müteşekkirim. Benim bu güzel insanlar ile tanışmamı sağladı. Bu vesile ile kendisine teşekkür etmek istiyorum. Bu hafta ki kilom 77.2 . daha önce birinci olamasam da bu kiloya istikrarlı bir şekilde indiğimi söyleyebilirim. Diyetine devam ederken şu noktalara dikkat ediyorum. 6 dan sonra yemek yemiyorum. Bazen çok acıkıyorum ve midem ağrıyor o zaman 1 kase yoğurt veya 1 porsiyon meyve ile açlığımı yatıştırıyorum. Meyve Hakkımı sabah ile öğle Arasında ki ara öğünde kullanmaya çalışıyorum. Suyu ve Sıvı gıdaları bol tüketmeye gayret ediyorum. Kendi ekmeğimi kendim yapıyorum. Çok mecbura kalmadıkça beyaz ekmek tüketmiyorum. Çavdar ekmeği yiyiyorum. Daha uzun süre tok tuttuğunu düşünüyorum. Karbonhidrattan zengin gıdaları ekmek gibi sadece sabah öğününde tüketmeye Özen gösteriyorum ve ne kadar yorgun olsam da haftalık antremanlarımı aksatmıyorum. Bana verilen aylık programı harfiyen uygulamaya çalışıyorum.
Son olarak 5 aydır devam ettiğim Zayıflama yolculuğumda bir gün olsun motivasyonumun düşmemesini sağlayan 9. Takımı'n kızlarına sonsuz teşekkürler.

Merhaba arkadaslar, ben 10. Takimda yarisiyorum ve bu hafta bireyselde birinci olmusum. Cok cok mutlu oldum. Cunki gruptaki 3. Haftam ve ancak listeye girebildim. İlk 2 hafta diyet yaptigimi sanip, hicbirsey yspmamisim, dolayisiyla kilo kaybi da olmadi. Bu hafta cok azimliydim. Dogum sonrasi kilolarimi mutlaka vermeliyim. Gecen hafta kendime mint alacaktim, magazada aynada gordugum goruntuden o kadar mutsuz oldum ki, ertesi sabah cok kararli olarak uyandum. Neler yaptigima gelince,
Her sabah 1 yumurta, domates,salatalik ve 20-25 adet zeytin (yesil-siyah tuzu alinmis) yedim. 1 haftadir neredeyse hic karbonhidrat tuketmedim (bugun haric )
Protein ve sebze ile besleniyorum. Gun icinde ara ogunlerde havuc ve yesil cay ictim. Haftada 1 kez de yagsiz tavada balik yiyorum.
Maalesef spor yapamiyorum, bel fitigim var. Su icmek de benim icin problem 1 lt den fazla icemiyorum ama arttirmaya calisiyorum. Hepsi bu.
Bu haftaya da yine azimle basliyorum, iddialiyim

4. Takimdan selamlar. Konu basligini okuyunca kimsenin bilmedigi bir sirri paylasacakmis gibi hissettim:) Ben adi belli bir program takip etmiyorum. Duzgun ve duzenli besleniyor, hergun ayni sevkle yuruyorum. Normalde haftada 500 gr- 1 kg arasi veriyorum. Bir onceki hafta adet donemi olmasi sebebiyle 300gr vermistim. Bu hafta gecen haftayi da telafi ettim, basgul yuzumu guldurdu sukur. Adet, hastalik, kacamak vs nedenlerle istediginiz kadar kilo veremediginiz haftalarda "olmuyor, yapamiyorum" demeyip azimle ve sabirla devam edin. Mutlaka emeginizin karsiligini alirsiniz. Takimlarinizda cok guzel bir ortam yakaladiginiza ve bizim gibi aile oldugunuza inaniyorum. Bu atmosferi lehinize cevirin, hedeflerinizi otelemeyin. Ailem 4. Takima her turlu desteklerinden oturu cok tesekkur ederim

Canım ablam çok güzel yazmışsın . Başarının birinciligini canı gönülden tekrar kutluyorum.

Merhaba herkese 3 takimdan selam :)
Bu hafta bireyselde 1.oldugumu ogrenince hem cok sasirdim hem de sevindim gercekten guzel bi motivasyon oldu benim icin gelelim bu hafta yaptiklarima
Ben aslinda cok ozel bisey yapmadim hatta bi suredir de kilom durmustu gitmiyodu hic hatta artiyodu fakat sonra farkettim ku ben gun icinde az yiyordum sporumu da yapiyordum ama aksamlari daha agir oluyordu esime hazirlarken ben de yiyordum.O yuzden ilk olarak aksamlari daha haffif yemeye basladim ve 6 dan sonra yourt veya sut meyve disinda bidsey yemedim.benim kilo vermemi saglayan diger sey de hergun duzenli spor yapmam oldu..3.takimdaki arkadaslarimin destegi de ayri tabi..bide vazgecmemek.lutfen istedigimiz kiloya gelene kadar vaz gecmeyelim..bence herkes istedikten sonra basarabilir

