Birikim hikayelerimiz, hedeflerimiz.

merhaba arkadaşlar:)
eski sayfaları okuyamadım ama size katılmak istiyorum. ben de 2020 yılında birikim yapmak istiyorum ama nasıl yapmalıyım, elime geçen parayı neye yatırmalıyım, nelere dikkat etmeliyim hiçbir fikrim yok. denediğiniz yöntemlerden bahseder misiniz:)

Merhaba, hosgeldiniz...
Once bir hesap kitap yapiyorum.
Birikime ayiracagim parayi belirleyip, altin, doviz, tl olarak kenari atiyorum.
Mesela bu yil icin 100 gr altin hedefim var.
Kurban, yardim parasi da ayrica belirledim. Istikrarli bir sekilde devam ederim insaallah.

2020' nin ilk gununden herkese merhaba...

Gecen yil finansal anlamda hedeflerime cok sukur fazla fazla ulastim.
Darisi 2020'ye...

Gecen yil, ₺, $, € ve altin olarak birikim yapmistim. Bu yil altin agirlikli olacak gibi gorunuyor...

Bakalim, nasip...

Allah herkesin kesesine bol bereket versin.

hoşbuldum :))
altın mı dolar mı daha karlı sizce?

CanTorun merhaba size bişi danışacağım, mobil bankaların altın hesaplarında fiziki altına göre alımın daha yüksek satışın daha düşük olduğunu görüyorum.

ama gördüğüm kadarıyla da bu sitede genelde herkes internetten alıp satıyor altını. kimse bu kısmını hesaba katmıyor mu ben mi yanlış hesap kitap yapıyorum ?

Merhabalar.
Yeni senenin herkese bereketli geçmesini diliyorum.
Ocak ayı birikimim 4 çeyrek altın + 2 gr altın.
Şimdide Şubat ayı İçin birikime başladım ay içinde elime geçeni şubatta değerlendireceğim.
Şubat hedefim de 4 çeyrek +2 gr.
Çeyrekler çocuklarıma saklanıyor. Gr altınları yaza taşınırken kullanacağım nasip olursa. Çünkü gr altında satarken çok fark etmiyor.

Masallah, bereketli olsun. Hep birlikte, birikime devam insaallah...

Neden paylastim bunu...
Cok sevdigim eski komsumu aradim, saat 12.30 telefonu esneyerek acti. Enerjiye ihtiyacim var, somurtemem sana dedim ve kapattim.
Sanirim anlamadi, kaldigi yerden devam etti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…