lütfen yardım edin

erkek arkadaşımla korunmalı cinsel ilişkiye girdik ama prezervatifi tam dibine takmadık taşmış olabilir mi birşey olur mu adetime daha 3 hafta var çok korkuyorum lütfen yardım edin
Prezervatif ten taşsa görürsünüz,ucunda birikiyor işte. Lütfen böyle korkularınız varken sevişmeyin siz 3 hafta boyunca 21 konu daha açıp adet olsanız bile içiniz rahat etmeyecek ama sevgiliniz aldığı zevkle rahat rahat uyuyacak !

içindeyken taşma ihtimali yok dimi
Malesef var. O yüzden %100 değil. %85-87 dir gerçek koruma oranı. Saatte 45 km ile yola çıkan spermlere kimse garanti veremez. Hayırlı olsun. Doğru kullanmış olsanız bile %15 hamile olma ihtimaliniz var.

YA BİLGİ VERECEKSENİZ YAZIN BİLGİ VERMEYECEKSENİZ TALKSHOW YAPMANIZ İÇİN AÇMADIM BU KONUYU
Burdaki insanlara terslenene kadar yaptığın şeyin ne olduğunu önce öğren ondan sonra yap buralarda ağlayıp zırlama. Bi dediğin bir dediğini tutmuyo dünyanın en basit şeyini becerememişsiniz gelmiş burda klavye başından rörörörör . Hadi canım git öğren önce

erkek arkadaşımla korunmalı cinsel ilişkiye girdik ama prezervatifi tam dibine takmadık taşmış olabilir mi birşey olur mu adetime daha 3 hafta var çok korkuyorum lütfen yardım edin
Neden takke gibi takmayı tercih ettiniz dekolte olsun diye mi?

X