Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Allahtan korkan bunu yapmaz zaten helali olmayan biriyle!! O tarz ilişkiyi savunuyosan cümlede Allahtan korkun demicksin.bu ne pehriz bu ne lahana tursusu!!! Ayrıca yaptıgın en büyük günahlardan zinadır konuyu acan arkadaş, yazık!

Siz önce kendi günahlarınızı düşünün, nasıl hesap vereceksiniz onu düşünün hemcinsleriniz hakkında böyle kırıcı konuştuktan sonra. Bizim günahlarımız hiç kimseyi ilgilendirmez. Ben sizin gibilerle aynı havayı soluduğum için bile utanç duyuyorum.

Allahtan korkan bunu yapmaz zaten helali olmayan biriyle!! O tarz ilişkiyi savunuyosan cümlede Allahtan korkun demicksin.bu ne pehriz bu ne lahana tursusu!!! Ayrıca yaptıgın en büyük günahlardan zinadır konuyu acan arkadaş, yazık!

Kimin helali kimdir buna sen mi karar veriyorsun. Siz hiç Kuran okudunuz mu? Zina ne demek biliyor musunuz. Komik olmayın. Önce eğitim diye boşuna dememişler. Anlayana.

Hamile hamile tepemin tasını attırıyorlar. Bu ne iki yüzlülük. Devlet dairesine gidip bi imza atınca, imam eve gelip siz karı kocasınız deyince helal. Allahın ve kulun herkesin bildiği sevdiğin biriyle birlikte olunca haram. Kimsenin kocasına göz koymuş değiliz, kimsenin çocuğu bizim yüzümüzden babasız kalmamış ama en büyük günah bu. Önce okuduğunu anlasa bu insanlar dişimi kırıcam.

Kimin helali kimdir buna sen mi karar veriyorsun. Siz hiç Kuran okudunuz mu? Zina ne demek biliyor musunuz. Komik olmayın. Önce eğitim diye boşuna dememişler. Anlayana.[/QUOTE
Okudum canım okuyorum da düzenli..O kada doğru ve acı gelmiş ki cevabım size kaç kez cevaplamışsınız..Öncelikle İmam nikahını kıy gerisi helaldir demedim ben, yok evli adama baktın vs hiç demedim konuyu saptırıp haklı çıkma çabanızı çaresizliğinize veriyorum.!! Resmi nikah tabiki olacak..Yazık ya haram bir olaya destek olan yorumlar yapıyorsn.. Neden helaliyle nikahıyla evlenipte bu işlerin yapılması gerektiğini ve dinende bunun aslolan olduğunu kabul etmiyorsun..Kimsenin kocası olmayabilir senin yıllardır sevgilin olabilir ama neden kendini kullandıracaksın ki seni gerçekten seven sana el sürmez zaten Müslümansa tabi..Neyse ne eğitim seviyem ne hayata bakış açım senin gibi değil asla olamazda..Hayırlı olsun bebeğiniz buarada hoşçakalın..

şükür bir sıkıntıyaşamadım suan için dün regl dönemim basladı ayrıca bir arkadas vasıtası ile jinekolog doktor ile gorustum taşma olması zor ama olmus olsa bile yumurtalıga ulaşması da zor oldugunu soyledi diyelim ki oda olmussa bile siz de orgazm oldugunuz için meniyi dısarı atmıştır korkacak birsey yok dedi hamilelik riski zok az dedi burada bana yardımda bulunan billgi veren veya bilginin dısında akıl veren ve benzetmelerde bulunan herkese yinede teşekkür ederim inşallah siz de hiç bir sekilde bu konu olsun farklı konu olsun sıkıntıya düşmezsiniz ve benm aldıgım tepkilerle karsılasmazsınız

ayrıca yönetici Mune Mune arkadasımıza büyüğümüze ve O okypete arkadasımıza anlayışı ve yapmış oldugu yorumdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum

Arkadaslarım büyüklerim özel bi konu ama yardımlarınıza ihtiyacım var
iki gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunma yöntemi kullandık (prezervatif) bir süre sonra kendisi boşaldı fakat ben de gelmek uzere oldugum için devam etti yaklasık 30-45 saniye sonra bende geldim ve cıktıgında prezer te 3-5 damla dısında sıvı yapışkan akıntı vardı hatta damladı ve erkek arkadasım kontrol etti yırtılma delinme yoktu acaba taştı mı düye düşündük taşmış olabilirmi bir kısmı cok korkuyorum iki gündür uykularım kacıyor moralim cok hatta rüyalarıma giriyor bu damlayan sıvı ney lütfen bilgisi olan yardım etsin cok korkuyorum ne olur ayrıca boyle bir soru sordugumm için de kusura bkmayın
canım o senden gelen sıvıdır korkma bişey olmaz.

X