lütfen yardım edin

ya düzgün cinsel eğitim alın ya da sevişmeyin ya. baktın dibine kadar takamadı cengaver bu zımbırtıyı.. e bırak sevisme. bu tam olmadı Allah korusun bi kaza olur neden demedin? sevistikten sonra aklınıza geliyor hep hamile kalma ihtimaliniz. sevismeden önce de az düsünün

yorumlar beni düşündürdü. zaten dibine kadar girmiyor ki, yarım santim kadar boşluk kalıyor.

bir şey olmaz konu sahibesi. ucunda birikiyor, boşalma sonrası devam ettiyseniz belki sızma olmuş olabilir ama diğer türlü muhtemel değil

girmedi ablacım ucunu mu kesseydim ne istiyosun allah allah
Ucu sıkmaz zaten sıkan kısım için de penisin dibi ucu farketmez. Olmamışsa olmamıştır (partneriniz benimki çok büyük o yüzden olmuyor diye hava atmaya çalışmadıysa tabi eğer) spermler zaten prezervatifin ucundaki bombeli kısımda toplanıyor. Yıllık boşalmadigi sürece taşma olması mümkün değil. Olsa olsa hastalık bulaşma riski artar ten tene temas arttığı için.

Düden şelalesi edasında bir meni var ortada sanırım. Birdahakine dibine takmayı ihmal etmeyin. Ha birde şimdi gördüm boyu da sığmamış prezervatife, o yüzden dibine kadar gitmemiş.Hay maşallah .. battal boy kullanın
Karışık almıştık ilk yıllar gerçekten battal boy da vardı onu taktik baya büyükmüş eşime olmadı 🤣

yumurtaları da prezervatife istememeye mi çalıştınız n’aptınız? Yeri yönü belli ters takmadıysanız kendi yokunda ilerler. İkinizde hiç condom kullanmamış mıydınız?

erkek arkadaşımla korunmalı cinsel ilişkiye girdik ama prezervatifi tam dibine takmadık taşmış olabilir mi birşey olur mu adetime daha 3 hafta var çok korkuyorum lütfen yardım edin
Üstüne tahta kaşık koysaydınız taşmazdı.

Kısmetiniz taşmış, köpüğü sönmeden fincana alın. Sonra az daha kaynasın altını kapatın. Madem prezervatif girmedi ve riskli bir durum oluştu neden devam ettiniz?
Gün geçmiyordu ki burada "Hamile kalmış mıyımdır?" diye konu açılmasın. Ne yardan ne serden...

X