Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
demekki hayat kadını olmakla olmamak arasındaki fark imza. o imzayı atınca rahatça cinselliği yaşabiliyorsun. o imzayı veren yetkililererde bir şey deniyor o zaman, adını yazmayım şimdi bu mantaliteye göre.
hahahaa:) çokk doğru
peki bekar erkekler ne oluyordu
keşke onu da söyleyip de gideydi...
paşa onlar paşa :)

yorumlar işe yaradı.... konu sahibi (yeni üye) ya eczaneye yada bir hastanenin aciline koştu heralde.... kaldık mı???? yine biz bize......:KK70::KK70::KK70:

Ewlilik disi cinsel iliskiyi ozgurluk olarak goren arkadaslarim birseyi atliyorsunuz

Asagilanip hor gorulen , erkekler tarafindan evlilik vaadleriyle kandirilip kullanilip kullanilip birakilan kadinlar , ozgur iradesiyle yapip bu isten ne ruhsal ne de maddi olarak zerre kadar etkilenmeyen kadinlardn cokkk fazla

Ewlilik disi cinsel iliskiyi ozgurluk olarak goren arkadaslarim birseyi atliyorsunuz

Asagilanip hor gorulen , erkekler tarafindan evlilik vaadleriyle kandirilip kullanilip kullanilip birakilan kadinlar , ozgur iradesiyle yapip bu isten ne ruhsal ne de maddi olarak zerre kadar etkilenmeyen kadinlardn cokkk fazla

Bu düşüncedeki insanlar zaten "pişman olacağınız şeyleri yapmayın" diyen insanlarla aynı kişiler. Kişileriz. Konu sahibesi gerçeksen de kontrol ederek anlayabilirdiniz. Ya da bir ertesi gün hapı kullanabilirdiniz. Dikkatli olmak lazım. Kimisi yıllarca bir bebiş sahibi olamıyorken, kimisi de korunurken hamile kalabiliyor. Bir bebişin hayatı ucuz bir şey değil, bunu düşünürsen daha dikkatli olabilirsin diye düşünüyorum.

Bu düşüncedeki insanlar zaten "pişman olacağınız şeyleri yapmayın" diyen insanlarla aynı kişiler. Kişileriz. Konu sahibesi gerçeksen de kontrol ederek anlayabilirdiniz. Ya da bir ertesi gün hapı kullanabilirdiniz. Dikkatli olmak lazım. Kimisi yıllarca bir bebiş sahibi olamıyorken, kimisi de korunurken hamile kalabiliyor. Bir bebişin hayatı ucuz bir şey değil, bunu düşünürsen daha dikkatli olabilirsin diye düşünüyorum.
Iste ben o bebis sahibi olamayanlardanim son cumlemde dedigim gibi yapiyorsan rahat ol hem yapip hem aman aman nolacak simdi deme dedigin zaman demekki perisan olucaksin boyleyse ewlilik olmadan iliskiye girmeyeceksin

Iste ben o bebis sahibi olamayanlardanim son cumlemde dedigim gibi yapiyorsan rahat ol hem yapip hem aman aman nolacak simdi deme dedigin zaman demekki perisan olucaksin boyleyse ewlilik olmadan iliskiye girmeyeceksin

Son pişmanlık fayda etmiyor maalesef dediğiniz gibi. İnşallah en kısa zamanda bebiş gelir kucağınıza...

Yazılan yazılmış dedim, yazmayayım dedim ama olmadı. Yazık olan nedir hanımefendi? Reşit bir insanın ilişki yaşaması mı? Konunun gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum; korunduğunu da söylemiş kondomla. Ben size asıl yazık olanı söyleyim. Bizim milletin %60'ı geri çekilmeyi korunma yöntemi sanıyor hala, bu yazıktır. 2015'e gireceğimiz şu günlerde hala cinselliğin ayıp, yasak, kötü olarak görülmesi yazıktır. Kadınların kendini koruma adı altında kendi benliğine, cinsiyetine, cinselliğine kapalı yetiştirilmesi yazıktır. Hele bunu hakaretlerle eleştirmeye çalışmak çok daha yazıktır.

Yazılan yazılmış dedim, yazmayayım dedim ama olmadı. Yazık olan nedir hanımefendi? Reşit bir insanın ilişki yaşaması mı? Konunun gerçek olduğunu varsayarak yazıyorum; korunduğunu da söylemiş kondomla. Ben size asıl yazık olanı söyleyim. Bizim milletin %60'ı geri çekilmeyi korunma yöntemi sanıyor hala, bu yazıktır. 2015'e gireceğimiz şu günlerde hala cinselliğin ayıp, yasak, kötü olarak görülmesi yazıktır. Kadınların kendini koruma adı altında kendi benliğine, cinsiyetine, cinselliğine kapalı yetiştirilmesi yazıktır. Hele bunu hakaretlerle eleştirmeye çalışmak çok daha yazıktır.
Chopsuey senin yorumlarini gorup mutlu oluyorum ya. Yoksa yakinda kendimi uzaydan gelmis bir yaratik falan zannedecegim. Kesinlikle katiliyorum. Gerci "dogum kontrol ihanettir " denen bir ulkeden de bu konuda bir sey beklenebilir mi kararsızım ama

Ben buna inanıp bunu söylerim ki su hayatta büyük konusmayacaksin. İnsanlar hakikaten çok cesur ya.
İstediğine hayat kadini de istediğine aşağılık de sen Nesin peki diye sorarlar .
Sen kendinden eminsin peki hiç mi kızın olmayacak ve yahut torunun.
Asıl yazık sizedir efendim.
Evlilik öncesi birşeyler yaşamış bir insan olarak hakkım helal değil sizlere .
Ve umarım yaşamadan olmezsiniz ayıpladıklarınızı ..

Konu sahibi bence senden gelen sıvıdır o.

Ben buna inanıp bunu söylerim ki su hayatta büyük konusmayacaksin. İnsanlar hakikaten çok cesur ya.
İstediğine hayat kadini de istediğine aşağılık de sen Nesin peki diye sorarlar .
Sen kendinden eminsin peki hiç mi kızın olmayacak ve yahut torunun.
Asıl yazık sizedir efendim.
Evlilik öncesi birşeyler yaşamış bir insan olarak hakkım helal değil sizlere .
Ve umarım yaşamadan olmezsiniz ayıpladıklarınızı ..

Konu sahibi bence senden gelen sıvıdır o.
bence de senden gelen sıvıdır o

Reglinin ilk gününden saymaya başlarsan kaçıncı günde ilişkiye girdin? Yani belkide zaten asla hamile kalamayacağın bir dönemdi onun için soruyorum. Bence ne olur ne olmaz ertesi gün hapı al, her eczanede bulabilirsin.

X