bırde benım derdımı dınleyın

ben kesinlikle azımsadığım için söylemedim yanlış anlama sakın :KK50: bu arada psikaytrlar ilaç verebiliyor ama psikologla olan görüşme terapi şeklinde oluyor.. yanılmıyorsam.. hatayı unutmak değil kabul etmek gerek.. geçmişini unut demiycem.. geçmişini kabullen, kabullen ki hayatına devam edebilesin.. artık bunlar oldu bitti, geçmişe dönülür mü, dönülemez.. keşke kelimesini kullanma hayatında.. bunu kendine alışkanlık haline getir.. keşke kelimesi yok.. sen olanları kabullenip geçmişte kaldıgını da kabullenip, tövbe edersen, ve kesinlikle bundan sonra insanlara karşı çok dikkatli olursan ( artık ilginin ne kadar yalan birşey olabileceğini sen de biliyorsun) herşey güzel olur. psikolog faydalı olabilir, daha önce giden veya giden bir tanıdıgı olan arkadaşlar varsa onlar yardımcı olsunlar bu konuda.. faydalı oluyor mu gerçekten diye..

hersey yalan gelıyor artık bana herkesın davranısında bırsey arıyorum , dedıgın gbı gecmıse donulmuyor keske donulse ama

İlk konun.Yeni üyesin. Konu biraz, trajik ve bu yüzden çoğu üye sahte olduğunu düşünebilir. Açıkçası benim de aklıma gelmedi değil ama yine de gerçekmiş gibi yorum yapacağım. Sonuçta böyle hayatlar, böyle hatalar gerçekten var.

Ne diyeceğimi hiç bilemedim.
Konunu sonuna kadar okudum. Özellikle o 15 yaşında yaptığın hatada buz gibi oldum şoktan ...
Hataymış. Keşke doğru yolu görebilecek kadar açık olabilseydi gözün ...
Ama hatalar insanlar için yine de.
O adama kaçman ikinci hatan.
Bebeğini aldırman üçüncü.
Ben böyle durumlara çok üzülüyorum...
Allah yardımcın olsun.​

Hatalarım neler diye sormamış ki konu sahibi ...O da hatalarının neler olduğunu çok iyi biliyor..Biraz paylaşmak biraz da örnek olsun diye anlatmış,onu yargılamak bizim haddimizemidir?

Ya da ilk üye olan bir kişinin ilk konuları saç bakımı,diyet vs hakkında mı olmalıdır?

Ben de böyle yorumları okuyunca buz gibi oluyorum şokdan...

özel mesaj yazan arkadaslarım cok tesekkur ederım ıyıkı varsınız bundan sonra sıze anlatıcam herseyı normal hayatımda ısten baska bıryere gttgm fılanda yok zaten kımseye de bırseyımı anlatmam gunu gelır yuzume vurulur bılıyorum ıcımde kalan herseyı Allah bılıyor ınsallah cezasını ceker herkes

edit: ya pardon ben karistirmisimmmm :S

Son düzenleme:
bırde dul oldum ınsanların gozunde buda cok zormus ben daha genclıgımı yasayamadan her turlu zorlugu yasadım ama dayanamıyorum artık

bırde dul oldum ınsanların gozunde buda cok zormus ben daha genclıgımı yasayamadan her turlu zorlugu yasadım ama dayanamıyorum artık

dul olmak kotu birsey degilki yanlis dusunuyorsun,
ayrica dul esleri olenlere denir,
sen bekarsin canim...

dul olmak kotu birsey degilki yanlis dusunuyorsun,
ayrica dul esleri olenlere denir,
sen bekarsin canim...

herkes oyle der burda ,
ne yapayım blmıyorum kı cok mutsuzum
artık ınsanlarla mucadele etmekten kendımı anlatmaya calsımaktan yoruldum

herkes oyle der burda ,
ne yapayım blmıyorum kı cok mutsuzum
artık ınsanlarla mucadele etmekten kendımı anlatmaya calsımaktan yoruldum

aman desinler bosver sen milletin agzi torba degilki...
kimseye kendini anlatmak zorunda degilsinki ya,
hayat senin hayatin kime ne...

Hatalarım neler diye sormamış ki konu sahibi ...O da hatalarının neler olduğunu çok iyi biliyor..Biraz paylaşmak biraz da örnek olsun diye anlatmış,onu yargılamak bizim haddimizemidir?

Ya da ilk üye olan bir kişinin ilk konuları saç bakımı,diyet vs hakkında mı olmalıdır?

Ben de böyle yorumları okuyunca buz gibi oluyorum şokdan...

Ben içimden geldiği gibi yorum yaptım. Üzüntümü de belirttim üstelik. Sonraki yorumlarıma da baksanız konu sahibini asla ama asla yargılamadığımı anlarsınız !
Bence siz düşünün yargılamak haddimize midir ?

Hemen sataşıcak bir yer arıyor insanlar ya... Allahım yarabbim. Siz bakın kendi yorumunuza. Kötü bir şey de söylemedim, söylemiş olsam neyse.

Son düzenleme:
canımm kendini üzme artık..insanların kimisi dul kadınlara kötü bakarlar ama insanların gözünde duruşunu haraketlerin belirler..sen ağır ol ,insanlarla mesafeni çok iyi ayarla cnm..

aman desinler bosver sen milletin agzi torba degilki...
kimseye kendini anlatmak zorunda degilsinki ya,
hayat senin hayatin kime ne...

evet benım haklısın
artık tartısacak gucum bıle yok ınanın bıttım yanı

X