Bir zamanlar bir hippiye asik olmustum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman sorun yok. Buluşunca bence eski sönük bir hikaye olarak kalır ama düşük bir ihtimal alevlenedebilir.
Benim acimdan alevlenebilecek, kopamayacak birsey olacagi ihtimali yok. Ama o kendine bu konuda guvenemedigi icin gelmeyecek sanirim.
Bildiğim kadarıyla çoğu yazdığın gibi.Memur kafasına,sabah git akşam gel kafasına karşılar.
Kamp çadırı en fazla karavan olayları. Düzene karşılar.
Dolayısıyla anlatılan kişi hippi olmuyor. Hadi müptezel'i çok ayrı sevdi yandı tutuştu da ev tuttu dedik.

Sonrasında yaşam tarzına zıt olan, aykırılıklarda yaşayıp sevdiği için düzene geçmeye çalışan ev kuran biri terkedilince daha çok tiksinir bence aşktan evlilikten.

Adam evleniyor 3 çocuk yapıyor falan.Saçma geldi.
Hippi değil net mandıra filozofu ya bu.
Cok detay bilmiuorum ama anladihim kadariyla cocuklari ve ailesiule de cok duzenli bir yasam icerisinde dehiller zaren, bazen ciftlikteler,bazen karavandalar, bazen ciftlikteler,duzenli sabit bir isi de yok anladigim kadariyla, parasi bittikce is yapip cogunlukla muzikle filan ugrasiyor....

Esime bulusmadan once yarin hippiyle bulusucam diyemem, cunku biliyorum o gunu akli bende kalarak gecirir, huzursuz olur. Ama bulustuktan sonra soylerim, neler konustugumuzu da anlatabilirim, onunla ilgili yaramin nasil buyuk oldugunu biliyor, ve ola ki gorusursek, bu cok ozledim bulusalim koklasalim bulusmasi degil de, kendimi daha iyi hissedebilmek icin olacagini bilir, ve biliyorum ne yaptiniz diye sormak yerine peki artik daha iyi hissediyor musun der, onemli olan benim huzurlu olmam cunku, ona ihanet edecek bir davranista bulunmayacagimi bilir,bunca zaman sonra hala yaralarimin bu kadar canimi yakabilmesine uzulur, ama benim iyi hissetmemi herseyden once tutar. Bu sebeple bulusurken gizli olsa dahi bu arkadan is cevirme olarak degil, sonrasinda anlatilabilecek birsey olur
Kocanız godoş mu efenim ?
Bu nasıl koca yani haha

O yüzden mi ekranın karşısında hüngür hüngür ağladıniz? Dürüst olun.
Ben ona beni goturmeye geldiginde bile hayir diyebildim. Ustelik o zaman esimle 2-3 haftadir tanisiyorduk. Mevcut sartlarda sahip oldugum seyleri riske atmam asla. Olabilecek tek ihtimal, hesaplasmaya ragmen icimde acimaya devam etmesi olabilir

Ks konu sahibi demek
Kpnu sahibi eski bir hippi aşkını anlattı
Ama arada kopukluk var bir diyor hiç aramadı bir diyor mektuplastik bir diyor konuştuk
Bundan yillar önce
Tanışmış 3 4 aya bir koklasmislar
En son 6 ayı geçince konu sahibi kendine yenisini bulmuş
Bu sıra da bizim hippi evi döşemiş her şeyi hazırlamış ama ks nin haberi yok
Tabi hippi yi reddetmiş ve asıl prens le evlenmiş hippi de geçenler de aramış bunu
Çiftlik yandı ailem kötü falan diye
Dertlesmisler ks nin kocası da iyi yapmissin maddi destek lazımsa yapalim demiş

Asıl soru konu sahibi diyor ki buluşup içimi dökmek istiyorum

Arkadaşlar dan biride son bir kez daha koklasip 17 yıl daha mı idare etmek istiyorsun diyor
Bir başkası aldatiyorsun asıl prensi diyor
Bir başkası güzel hikaye diyor

Ibani özelden atarim

Not hippi çok yaşlanmış buruş buruş olmuş
Sanırım prens hala Çakı gibi

Öğrenci işleri ne diye adres versin, belki katil, belki hırsız
Di mi ?
Ogrenci işleri adres verecek ha peh.
He bir de çadırda yatmalı 4 gün şeysi de bir komikti.
Çadırı çıkarıp saaaaak diye kurup içinde 4 gün kalmışlar.

Ya cok guluyorum, kimse inansin diye ozel bir caba harcayacak halim yok tabiki, sizde haklisiniz bu platformda o kadar cok hayal urunu hikaye okuduk ki, keske gercekten uydurdugum bir hikaye olsaydi... Hatta, acikcasi esi de buralara uye midir diye dusunmedim degil. Huzursuz etmek istemem kadini asla. Cunku o da hikayemizi biliyor, evde bir ara mektuplarimizin resimlerimizin oldugu bir kutuyu bulmus, once hippinin annesine sonra da hippiye sormus, hikayeyi bastan sona ogrenmis, ve kari koca nasil bir iliskileri var bilmiyorjm ama, duydugum kadariyla o kutu hala evlerinde, ustelik goeunur bir yerde duruyor, ancak karisi asla yerini dahi dehistiremiyormus. Bizim evde sen ve senin hatiralarinin dokunulmazligi var demisti kiz kardesi...

Eşleriniz de anlayiştan kiriliyor yani. 😁 Ben oyle bir kutu bulsam tepki vermezdim ve takmazdim olur insanlik hali herkesin bir gecmişi var unutulmuş kalmistir oyle diye dusunurum AMA yok efendim evin gorunur yerinde duracakmiştaa dokunulmazligi olacakmiştaaaaaa o kutuyu kafasinda paralayip aynen ceker giderdim.

Elin kadinin evimde ne dokunulmazligi olacak, hani vefat durumu vs olsa yine anlayiş gosterilir de sizdeki bu eşlerin olayi ayri bir boyut oluşturuyor resmen. 😁😁😁

Ks konu sahibi demek

Ama arada kopukluk var bir diyor hiç aramadı bir diyor mektuplastik bir diyor konuştuk
Bundan yillar önce
Tabi hippi yi reddetmiş ve asıl prens le evlenmiş hippi de geçenler de aramış bunu

Arkadaşlar dan biride son bir kez daha koklasip 17 yıl daha mı idare etmek istiyorsun diyor

Ibani özelden atarim
Kocama hippi sevgilimin şeysi yanmış beni aradi teselli ettim deseydim.
Anamı avradimi toptan teselli ederdi sanırım.

Ks konu sahibi demek

Bundan yillar önce

Ibani özelden atarim

Not hippi çok yaşlanmış buruş buruş olmuş
Sanırım prens hala Çakı gibi
Hak geçmesin emeğe saygı. İbanı bana da atın. Zira ikinci koklamadan sonrasını okumamıştım 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X