Merhaba kızlar, bu hafta bireyselde ben 1. olmusum diyetimin daha doğrusu kendim belirlediğim için sağlıklı beslenmemin ilk haftasiydi. 6. Takım Sweetdimple sevgili kaptanimin çok guvendigim önerileri ve takım arkadaşlarımın destegiyle dahada motive oldum. Başarı hikayemin diğer kısmı artık 8-9 kilo vermek için karar verişim oldu. Sabah kahvaltimi hiç aksatmadim. Midemi boş bırakmamak için ara öğünlerde kuru meyveler,meyve,kuruyemis ya da yoğurt yedim. Abur cubur, hamur işleri o çok sevdiğim çikolatayı kaçamak yapmadım. Onlar bana hukmedemedi ben hükmünü veriyorum beynimin ve midemin artık :). Akşam yemegimi en geç 6 da kapanış yaptım. 2.5 lt su ve yeşil cayimi hergun ictm. Günde en az 1 saat tempolu yuruyusumu aksatmiyorum. Ter toksin atmak gerçekten mutluluk veriyor. Benden şimdilik bukadr yine 1. lik temennimle herkese başarılar bol eksiler diliyorum.

merhaba arkadaşlar bu haftanın birincisi olmuşum o kadar yoğunluk içerisinde bunu başarabildiğim için çok mutluyum aslında planlı programlı bir şekilde beslendiğim söylenemez. bu aralar okul sebebiyle aşırı yoğunum.
bu hafta hiç ekmek yemedim abur cubur tüketmedim. yemek yapamadığım günler oldu ben hep sebzeyi tercih ettim suyu bol tükettim akşam yemeğimi 5 te yiyorum daha sonra şekersiz çay tüketiyorum sadece çok tempolu bir haftaydı aslında canımda nu temponun içinde bir şey yemek istemedi :) umarım herkes hedefine ulaşır benimde hedefime çok az kaldı :) :)

Mrblar, ben 6. Takimdan bu hafta birinci olmusum 2. Sefer çok şaşırdım demek ki herşey yolunda :) bu hafta çok tempolu geçirdiğim söylenemez grip ve regl haftasiydi yinede elimden geleni yapmaya çalıştım. Bu hafta spor hiç yapamadim nefes kontrolum yoktu ama kacamaksiz sağlıklı beslenmeye devam ettim. Yerimden kalkamadim ama surahim yanimdaydi su içmeyi alışkanlık haline getirdim. Kilo verme öncesinde su icmiyordum, abur cubur eksik olmazdı şuan bu kötü alışkanlıkları bıraktığım için vücudum güzel tepkimeler veriyor. Bu hafta daha fazla asilicam sporu aksatmadan sonucu merak ediyorum tekrar birinci olmak temennimle herkese bol eksiler ...

bunu uygulamak istiyorum ama eksik gibi geldi bana sıvı hiç birşey yok ne süt ne yoğurt ne yumurta nasıl olacak ki acaba

Selamlar kizlar
Ben 6. Takimdan Menesa
Bu hafta birinci ben olmusum , sasirmadik takim olarak cünkü cok disiplinli bir hafta gecirdim meler yaptim..

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak limonlu suyumu ictim yaklasik 30 dk sonra kahvaltimi yaptim ara ögün yok bende cünkü karatayla besleniyorum bol bol bitki caylarimi ictim , aksamlari cig beslendim tabiki hergün degil bir kac gün her ägünde mutlaka salatam vardir , sifir kacamakla bir haftayi gecirdim ve bol bol egsersiz yaptim , bol bol yürüyüse ciktim. En önemlisi hirs yaptim kendime söz verdim bütün bunlari yaparken yalniz degildim takimda bana en cok yardimci olan Selvos88 cok cok tsk ediyorum hergün bana yol arkadasi oldu bilgileriyle beni yönlendirdi o olmasa belkide simdiki kiloma gelemezdim kaptanimiz Sweetdimple ye ayrica tsk ediyorum bilgileriyle tatli tavirlariyla herzaman cok yardimci oluyor bize , ben tek degil biz takim olarak birinci olduk aslinda, hepinizi öpüyorum kuzularimm
Allah hepinize kolaylik versin umarim herkes istedigi kiloya biran önce kavusur...

Yerim seni mincirigimm cok azimlisinn istedin ve oldu

Selamlar kizlar

Bu hafta tekrar birinci olmusum
6. Takimdan katiliyorum ben , aslinda bu haftada gecen hafta oldugu gibi beslenmeme devam ettim karatayci oldum
Tek basari sirim sanirim bütün gün yerimde durmamak , kizimla maraton yasiyorum
Gün iconde toplam 10 dakika ancak oturabiliyorum , kizimdan firsat buldukcada pilates yapiyorum ip atliyorum , tv izlerken bile bacaklarimi hareket etiriyorum
Hepinize basarilar diliyorum bol bol eksiler

merhabalar, uzun bir aradan sonra birinci oldum bu hafta, kilom az oldugu icin uzun suredir gr gr veriyorum :) bu hafta hafif spor yaptım birde midemde ülser cıktıgı icin ülser diyeti yaptım arkadaslar o yuzden cok bisey öneremiyorum, ama az az sık sık yemek spor bu isin sırrı birde aksam gec yemedim ekmek zaten yok, bol bol da bitki cayı ictim ve suyuma cubuk tarcın attım tatlı istegimi kesmesi icin, bu hafta yaptıklarım bunlar :) herkese bol eksiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…