Bir "kayınaile ve bebek arabası" konusu da benden

İade edin. Eşin de bir zahmet annesini ikna etsin.

ya böyle önemli şeyleri anne babaya bırakmayıp herkesin atlamasına anlam veremiyorum. hediye almak isteyen gerçekten bir altın alsın taksın veya para versin ihtiyacınızı görün desin ama bu saçma yani ya. oda alsın sizde alın bu sefer kullanmıyorsunuz diye sorun çıkaracak kayınvalideniz gibi duruyor. nasıl bir çözüm bulunur bilemedim...

Ama

Amaaaan hamile sen misin kv mi vallahi belli değil eşin babası ile konuşsun iade edin. Baba bunu istemiyoruz istersek sonra alırız. Biz başka bir şey alalım arabayı kullanamayız aklımızda bu yoktu diyin.

Tabi evkur da yani iade alır mı bilmem. Satış üzerinden süre çok geçmesin yasal süre geçerse geri almazlar başa bela olur senet menet işleri dönüyor heralde onlarda

Valla bizimkiler öyle yaptı biz istemedik zorla para verdiler istediğinizi alın ister dolap ister beşik ister yatak diye karışmadılar

Bir bebek arabası nasıl bu kadar devlet meselesi hâline gelebiliyor ve neden senin fikrin, zevkin, beklentilerin sorulmuyor? İstediği kadar hediye olsun, ben mesela kardeşim evlenirken beyaz eşya hediye edecektim, gelinimiz kullanacak diye onun fikrini sordum ve beraber karar verdik. Onlar da çocuk istiyorlar, bir eşya alacaksam kesinlikle ona sorarak alırım.

Kayınbabana parana yazık olmasın babacığım başka model bakalım diyip iade ettirmeli. Sen seç, ödemeyi kayınbaban yapsın.

Siz biz kredi kartına taksit yapalım siz bize elden verin yatiralim deyin. belki bozulabilir o duruma. Siz peşin almış olursunuz o taksitli sanar

Aynı arabanin daha uygunun

Çok basit kayınpederin kredi kartını alın. Evkura arabayı iade edin. Aynı paraya istediğiniz arabayı kredi kartına taksitle alın

Sen ikna edersin kayınvalideyi. Bir kez daha konuşursun. Her bebek arabasının bir olmadığını, önemli olanın dış görünüşü değil de kullanım kolaylığı olduğunu falan anlatırsın. Anlayacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…