Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ya biz çocuk için Uğraş Uğraş onu dene bunu ye uğraşalım kızceğiz de lak diye hamile kalsın yok böyle bir dünya ya :KK14:

bu kadar korkulu rüyalar görene kadar... olup bittiği anda eczaneden ertesi gün hapı alsaydında bari 2 gündür korkulu rüyalar göreceğine.... yaşadığının tadını çıkartsaydın.... töbe töbe illa konuşturuyorsunuz hee... :KK70:

tövbe estafurullah... bunları kocanla yap erkek arkadaşınla degil o zaman rüyaların kaçmaz korkudan! kaldıkı böyle şeyleri buralarda rahat rahat konu haline getiriyosun normal bi durummuş gibi küçük yaşta girip bakanlarda normal bişeymiş gibi onlarda adamlarla yatıyo bunun hayat kadını olmaktan ne farkı var para almamanmı? iki gün sonra ayrılınca sıradan adam yaptıgın zinayla kalıcaksın cehennemlerde ölü kokmuş etler yiyip ateşlere atılcaksın yazık degilmi sana? he diceksin sen kocandan boşansan oda sıradan adam o benım helalım dini nikahımızda var... bence benden sana tavsiye kendını kullandırma evlenicez onla desen bile zinaaa bugunun yarını var benı yanlış anlama senı aşagalamak için söylemiyorum burdaki arkadaşlardanda rica ediyorum senin yaptıgının yanlış oldugunu izah etsinler canım.
Ne kadar iğrenç yaptığımız bu yorum. Millete ahlak dersi vereceğine dönün de bi kendinize bakın. Isteyen istediğini yapar siz gidip de görüşü sizinle uymuyor diye o kişiye hayat kadını muamelesi yapamazsınız. Herkesin bu dünyası da öbür dünyası da kendine. Siz biraz sağduyulu olsanız zaten bu şekilde bi konuşma yapmazdınız. Sizin gibi hemcislerimden utanıyorum

Tarzz rumuzlu arkadaşa çok fazla yüklenilmiş.tamam belki üslubu doğru olmaya bilir ama söylediklerine kısmen katılıyorum.zaten herşeyi bu kadar basitleştirdiğimiz için bir çok özel değerlerimizi yitiriyoruz.konuyu açan arkadaşa gelince Rabbim haya İhsan etsin.yaptığını aleni anlatması çok yanlış ve gereksiz

tövbe estafurullah... bunları kocanla yap erkek arkadaşınla degil o zaman rüyaların kaçmaz korkudan! kaldıkı böyle şeyleri buralarda rahat rahat konu haline getiriyosun normal bi durummuş gibi küçük yaşta girip bakanlarda normal bişeymiş gibi onlarda adamlarla yatıyo bunun hayat kadını olmaktan ne farkı var para almamanmı? iki gün sonra ayrılınca sıradan adam yaptıgın zinayla kalıcaksın cehennemlerde ölü kokmuş etler yiyip ateşlere atılcaksın yazık degilmi sana? he diceksin sen kocandan boşansan oda sıradan adam o benım helalım dini nikahımızda var... bence benden sana tavsiye kendını kullandırma evlenicez onla desen bile zinaaa bugunun yarını var benı yanlış anlama senı aşagalamak için söylemiyorum burdaki arkadaşlardanda rica ediyorum senin yaptıgının yanlış oldugunu izah etsinler canım.

bunu yaşayan insan zaten kendıne hakaret ediyordur. ben yeterince kibar anlattım o yüzden arkadaşı kırmaz bunlar merak etme
Banlanmissiniz sevindim, belki artık dusunerek yazarsiniz. Dinimizin hoşgörü dini olduğunu ve kalp kırmanın hiç de uygun olmadığını bilmeniz gerekirdi ama pek nasiplenmemissiniz bu konudan yazık. Uygarliklari yıkabilecek potansiyelde bir zihin yapısına sahipsiniz. Azıcık gelistirirsiniz kendinizi umarım.

Tarzz rumuzlu arkadaşa çok fazla yüklenilmiş.tamam belki üslubu doğru olmaya bilir ama söylediklerine kısmen katılıyorum.zaten herşeyi bu kadar basitleştirdiğimiz için bir çok özel değerlerimizi yitiriyoruz.konuyu açan arkadaşa gelince Rabbim haya İhsan etsin.yaptığını aleni anlatması çok yanlış ve gereksiz
Mesele zaten görüşü değil. Herkes istediğini düşünebilir. Ama onun gibi düşünmüyor ve onun gibi yaşamıyor diye birine bu ithamlarda bulunamaz

Belki haklısınız.arkadaş sert bi dil kullanmış daha yumuşak bi tavırla söylemiş olsa bu kadar tepki almazdı.çok tepki veren arkadaşlara soruyorum bu konuyu açanın sizin kızınız olmasını istermiydiniz

Belki haklısınız.arkadaş sert bi dil kullanmış daha yumuşak bi tavırla söylemiş olsa bu kadar tepki almazdı.çok tepki veren arkadaşlara soruyorum bu konuyu açanın sizin kızınız olmasını istermiydiniz

O aile yapısı ve kültürle alakalı bir durum. Benim için sorun olmazdı. Zira bizde çok kişi önce beraber yaşadı öyle evlendi kimse de karışmadı ergin olmuşsa.

Arkadaslarım büyüklerim özel bi konu ama yardımlarınıza ihtiyacım var
iki gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunma yöntemi kullandık (prezervatif) bir süre sonra kendisi boşaldı fakat ben de gelmek uzere oldugum için devam etti yaklasık 30-45 saniye sonra bende geldim ve cıktıgında prezer te 3-5 damla dısında sıvı yapışkan akıntı vardı hatta damladı ve erkek arkadasım kontrol etti yırtılma delinme yoktu acaba taştı mı düye düşündük taşmış olabilirmi bir kısmı cok korkuyorum iki gündür uykularım kacıyor moralim cok hatta rüyalarıma giriyor bu damlayan sıvı ney lütfen bilgisi olan yardım etsin cok korkuyorum ne olur ayrıca boyle bir soru sordugumm için de kusura bkmayın

Bebıs gelıyo bebıs ıhıhıhıhı bız nerden bılelım ayol gıt ertesı gun hapı al bu kadar basıt kasma kendını

Arkadaslarım büyüklerim özel bi konu ama yardımlarınıza ihtiyacım var
iki gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunma yöntemi kullandık (prezervatif) bir süre sonra kendisi boşaldı fakat ben de gelmek uzere oldugum için devam etti yaklasık 30-45 saniye sonra bende geldim ve cıktıgında prezer te 3-5 damla dısında sıvı yapışkan akıntı vardı hatta damladı ve erkek arkadasım kontrol etti yırtılma delinme yoktu acaba taştı mı düye düşündük taşmış olabilirmi bir kısmı cok korkuyorum iki gündür uykularım kacıyor moralim cok hatta rüyalarıma giriyor bu damlayan sıvı ney lütfen bilgisi olan yardım etsin cok korkuyorum ne olur ayrıca boyle bir soru sordugumm için de kusura bkmayın
Fake değilsen ciddi cevap veriyorum, o sıvı senden gelmiştir büyük ihtimal.

X