Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ne kadar terbiyesizsiniz yorumlarınızı okudumda şoktayım. Bağnazlar. Kız erkek arkadaşıyla gayette normal bir şey yaşamış herkezin başına gelebilir. Siz kişisel olarak yaşamamış olabilirsiniz. Size mi düştü bu kadar çirkin bir dille yargılamak. Ne ayıp. Utanın kendinizden. Allah'tan korkun bu kadar inançlıysanız önce.

Bir sey oldugunu sanmiyorum hem olsa ne olacak al bir test bak hatta iki tane yap ki kesin olsun, sonra da eger brbek varsa ya aldirirsin ya dogurursun... Bu kadar.

yok artık bu kadar da ayrıntı olmaz ya beklede gör tövbe estağfirullah

kesinlikle ama tanımadan da konuşmaya hakkı yok kimsenin kim bilir diyorum yani belki onların ahlak anlayışlarına göre bile ahlaksız sıfatını hak etmiyor. hemen evli değilmiş hakaretler yığılıyor ben ne evliler gördüm ahlak sınırlarını zorlayıp sonra da edep yahu edep diyen

herkesin oldugu olacagı gibi benim de yanlışım oldu pişmanım ama zamanı geri cevirme lüksümüz yok ben sadece yardım istedim bilgisi olandan bilgi istedim beni koymadıgınız yakıştırmadıgınız şey kalmamış saolun hepinizde. bana burada yaptıgımın yanlış oldugunu soyleyen baska bir benzetmelerde bulunanlar siz hiç mi yanlış yapmadınız hata yapmadınız sadece bu konu uzerıne olmasada sizin hiç mi pişman oldugunuz bir sey olmadı bir kez basıma geldi hatamı anladım belki kotu bi musibet olacak ki inşallah olmaz belkiide korktugum olmayacak inşallah olmaz ama ben dersimi aldım hatamı anladım inşallahkimse telafisi olmayan hataya dusmez herseye ragmen yardımlarınıza ve iyi kötü yorumlarınıza teşekkür ederim......

yaptığını hata olarak sakın düşünme.buradaki bazı yorumlarıda kaale alma.
onur kırıcı denilenler, biliyorum.
ama yaşadın ,istedin,sen değişmedin. yine sensin.

yaptığını hata olarak sakın düşünme.buradaki bazı yorumlarıda kaale alma.
onur kırıcı denilenler, biliyorum.
ama yaşadın ,istedin,sen değişmedin. yine sensin.

ben hatamın acısını cekiyorum pişmanlığını taşıyorum suan bir anlık düşüncesizlik belki cahillik belki baska birsey ama cok pişmanım ve korkuyorum regl dönemım ocak 1-2 gibi baslayacak bu olay da 3 gun once oldu benden gelen sıvımı yoksa baska birsey mı onu merak ettim merakım için de yaptıgım yanlış olsada ıkıncı bır yanlış yapıp herkese acık bir sekilde paylaştım ınsallah kımsenın basına gelmezde benım durumumu yasamaz

Evlilik dışı ilişkiye karşı olan fikir ve düşünceleri anlarım, olabilir..Yaşam biçimidir.
Fakat evlilik dışı ilişki yaşayan kadınlara utanmadan fahişe yakıştırması yapmak, bir de bunu "küçük kıyamet" dizisinin senaristi gibi "cehennemde kokmuş et yiyeceksiniiizzzzzzz" şeklinde dile getirmek şuur kaybıdır.

Kendi kızınız olmasını ister miydiniz demiş biri.
Kendi kızımın sorumluluğunu alamayacağı hiç bişey yaşamasını istemem. Buna evlilik dahil.

13 yaşında kızların evlendirildiği, koca adamların yatağına sokulduğu bir ülkede yaşıyoruz.
Cinsellik yaşayan kadınlara cehennem bileti çıkaracağınıza bu zihniyetle mücadele edin önce de, imanınızın, inancınızın samimiyeti olsun.

Allahtan korkan bunu yapmaz zaten helali olmayan biriyle!! O tarz ilişkiyi savunuyosan cümlede Allahtan korkun demicksin.bu ne pehriz bu ne lahana tursusu!!! Ayrıca yaptıgın en büyük günahlardan zinadır konuyu acan arkadaş, yazık!

Canım korkutmak istemem ama herşey olabilir normalde prezervatife erkek boşaldı mı geri çekilmesi gerekmiyor mu? Yani devam ettiyse sorun olabilir ama inşallah kötü bir durum olmaz. 1 aya anlarsın

canım adetin 1 ocak gibi olacaksa zaten yumurtlamışsın demek hamile kalma ihtimalin oldukça düşük ama yine de Allah bilir tabii ki

Konuyu zinaya, harama bağlamayın lütfen, yasak.
Konu sahibesi hamilelik riski var mı onu sormuş.

Yazık olan canım gencecik bi kızın evlilik öncesi yaşadığı ilişkiyi çok normal bişey gibi buraya yazması.herkesin kendi görüşü kendi inancı artık diyecek bişey yok.ceylinimde ceylinimde rumuzlu arkaş hakkını helal etmiyormuş çokta umrumda.bu konuda kimseyi kınamadım kınamıyorumda.herkesin yaşayış tarzı kendini ilgilendirir.benim görüşüm Allah kimseyi namusuyla imtihan etmesin

Konuyu zinaya, harama bağlamayın lütfen, yasak.
Konu sahibesi hamilelik riski var mı onu sormuş.

teşekkür ederim beni anladıgınız için sadece bir sey sordum yaptıgımın yanlış oldugunu bilerek ve pişmanlıkla ama sorumun dısında herşeyle karşılaştım..

teşekkür ederim beni anladıgınız için sadece bir sey sordum yaptıgımın yanlış oldugunu bilerek ve pişmanlıkla ama sorumun dısında herşeyle karşılaştım..
Arkadaşlar size yardımcı olacak yorumlar yapacaklardır, regl görmeniz yakınsa ve endişeniz devam ederse, test yaparsınız, kati birşey söylemek zor lakin hamilelik tehlikesi düşük ihtimal fakat yine de tam emin olmak için regl bekleyin, gecikme olursa test alıp yaparsınız.

Kendin boşaldığın için onun fazlalığı da olabilir. Ertesi gün hapı var. Eczaneye sor. Saatini kaçırmadıysan onu iç. Hatta şimdi araştırıp nöbetçi eczaneden erkek arkadaşına aldırabilirsin. Şimdiden içmeye bak

Sen kullak asma salla.Bu tarz konular olunca millet ne bayılıyo ağzından köpükler gelerek saldırmaya gerçekten takdir edilesi bir öfkeniz var cinselliğini özgürce yaşayabilen hemcinslerinize.Neyse bunun çok da ciddiye alıncak bi tarafı yok sen kadınsın ve tabiki istedğinle istediğin gibi sevişirsin..Neyse Konuya gelince , alttan sızma yapmış olabilir 30-35 sn devam ettiğiniz için,ertesi gün hapı alsan iyi olur ki zaten ben bunu yazdığımda sen zaten alman gereken zamanı geçirmiş olacaksın.Çok düşük bi ihtimal ama bi dahakine o anda prezervatifte olsa erkek arkadşın dışarı çıksın. Dilerim bi sorun yaşamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…