Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

aslimkom

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
7
3
34
Arkadaslarım büyüklerim özel bi konu ama yardımlarınıza ihtiyacım var
iki gun önce erkek arkadasımla ilişkiye girdik korunma yöntemi kullandık (prezervatif) bir süre sonra kendisi boşaldı fakat ben de gelmek uzere oldugum için devam etti yaklasık 30-45 saniye sonra bende geldim ve cıktıgında prezer te 3-5 damla dısında sıvı yapışkan akıntı vardı hatta damladı ve erkek arkadasım kontrol etti yırtılma delinme yoktu acaba taştı mı düye düşündük taşmış olabilirmi bir kısmı cok korkuyorum iki gündür uykularım kacıyor moralim cok hatta rüyalarıma giriyor bu damlayan sıvı ney lütfen bilgisi olan yardım etsin cok korkuyorum ne olur ayrıca boyle bir soru sordugumm için de kusura bkmayın

tövbe estafurullah... bunları kocanla yap erkek arkadaşınla degil o zaman rüyaların kaçmaz korkudan! kaldıkı böyle şeyleri buralarda rahat rahat konu haline getiriyosun normal bi durummuş gibi küçük yaşta girip bakanlarda normal bişeymiş gibi onlarda adamlarla yatıyo bunun hayat kadını olmaktan ne farkı var para almamanmı? iki gün sonra ayrılınca sıradan adam yaptıgın zinayla kalıcaksın cehennemlerde ölü kokmuş etler yiyip ateşlere atılcaksın yazık degilmi sana? he diceksin sen kocandan boşansan oda sıradan adam o benım helalım dini nikahımızda var... bence benden sana tavsiye kendını kullandırma evlenicez onla desen bile zinaaa bugunun yarını var benı yanlış anlama senı aşagalamak için söylemiyorum burdaki arkadaşlardanda rica ediyorum senin yaptıgının yanlış oldugunu izah etsinler canım.

prezervatıfı ınceleseydınız sperm olup olmadıgını anlardınız, ya da kendinizi kontrol etseydınız sperm mı degıl mı dıye? ayırt edebılırdınız dı mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…