Korkuyorum lütfen yardım edin

Yorumunuz beni çok sevindirdi teşekkür ediyorum, bende hiç kıyafet olmadığı için biraz korktum açıkcası onda boxer vardı ama ıslaklık olmasından kaynaklı olabilir mi diye merak içindeyim bir de yumurtlama dönemindeyim haliyle korktum ilacı aldıktan sonra yumurta akı gibi uzayan bir akıntım oldu korktum açıkcası ve gerçekten bu konuda bilgisizim
Canım yumurtlama dönemi ve sonrası o akıntılar çok normal. O ilacı ilişkiden ne kadar kısa süre sonra içerseniz etkisi o kadar etkilidir. Mümkün değil merak etmeyin.

Sürtüne sürtüne hamile kalacağını sanmak daha saçma 😄. yoksa isterseniz TC kimlik numaranızla açın başlığı, tanıdıklarınıza rezil olun, töre cinayetine falan kurban gidin banane. Düzgünce uyarıda bulunduk... Gerçi bunu düşünebilecek biri sürtünerek hamile kalınmayacağını da bilirdi de neyse bizimki de laf🤗
Bilmeyen insanlar çok var sabah sabah ne bu tavırlar cevap vermek istemiyorsan geç başka konuya benim ablam elini çöpe değdirmeye korkardı. Her insan bir değil bazı insanlar okusa bile şüpheye düşer olur olmadık şeylerde tik yaparlar dalga geçmek senin seviyeni belirler
. bu kadar seviyesiz olmaya gerek yok

Bilmeyen insanlar çok var sabah sabah ne bu tavırlar cevap vermek istemiyorsan geç başka konuya benim ablam elini çöpe değdirmeye korkardı. Her insan bir değil bazı insanlar okusa bile şüpheye düşer olur olmadık şeylerde tik yaparlar dalga geçmek senin seviyeni belirler
. bu kadar seviyesiz olmaya gerek yok
Hayırdır seni alakadar eden ne? sen mi seviyeli oluyorsun konu sahibine yalakalık yapacaksın diye saçma sapan, çoluk çocuğun görse güleceği konuları ciddiye alıp cevaplayınca? Seviyeden bahsedecek konumda olsaydın "sen" değil "siz" diye hitap ederdin. Senli benli konuştuğun için sen diyorum ben de şimdi ona da carlama da. Cevap vermek isteyip istememem,hangi konuya yazıp yazmamam, başka konuya geçecek olmam beni ilgilendirir. Konu sahibine ve ablana acil şifalar diliyorum; zira böyle paronayakça yaşamak zor olmalı...

Hayırdır seni alakadar eden ne? sen mi seviyeli oluyorsun konu sahibine yalakalık yapacaksın diye saçma sapan, çoluk çocuğun görse güleceği konuları ciddiye alıp cevaplayınca? Seviyeden bahsedecek konumda olsaydın "sen" değil "siz" diye hitap ederdin. Senli benli konuştuğun için sen diyorum ben de şimdi ona da carlama da. Cevap vermek isteyip istememem,hangi konuya yazıp yazmamam, başka konuya geçecek olmam beni ilgilendirir. Konu sahibine ve ablana acil şifalar diliyorum; zira böyle paronayakça yaşamak zor olmalı...
Hiç güleceğim yoktu 🤣🤣 yalakalık ne alaka ablacım tanımam etmem niye yalakalık yapayım?? Neyse Allah ıslah etsin 🙏🙏

Kusura bakmada bu devirde senin gibi insanlari assaliyip cemkiren kelimesini kullananlarda çok yaşamıyor ne biçim üslubun var kadin seni uyarmış bu nasıl bir zihniyet cirkeflik böyle insanca cevap vermek zormu kadın sana dalga geçmeden başka konuya geç komikse diyor sen paronayaktanda betersin

Niye hem başlık açıp hem de insanlara sizi ilgilendiren ne gibi cevaplar veriyosun. Senin sürtüne sürtüne ilişkiye girmen de buradaki kimseyi ilgilendirmiyor o zaman
Boşver hayatım biri sürttürüyor biri çöpe dokunup hamile kalıyor. laf edince de kendi gibileriyle saldırıyor size ne diye 😄 hamilesiniz diyip geçmek lazım demek ki.

Kusura bakmada bu devirde senin gibi insanlari assaliyip cemkiren kelimesini kullananlarda çok yaşamıyor ne biçim üslubun var kadin seni uyarmış bu nasıl bir zihniyet cirkeflik böyle insanca cevap vermek zormu kadın sana dalga geçmeden başka konuya geç komise diyor sen paronayaktanda betersin
Arkadaşın canı sıkılıyor ve kesinlikle laf söylemek için söylüyor cevap bile vermek yersiz ben bilgisiz cahil kaldığım bir konuda bilgi aldıl ve öğreniyorum ama siz cahil kalmaya devam ediyorsunuz bu eleştirilerinizle

Kusura bakmada bu devirde senin gibi insanlari assaliyip cemkiren kelimesini kullananlarda çok yaşamıyor ne biçim üslubun var kadin seni uyarmış bu nasıl bir zihniyet cirkeflik böyle insanca cevap vermek zormu kadın sana dalga geçmeden başka konuya geç komikse diyor sen paronayaktanda betersin
Ya yürü git işine ya siz paronayak da değilsiniz iflah olmaz birer vakasınız 😄

Arkadaşın canı sıkılıyor ve kesinlikle laf söylemek için söylüyor cevap bile vermek yersiz ben bilgisiz cahil kaldığım bir konuda bilgi aldıl ve öğreniyorum ama siz cahil kalmaya devam ediyorsunuz bu eleştirilerinizle
Aynen kanka cevap vermek yersiz olur bana sürtünerek hamile kalmaktan korkan biri yerine cahil olan ben olayım n'olacak 😄

Yürü git işine ne ya hangi mahlenin cingenisin sen
Paronayaktan beter diyen sen, senin gibiler çok yaşamaz diyen sen; İngiliz kraliyet ailesine mensupsun galiba bana çingene dediğine göre. Abooo hem ırkçı hem seviyesizce çingene ne kız? 😄 TDK ağlıyor şu an yazdıkların yüzünden. Neyse benle vakit kaybetme bence konu sahibini hamile olmadığına ikna etmek için kullan eforunu.

Paronayaktan beter diyen sen, senin gibiler çok yaşamaz diyen sen; İngiliz kraliyet ailesine mensupsun galiba bana çingene dediğine göre. Abooo hem ırkçı hem seviyesizce çingene ne kız? 😄 TDK ağlıyor şu an yazdıkların yüzünden. Neyse benle vakit kaybetme bence konu sahibini hamile olmadığına ikna etmek için kullan eforunu.
Allah sana olmayan beynini tekrar verir inşallah bu çene bu çirkeflik ile çok yaşamazsın sen bir yerde tokezletirler seni maşallah kendide bu konudan hiç cikamiyor millete dik dik carliyor

X