Aile Planlaması Biraz özel olacak ama cok korkuyorum yardım edin lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Siz önce kendi günahlarınızı düşünün, nasıl hesap vereceksiniz onu düşünün hemcinsleriniz hakkında böyle kırıcı konuştuktan sonra. Bizim günahlarımız hiç kimseyi ilgilendirmez. Ben sizin gibilerle aynı havayı soluduğum için bile utanç duyuyorum.

Kimin helali kimdir buna sen mi karar veriyorsun. Siz hiç Kuran okudunuz mu? Zina ne demek biliyor musunuz. Komik olmayın. Önce eğitim diye boşuna dememişler. Anlayana.

Hamile hamile tepemin tasını attırıyorlar. Bu ne iki yüzlülük. Devlet dairesine gidip bi imza atınca, imam eve gelip siz karı kocasınız deyince helal. Allahın ve kulun herkesin bildiği sevdiğin biriyle birlikte olunca haram. Kimsenin kocasına göz koymuş değiliz, kimsenin çocuğu bizim yüzümüzden babasız kalmamış ama en büyük günah bu. Önce okuduğunu anlasa bu insanlar dişimi kırıcam.

şükür bir sıkıntıyaşamadım suan için dün regl dönemim basladı ayrıca bir arkadas vasıtası ile jinekolog doktor ile gorustum taşma olması zor ama olmus olsa bile yumurtalıga ulaşması da zor oldugunu soyledi diyelim ki oda olmussa bile siz de orgazm oldugunuz için meniyi dısarı atmıştır korkacak birsey yok dedi hamilelik riski zok az dedi burada bana yardımda bulunan billgi veren veya bilginin dısında akıl veren ve benzetmelerde bulunan herkese yinede teşekkür ederim inşallah siz de hiç bir sekilde bu konu olsun farklı konu olsun sıkıntıya düşmezsiniz ve benm aldıgım tepkilerle karsılasmazsınız

ayrıca yönetici Mune arkadasımıza büyüğümüze ve O okypete arkadasımıza anlayışı ve yapmış oldugu yorumdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum

canım o senden gelen sıvıdır korkma bişey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…