Bir "kayınaile ve bebek arabası" konusu da benden

Kimse dememis mi yahu bebek arabasi gibi bir urun anneye sorulmadan alinmaz diye. Hayret bisey gercekten kullanimi hangisini ebeveyne uyarsa o alinir.

Burada anlattiginiz gibi net olun. Yine siz almış olacaksınız evkurda aynı taksite farklı bir şey alacağız vs deseniz işe yaramıyor mu ?

Siz nakit alın. Kayınbabaya bizim karta daha çok taksit yapıyormuş biz taksit alalım sen bize ay ay öde deyin

Kayinvaliden çok saçma, ya hu bebek arabasi çok önemli biz bir tane istettik o kadar ağırdı ki resmen bel fıtığı olur insan asla rahat değildi, sonra daha rahat konforlu ve hafif bir model bulduk şimdi iyiki aldım diyorum, kimseyi dinlemeyin en rahatını alın, sormadan hediye alınmamalı bebekler ile ilgili...

Gerçeği söylemek gerekirse bence çok şanslısın. Çörek ve takım elbiseyle görmeye de gelebilirdi cimrilikten
.

Onu iade edip başka yerden kredi kartına taksit alın kp de karta taksit yaptılar baba istersen yolla istersen biz ödeyelim diyin , mağazaya gidip elden vereceğine oğluna ay ay yollasın madem . Biz nakit aldık sen bize taksitle öde demeyin ama çok ayıp geliyor kulağa. Sevmediğiniz bişey yapılmasın kv de de ısrar ederse verin arabayı al sen kullan o zaman anne biz yenisini alıcaz deyin , bu kadar çirkef olmasın .

Bugün gideceğiz bakalım umarım alırlar geri ürünü bi de o konu var, farklı il olduğu için sıkıntı çıkabilir. Eşim küçük olan kardeş, o yüzden gerçekten tırnak markasına kadar plan yapılmış birini eltim alacak birini kaynım falan derken bize bi şey kalmadı. Bi yandan iyi tabii düşünüyorlar Allah razı olsun ama insan kendi bebeğine de heves ediyor alsın görsün seçsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…